Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser29607

Gość
Gość
Widzę, że tu z aktywnością kompleta kaplica... Co żeśta z tą grą zrobili to wstyd :( Forty wymarły, ale widzę że Wam to koło nosa lata :)))

Rok 2015 - zepsucie pvp...
Rok 2016 - zepsucie fortów...
Rok 2017 - że już nie ma co psuć to będzie to rok końca TW ::)):

Tyle w temacie, do zobaczenia ;;)
 

DeletedUser32142

Gość
Gość
Tak w ogóle to do kogo pisać ?

TWT nic nie może zrobić, bo to przecież nie oni programują te grę.

To co piszemy na forum jest rozpatrzone przez odpowiedzialnych za The West ?
Za co ci deweloperzy, programiści są płaceni ?

Jest BETA do testowania nowych ustawień a nawet i dwie BETY jak się nie mylę.

Ile jeszcze miesięcy trzeba czekać na ostateczna wersje zmian w bitwach ?

Polski The West jest sam z nowymi ustawieniami, niby prezent bo mistrzami jesteśmy, a czas leci, to nie prezent ale trucizna, żeby nas zniechęcić od bitew i tej gry... jak inno zdecyduje się na druga edycje mistrzostw bitew o fort to dopiero będzie rozpi.... z nowymi ustawieniami.... chyba jest pora na ostateczne zmiany ?

Do kogo pisać, kogo zj... żeby ruszyli .... z tymi nowościami ?
 

DeletedUser30740

Gość
Gość
CM odpowie "nie da się..."

CM odpowie "będą zmiany..."

Takie czasy, jaka partia u władzy takie "dobre zmiany" ;;)
 

DeletedUser11008

Gość
Gość
(...)
Jest BETA do testowania nowych ustawień a nawet i dwie BETY jak się nie mylę.

BETA serwer tylko z nazwy. Bo jak masz coś przetestować kiedy zakładając tam (na becie) konto rozpoczynasz z 1 lvl i zerowym ekwipunkiem. Umiejkami nie ma się nawet co chwalić.
Bez eq i z niskim lvl na fortach można co najwyzej pudłować/padać a nie testować. Pojedynki wyglądają tak samo.
Co to za BETA gdzie do testowania musisz wbić poziomy (czyli pograć dłużej niż kilka dni) by móc cokolwiek sprawdzić.
Czy nie powinno być tak, że na BECIE otrzymujesz serwer i postać z pełnym eq i 150lvl?

Z racji, że na BECIE jest jak jest-czyli nic to z polskich serwerów zrobili bete pytacie dlaczego? bo gracz ma lvl i eq-czyli tak jak być powinno na BECIE... więc jest na kim testować-szkoda, że trwa to juz tak długo...

Harc3rz-post dla ogółu, nie konkretnie dla Ciebie. Tak łatwiej mi się pisało :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
w sumie słuszna uwaga, że jesli chcemy grac na becie powinny byc udostepnione postacie z min 120lvl. A nie ze wbijamy od 1lvl i jeszcze jest info ze w kazdym momencie konto moze byc skasowane bez podania przyczyny. Troche na zasadzie odkładasz kase w banku i pewnego dnia jej nie ma bo bank zastrzegl sobie taka klauzule.

Ja dlatego juz to odpuscilem, tylko kosciol, szkoda kazdej poswieconej min na ten badziew, nawet mi sie nie chce juz wlazic otwierac tego worka z brylkami
 

DeletedUser32142

Gość
Gość
Sa na BECIE ludzie co maja LVL i EKU przecież, oprócz tego tam masz 2x brył więcej także nie martw sie ludzie maja w czym testowac...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ech nie o to chodzi. Dlaczego masz testowac gre i zaczynac od 1lvl? przeciez testujesz nie dla siebie a dla tworcow gry.

na takiej samej zasadzie nie powinienes miec pretensji ze na polskim serwerze testujemy zmiany na forty, bo tez jest grupa osob co wyda xxx bryłek bo mają.

chodzi o same fakty.

zreszta sorka ale 4750 brylek kosztuje 320zł, abonament do wowa to koszt 60zł? gdzie gier nie mozna proownac, tamta caly czas ie rozwija, tworcy nie olewaja graczy, zapytasz o cos na forum to admin zaraz ci odpowie. a tu zapytasz i odpowiedz dostanie po 2 tyg, Patrz gonzales, zapytales sie o zasady, odpowiedz dostales po 3-4 dniach? to tak jakby do palacego budynku straz przyjechala za 5 dni. A ty za to placisz wiec jak to wyglada? mieszkasz w Belgii, jak idziesz do spozywczaka i prosisz o wędline na wagę to babka obsługuje ci 3 dni? nie zostajesz obsłuzony natychmiastowo o ile nie ma kolejki. takie pato występuje tylko u nas, gdzie banda zasiadła na ciepłych stołkach i siedzi
 
Wujek nie porównuj blizarda z IG-farben to tak jak byś porównywał nie powiem co z czym!
Miejże szacunek!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Ufff, w końcu dodadzą brakujące treści do historii serwera. Cieszycie się? Bo ja niezmiernie :)

P.S.
Ktoś w ogóle zauważył te braki?
 
hahaha , rozwala mnie to faktycznie najważniejszą rzeczą jest dodanie brakujących wpisach o aktualkach do których i tak mają dostęp tylko admini a zwykłym graczą do niczego to nie jest potrzebne , ale faktycznie forty , pvp i zadania to najmniej ważne ważniejsze są braki w treściach o aktualizacjach ...........



ps. nasze pieniądze z The West-a idą na rozwój plemion zresztą deweloparzy ani nikt się z tym nie kryje że to prawda. Gram na plemionach i mam znajomego byłego członka Plemion Team to sam się smiał i smieje dalej że my ładujemy kasę na gre żeby nam ja ulepszyli a ulepszaja inne ;) taka polityka , czyli po prostu Elvenar musiałoby zarabiać na TW żeby nam polepszyć grę :) :) pif paf
 

DeletedUser32569

Gość
Gość
Kurde miałem nadzieję na natychmiastowe umożliwienie handlu przedmiotami z loterii zaraz po niej :/


A teraz czekaj człowieku 2 tygodnie na tę "dużą" aktualizację :&:
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Kurde miałem nadzieję na natychmiastowe umożliwienie handlu przedmiotami z loterii zaraz po niej :/


A teraz czekaj człowieku 2 tygodnie na tę "dużą" aktualizację :&:

Najgłówniejszym punktem tej wielkiej aktualki będzie...możliwość sprzedawania itemków z loterii niepodległościowej :p

Tak to czym się podniecać? Praktycznie niczym skoro będzie druga część zadanek za 200 expa i poprawa błędu.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Nie jest napisane, że będzie możliwość sprzedaży itemów. Więc pewnie nie będzie możliwości. Już raz tak było, że nie było ;)
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Teoretycznie nie jest napisane. Jednak z reguły każdy wie, że co najmniej 2 tygodnie od zakończenia lotki wjeżdżała aktualka z możliwością sprzedawania itemków.
 

DeletedUser28423

Gość
Gość
Zgadza się, najprawdopodobniej to możliwość handlu nowym eq, patrzę na te zmiany od kilku lat i można by z tego zrobić wykres : oś X i Y i zaznaczać wszystkie aktualki które są na plus i na minus....pewnie by liczb ujemnych zabrakło....
 

DeletedUser32142

Gość
Gość
Nawet ogłoszenia nie było....
Klondike i Luizjana w konserwacji od 15:06.... i dalej offline
 
Do góry