OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Lenka222

Członek obsługi gry
Powoli wszyscy przywykniemy do nowego. To tak jak z telefonem, nowy zawsze jest jakiś dziwny i nieznany. Po chwili okazuje się fajny i dużo lepszy od poprzedniego :p
 

DeletedUser31007

Gość
Gość
Brakuje mi przy danym dziale ostatniej wiadomości, znaczy się daty od tego :p
 
Wojcieszy, proponuję bez skryptów.
Dziś od rana pracowaliśmy. Zrobimy sobie krótką przerwę, do jutra. A jutro zaczniemy dodawać poprawki.
Cieszę się, że Wam się podoba.

P.S. Sugestię wrzuciajcie, najlepiej do działy z propozycjami do forum. Zobaczymy co nam się uda dodać.

Dobrej nocy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tytuł Ex-Team też zostanie wprowadzony ponownie? :p Bądź co bądź, tylko na tym mi zależy :p
I chyba wraz z nowym forum miał wejść czat na forum?
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Zgłaszam niepoprawne wyświetlanie się mojego avataru, teraz zamiast "Hakuna matata!" mam "kuna atata!", a dodatkowo coś zjadło mojemu Timonowi jedno oko i pozbawiło go ręki. Trzeba to priorytetowo naprawić :p
 
System lajków jest fajny coś podobnego było za czasów Onufrego jak dobrze pamiętam :|

Zgłaszam niepoprawne wyświetlanie się mojego avataru, teraz zamiast "Hakuna matata!" mam "kuna atata!", a dodatkowo coś zjadło mojemu Timonowi jedno oko i pozbawiło go ręki. Trzeba to priorytetowo naprawić :p

A mi się mój avatar jakoś bardziej podoba :|
 
Tytuł Ex-Team też zostanie wprowadzony ponownie? :p Bądź co bądź, tylko na tym mi zależy :p
I chyba wraz z nowym forum miał wejść czat na forum?
Wszystkie grupy użytkowników zostaną przywrócone, to kwestia czasu.
Czat nie był w pakiecie z nowym forum, nigdzie tego nie zapowiadaliśmy. Najpierw chcemy uporać się z podstawowymi problemami, a gdy już wyjdziemy na prostą, to będziemy mogli powrócić do tego tematu.
 
Do góry