OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
kfxpmmvzigqmvzfhiwqgmyvhfxdziocdmtjxfottstznrctybpiwzgvlkpkpjwruemzcqhctdxotzhqcdfytffegxxmpddkvbfjf

Aż tak mi się nudzi, że robię osiągnięcia z ulepszania :D Czekam na nowe zadanka...
Nowe zadanko już jutro. Zobaczymy ile czasu zajmie Wam zrobienie go :D
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Czy teraz po aktualizacji forum jest jakiś limit czasowy na możliwość edytowania swoich postów?
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Alienis delectari malis, voluptas inhumana.
Oceniając ruch na forum przypomniała mi się taka sentencja, musiałem rzucić sucharem, A tak poważnie to szkoda ciut, że forum zamarło- liczyłem, że będzie inaczej i po nowym layoucie; wkroczy życie i ciekawe dyskusje, jest inaczej niestety.
Kurde szkoda, tyle czasu się tutaj przesiedziało a niestety statystyki nie kłamią, chociaż może nasi gracze mają zado z pszyry i reli do roboty i taki okres, no cóż- que sera ,sera.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość

Najnowszy odcinek IG TV. Największym minusem jest tradycyjnie brak informacji o TW :(
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
No a co mają pokazywać? Dziwie się polityce IG :/ Zamiast starać się o gracza to chcą jak najszybciej się go pozbyć, zamiast prowadzić jakieś ciekawe akcje zarobkowe (gry B2P, stoiska na targach gier), to oni robią gry P2W i jakieś zamknięte projekty, na których tworzone są gry w czasie 24h :/ Zobaczyli ostatnio, że gry mobillne to świetny zarobek, ale wystartują chyba za późno i jak te gry będą w takim samym modelu co te przeglądarkowe, to nawet nikt w nie grać dłużej nie będzie :/

Nie lepiej używać macra?
A co to macr?
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Widzę na tym forum to nic się nie zmienia :p Tylko chyba parę tytułów jest nowych, a poza tym to nic innego nie widzę. A szkoda :p
 
Do góry