Opłaca się?

  • Rozpoczynający wątek SmoczySenjor
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć, jakieś 2(?) miesiące temu dostałem (niesłusznego) bana na Luzizjanie, przez niekompetentność adminów, ale to raczej nie jest nowością, więc do rzeczy, czy jest sens zaczęcia grać w TW? Luizjana, Klon czy może jeszcze inny świat? Słyszałem, że Lui się posypała jeżeli chodzi o forty. Postać pod pvp, może w późniejszym okresie forty, może nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie ma sensu już grać... INNO popsuło już wszystko co możliwe, teraz czekamy na likwidację gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
w tą grę nie ma kompletnie sensu zaczynać, najwiekszy syf jaki widziałem i to na każdym świecie forty to padaka, może oprócz Hurona.
 

DeletedUser30740

Gość
Gość
ciekawe, Huron jest "spatchowany" ?

jedne wielkie krowie placki...
 

DeletedUser

Gość
Gość
swoja drogą jestem ciekaw jakie tam muszą siedzieć tegie głowy, to tak jakby szefowie VW powiedzieli od dziś nie produkujemy golfów, albo passatów.

Ludzie z inno sami przestali rozwijac ta gre i stwierdzili ze nie bedzie przynosic zyskow, no bo jak sie nic nie robi to ciezko zeby znalezc frajerow co chca za badziew placic(kilku sie znajdzie)

ech szkoda, najbardziej czasu poswieconego
 
Ja tam se będę klikał dalej bo to jest już tylko uzależnienie
ale każdemu nowemu graczowi będę z uporem maniaka odradzał wszystko co związane z TW
 
Status
Zamknięty.
Do góry