OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12588

Gość
Gość
Na prawo Sosnowiec, na lewo Sosnowiec...

neslymiwvqxepwflrizdgibostrpgitbcyupulvgbebpmjwatvgftzjvpldfkgxbbdtupdgqtmtjihsmnxqxmdpysjiwjtcikmlf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielkie dzięki w stronę Wojcieszego za skrypt do forum, ułatwia korzystanie z tego forum i to bardzo.
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
A ja dopiero 12 wrzesnia się dowiem kiedy idę pierwszy raz do szkoły i czy dam radę pogodzić dwa profile :( trzymajcie kciuki :p
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
Jakie kierunki? :D

Obecnie jestem na BHP, a chciałabym jeszcze ogólnobudowlane... ale jeżeli w tym roku budowlanka nie wypali, to dopiero za dwa lata zapewne :( bo za rok chcę iść na pszczelarstwo, a to w zupełnie innej miejscowości i byłby większy problem z pogodzeniem zajęć znając życie.......


Jest pierwsza rzecz, która mi się podoba na nowym forum xD jak ktoś zacytuje mój post, to dostaję powiadomienie xD bajer hihi ;) ale reszta mi się nie podoba :D no dobra, nie wszystko........ troche minie zanim się przyzwyczaję :)
Miłego weekendu wszystkim życzę :)
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Czekając na zmiany na forum, czekałem na coś fajnego, ale XD bleeee jak dla mnie ta zmiana.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
§7 Boty

Używanie botów, skryptów lub innych programów automatycznie łączących się z grą lub automatyzujących jej przebieg jest zabronione.
Wyjątek stanowią produkty autorstwa InnoGames, takie jak np. Pasek Narzędzi The-West.

proponuję usunąć ten pkt regulaminu, albo pobanowac 90% graczy.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
proponuję usunąć ten pkt regulaminu, albo pobanowac 90% graczy.
Skrypt jest akceptowany (chyba... nie został zbanowany z forum PL i innych). Trzeba czekać tyle samo czasu co poprzez kupowanie produktów ręcznie, oraz nie można niczego innego w tym czasie robić (co nie daje przewagi np. w tym czasie nie zrobię przygody), bo wywali grę :p
 
Do góry