Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser

Gość
Gość
Widzisz viksonZ, czasem zdarza mi się pożartować. Nie zawsze jestem sztywna. ::D:

A co do fortów, to jak wiecie (było już wielokrotnie mówione), że przygotowujemy poprawki. Etap prac jest już mocno zaawansowany, więc pozostaje nam aktualnie czekać na zmiany, które mam nadzieję, będą już wkrótce.

szczerze jie ładnie tak kłamać i to w żywe oczy. Dlaczego? bo Poska to jedyne serwery gdzie są wprowadzone te zmiany, chcecie wmówić że u innych są normalne forty u nas taki badziew i wy to chcecie naprawić? wole żarty, czy ktoś was prosił o grzebanie w tym bagnie? była dać tylko bony boba i reszte zostawić. Co za brak kompetencji i kłamstwa jeszcze
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Dostałem dzisiaj kopertę na Cheyenne :p

Wysłałem kilkanaście fajerwerk an Luizjanie i serwer padł ::DD:

Za padnięcie na bitwie jest 12 fajerwerk od osoby, a za przeżycie bitwy jest 6 fajerwerk od osoby.
Mam chyba to samo... Napisałeś do supportu? Mi się nie udało :&:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
szczerze jie ładnie tak kłamać i to w żywe oczy. Dlaczego? bo Poska to jedyne serwery gdzie są wprowadzone te zmiany, chcecie wmówić że u innych są normalne forty u nas taki badziew i wy to chcecie naprawić? wole żarty, czy ktoś was prosił o grzebanie w tym bagnie? była dać tylko bony boba i reszte zostawić. Co za brak kompetencji i kłamstwa jeszcze

Jak pewnie wiesz została podjęta decyzja, że Polskie serwery będą te zmiany testować z powodu zdobycia przez nas tytułu mistrzów świata na zawodach fortowych, w innych krajach (z tego co wiem) forty nie są zmienione do tej formy która występuje u nas. Czy ktoś nas prosił? Wiele było na temat tego, że forty stały się monotonne, jest tylko kilka taktyk itd.
Podkreślam: nie podobają mi się te zmiany, które zaszły, ingerowanie w bonus boba: spoko, ale bonusy umocnień: przesadzone.


Dostałem dzisiaj kopertę na Cheyenne :p

Wysłałem kilkanaście fajerwerk an Luizjanie i serwer padł ::DD:

Za padnięcie na bitwie jest 12 fajerwerk od osoby, a za przeżycie bitwy jest 6 fajerwerk od osoby.


Mam chyba to samo... Napisałeś do supportu? Mi się nie udało :&:

Wklejam oba posty, żeby nie było, że udzielam odpowiedzi ale nie widać źródła na co odpowiedziałaś Miss Anno.
Post Hodziansa jest z 4 lipca i rzeczywiście na Luizjanie z tego co wiem były małe problemy i serwer na chwile padł (nie wiem ile ta chwila trwała). Teraz powinno być wszystko w porządku w związku z wysyłaniem fajerwerków, jeśli nie jest proszę napisz do supportu w tej sprawie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak pewnie wiesz została podjęta decyzja, że Polskie serwery będą te zmiany testować z powodu zdobycia przez nas tytułu mistrzów świata na zawodach fortowych, w innych krajach (z tego co wiem) forty nie są zmienione do tej formy która występuje u nas. Czy ktoś nas prosił? Wiele było na temat tego, że forty stały się monotonne, jest tylko kilka taktyk itd.
Podkreślam: nie podobają mi się te zmiany, które zaszły, ingerowanie w bonus boba: spoko, ale bonusy umocnień: przesadzone.







Wklejam oba posty, żeby nie było, że udzielam odpowiedzi ale nie widać źródła na co odpowiedziałaś Miss Anno.
Post Hodziansa jest z 4 lipca i rzeczywiście na Luizjanie z tego co wiem były małe problemy i serwer na chwile padł (nie wiem ile ta chwila trwała). Teraz powinno być wszystko w porządku w związku z wysyłaniem fajerwerków, jeśli nie jest proszę napisz do supportu w tej sprawie.

usek prosze cię, czy jedzie mi tu tramwaj? z kogo chcesz głupiego robić, darujcie sobie te teksty, po 1 to opieka twt na mistrzostwach miała w pewnym miejscu reprezentację o czym juz nie raz tu była mowa, po 2 nie informując nas postanowiliscie z pl swiatów zrobić sobie betę, bo beta was zlała i mysleliście że tu znajdziecie frajerów co bedą kupować napoje na resy żeby pograć na fortach, niestety się przeliczyliście po raz kolejny. Sprawa że jest to lewusostwo trwa już ile 2msc? a wy nawet nie kiwneliście palcem, tylko stała gadka pracujemy nad tym. Pytam nad czym? żeby sprowadzić wszytsko do stanu poprzedniego?Wynaprawdę myślicie że z 2 strony siedzą nieuki? bo na chwilę obecną tak to wygląda

na chwilę obecną bardziej was interesuje loteria, badziewna jak mało która, nie wiem jak na innych swiatach ale na klonie szalu z tym nie ma, a na luizjanie gdyby nie 2 przykre przypadki co dokładnie określił jeden z graczy tam na swoim profilu, pewnie też obeszlibyście się smakiem. Już wam nawet nie zależy na robieniu dobrych zestawów, bo myslicie że będziemy tu łykać wszysko jak młode karpie. Pewnie z cięzki rozumem tak,a le ci co mają głowę na karku oleja to cieńką strugą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak dla mnie nie ma się co łudzić, że forty wrócą do stanu sprzed aktualki
Mydlić oczy to możecie dzieciom w piaskownicy ale nie nam

Macie nasze zdanie centralnie gdzieś i oczekujecie, że się przyzwyczaimy
A te waszą tanią propagandę to sami wiecie gdzie sobie możecie wsadzić! :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To ten post z dev bloga przetłumaczony na polski
https://forum.the-west.pl/showpost.php?p=539080&postcount=1

Jest też propagandą i mydleniem oczu?

Nie pasują mi te zmiany (o czym piszę już enty raz, ale czasami wydaję mi się jakby niektórzy uważali, iż dla TWT te zmiany są ok- nie, nie są ok), które są teraz, bo praktycznie w ataku nic nie można osiągnąć. Chcę by to zmieniono i będzie to zmienione, nie wiem kiedy, ale też chcę by to się stało jak najszybciej. Czemu te zmiany nie przebiegają szybciej? Nie mam zielonego pojęcia.

W temacie z błędami wrzuciłem link poprzez który można się z nami skontaktować. Link nie jest dostępny jedynie przez wejście w grze, ale również na stronie głównej, i ten właśnie link podałem w temacie z błędami.

Wspomniałaś, o poście Hodziansa, więc odpowiedziałem, że takie błędy były 4 lipca zaraz po wejściu loterii na Luizjanie.

//połączono, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19312

Gość
Gość
poza tym wpis z devbzdetu jest sprzed miesiąca.
tak ciężko wprowadzić im cofkę? jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
chyba, że są kompletnymi debilami i nie zachowują plików z danymi - w to też nie uwierzę, bo to by było gorsze niż amatorszczyzna, a podobno IG to "poważna" firma.
szkoda tylko, że nie pracują tam (a przynajmniej w sekcji TW) poważni ludzie.


/facepalm
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Dlaczego też członkowie TWT nie zwracają uwagi na najważniejsze kwestie, które my, gracze TW regularnie poruszamy. Przykładowo mówiło się tu wielokrotnie o stworzeniu świata classic albo chociaż o speed serwerze bez różnych głupich loterii. Odpowiedź padała "NIE", ponieważ niby wymaga to sporo pracy. Kolejną rzeczą, która była często poruszana to stworzenie wersji mobilnej na telefony i tablety. Tutaj także padła odpowiedź na "nie", pomimo faktu, iż prawie wszystkie gry IG są dostępne na telefony(stworzenie elvenara to też pewnie kwestia czasu).

Teraz odniosę się do meritum sprawy. Dlaczego bardziej was interesują zyski np: z tej loterii od głównego problemu, jakim są wyraźnie wypaczone bonusy fortowe. Ok zdaję sobie z tego sprawę, że to nie jest takie hop siup, żeby od razu wszystko przywrócić do pierwotnego stanu rzeczy. Dobra pojawił się wpis na dev-blogu. Jaką mamy mieć gwarancję, że w 100% zostanie zrealizowany ten pomysł? Teraz odnoszę wrażenie, że skupiacie się na tym, ile dostaniecie premii za tą loterię, bo niektórzy gracze wydadzą sporo kasy, żebyście wy, członkowie TWT mogli zarobić.

Skoro macie czas na poprawę drobnych błędów np: przy różnorodnych zadankach, to równie dobrze można by było pomyśleć nad poprawieniem błędów w fortach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
@Olimpus
Też chciałbym apkę na telefony, o czym pisałem już wielokrotnie. Nie wiem czemu jej nie ma :/

Świat classic... być może przyciągnęłoby pewną społeczność, być może sam bym tam zagrał.

Speed serwer... do mnie to nie przemawia, ale nie mówię, że nie znaleźliby się chętni.

Nie dostajemy żadnych premii spowodowanej zyskiem z loterii.

Też czekam na te zmiany z fortami, by przynajmniej zmniejszyli te zawyżone bonusy umocnień. Wtedy będę już szczęśliwy.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
E no, nie mamy żadnych profitów z tego, że IG zarobi ileś tam na loterii. Nawet nie mamy wglądu w to jakie to są kwoty.

Też jestem za zrobieniem apki na telefon. Nie zawsze mogę być przy komputerze i taka sprawa bardzo ale to bardzo by mi grę ułatwiła.

O classicu też już kiedyś pisałam, zdania nie zmieniłam, jak najbardziej na tak.

A zmiany fortowe... no cóż... wszystko w tym temacie zostało chyba napisane. Też mi się nie podobają (do tego stopnia, że po zmianach brałam udział w bitwach dwa razy, z czego jeden na potrzeby przetestowania pewnego błędu). Z utęsknieniem czekam na zmiany opisane w devblogu z nadzieją, że poprawią to co jest teraz spaprane. A że jestem strasznie łatwowierna to wierzę, że się doczekam.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Chłopaki, odpuście sobie, serio, sygnatura AllOfThem jest jak najbardziej na miejscu. Kopiecie trupa ;) Nie liczcie na żadne aktualizacje, nie liczcie na cuda-wianki.
Z polskich światów zrobiono betę już półtora roku temu, z tą różnicą, że teraz otwarcie IG dało do zrozumienia, że jesteście testerami.

P.S. Drobna obserwacja: ilość "hejterów" zmniejsza się, ilość "kolorowych" zwiększa się, ilość "komentujących" nie zmienia się. Przypadeg? ;)

P.S.2. Jakże się cieszę, że moja aktywność w TW od października spadła do niezbędnego minimum, tylko w celu utrzymania kilku cennych kontaktów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
niestety trza zrobić to samo, odpalać raz na 4h kosciół bo szkoda nawet kasy na automatyzację
 
//wycięto treść odnoszącą się do usuniętego postu - lubrzan


A Wracając do fortów to na huronie nawet Obrona Fortu zrezygnował z grania :I:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
proponuje wszystkich mianowac na pomocne dłonie bo supp nie moze biadolic sam na siebie, a pomocna dlon i tak nic nie robi wiec wszytsko pozostanie po staremu. Z ciekawosci ostatnio wszedlem na forum gladiatusa i tak jest ta sama choroba otwieranie nowych swiatow gdzie nikt nie gra, albo jakas gimbaza co mysli o topce, ale po 2 tyg rezygnuje. Teraz macie tam top 1, ktos kto sciga sie sam ze soba na defacto martwym swiecie, ale widze ze swiat juz na siebie zarobil bo pare osob co ma zbyc ciasne kapelusze wyklikalo swoje na loterii
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
etriel etriel gdzie te zmiany :x ??

Moim skromnym zdaniem wprowadzenie aktualki związanej z fortami było celowym działaniem. Po wygraniu ms przez naszą reprezentację admini tej jakże cudownej gry postanowili nas w znaczący sposób osłabić więc wprowadzili takie coś co zniszczy na naszych światach popyta na forty, a nawet na całego westa.
Jak widać plan się sprawdza :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja jestem zdania, że niemcom nie podoba się, że to my wygraliśmy mistrzostwa i tymi zmianami chcą rozwalić nam forty abyśmy w następnej edycji szans nie mieli - chcą nas podkopać mentalnie i wybić z rytmu, ot co!!!
 
Do góry