Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser31250

Gość
Gość
Najpierw "Gwiezdne Wojny", teraz "Wolni farmerzy". Pomysł ze zwierzątkami jest ok, ale można było sobie darować kupno wyłącznie za bryłki, bo aktualnie to IG chciałoby zarobić nawet za kupno pierwszej lepszej owcy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
szczerze to jeszcze kumam jakby te zwierzeta byly coś jak ten jadowity wąż i większa cena , a nie jakiś zwierzak co daje 0.02 na lvl co w evekcie da nam az 4pkt cech na 150lvl
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Ahh, jeszcze tylko dajcie do kupienia własne farmy, z których będziemy mogli zrobić sobie chlebek.
 
A co to za Farmeriada sie z TW zrobiła ?

Ta gra akurat nazywała się "Farmerama", ale miałem to samo skojarzenie. No ale po co dodawać mustangi czy atrybuty legendarnych rewolwerowców - WINCYJ pluszaków, słodziaków, cukierasów, mieczy świetlnych i odlotowych żółwi!


Poczułbym że chcę zwrócić gdyby nie to, że już od lat mnie mdli widząc, co InnoGames wyprawia z grą, jakie przedmioty dodaje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wie cie co jeszcze machnałbym na to ręką, ale autentycznie są ludzie co za bryłki kupuja ten badziew i sprzedają go w grze za 50k, chryste jaki to musi być poziom intelektualny takiego człowieka, wydać w realu 10 zł żeby dostac 50k wirtualnej gotówki, albo inni kupują i to ulepszają, wczoraj widziałem chyba kurczaka 1lvl , właśnie przez takie zagrywki ta gra tak wygląda, bo inno wprowadzenie takiego badziewia nic nie kosztuje, ale trafi się 100 frajerów i 1k zarobiony

proponuję niech inno po poristu wprowadzi worki z kasą żeby ją kupowac za bryłki dla tych co mają problem z gra
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę, że gdybyś zgłosił taką propozycję w odpowiednim dziale, to automatycznie dostałaby status "zgłoszone", nawet ankiety by nie trzeba było robić.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Myślę, że gdybyś zgłosił taką propozycję w odpowiednim dziale, to automatycznie dostałaby status "zgłoszone", nawet ankiety by nie trzeba było robić.
Na pewno. Przecież, jak mnie poinformował lubrzan, koniec końców nie liczą się ankiety, tylko zdanie TWT... Nawet w regulaminie jest mowa o wyjątkach od wyniku ankiet...hmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
zawsze tak bylo, 1 wyjscie 3min, 2-15, 3-1h, i to sie naklada, czyli musisz rozegrac 1 przygode zeby to wyzerowac, a np jesli dzis raz opusciles i dalej nie grales, jutro tez opuscisz i jescze raz to masz 1h bana
 
zawsze tak bylo, 1 wyjscie 3min, 2-15, 3-1h, i to sie naklada, czyli musisz rozegrac 1 przygode zeby to wyzerowac, a np jesli dzis raz opusciles i dalej nie grales, jutro tez opuscisz i jescze raz to masz 1h bana

Dzięki za wyjaśnienie stary! Już jestem przewrażliwiony. Tyle tych negatywnych zmian i szeroko pojętej stagnacji, że się rzygać chce o_O
 
Super dwa nowe zadanka :I:

Poprawiacie błędy których nie widać ::DD:

Poprawcie błędy na przygodach,bo nie da się grać.

Z czego wiem mieliśmy testować zmiany fortowe.
Każdy pisze,że forty są skopane,ale wy to macie w czterech literach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy to znowu beda zadania z serii: wypasaj owce 8 dni a dostaniesz 100$ i 1000 expa?

szczerze w tej rze zadań wartych robienia może jest z 10, wartych mówie że dają albo dobrego expa albo pkt umek
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
@wujek

Wielu graczy (jak i ja) skończyło wszystkie zadania, wszystkie możliwe do zrobienia. Mam niecałe 40 osiągnięć do zdobycia w grze, ale one nie bardzo mnie interesują (przygody- nie bardzo mi podchodzą, budowanie- monotonne, 3-4 osiągnięcia za pojedynki w tym listy gończe- kiedyś może zrobię), do tego posiadanie prawie wszystkich rzeczy w grze (prócz tych stricte za hajs, lub nie wiadomo jaką ilość brył). Takie questy to lekka odskocznia, wyzwanie, choć szczerze powiedziawszy chciałbym dostać questa, który był tak czasochłonny czy trudny jak Cyrk Wędrowny, Nadzieja Umiera Ostatnia itp. Nie ukrywam, ze chciałbym się trochę "napocić" przy zadaniu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
chodzi o to zeby byla normalna nagroda, cyrk warto robic bo wpada pelno expa chyba 40-50k wiec warto, duchy zwierzat 24k xp i 12 cech wiec warto, plemię, bojownik o wolność, rajd, skradziona sztuka- dobry exp i umki. A nie jakieś zadnia Owieczka samotna w lesie robisz 10h pracek i dostajesz 1000 expa
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ok, tu się zgodzę, dobre nagrody za zadanie ( dużo expa, dużo $, czy jakiś unikatowy przedmiot z zadania- jak np. z Charliego, bądź umiejka/cecha) jestem jak najbardziej za.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
bo to wygląda tak zadania dla lvl 130+ a nagrody na poziomie 10lvl, ja się nawet za to nie biorę
 

DeletedUser32507

Gość
Gość
A co z fortami ? Za przeproszeniem jakieś pierdoły zmieniają, usprawniają :D
Kogo to obchodzi jakieś wątłe qesty z marnym exp. Jak zadanie nie daje umek lub kilkunastu(kilkadziesiąt by się przydało na qesty 135 lvl+) kilo exp to nie warto nawet zwracać na takie uwagi...Tekst do zadań kolejna sprawa> przyznać się kto czytał :D

Forty upadły, cały szum wokół sprawy zanikł a teraz karmią nas jakimiś eventami w stylu "biegaj za piłką". Na które to zgłoszenia zostały przedłużone bo większość miała to w "D".
 
Do góry