InnoGames TV - dyskusja

Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
IGTV było... ale coś w tym miesiącu strasznie słabo :/ Opis tylko jakiegoś nowego zadanka z FoE i Q&A z Elvenar... Była jeszcze jakaś wystawa prac graficznych w firmie :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
cóż............... nie będę komentował tego badziewia...
 
Odnośnik ze strony TW w żaden sposób nie związany z TW - tego nie da się inaczej ocenić.

PS. Zapomnieliście dodać wielkiego okna przy logowaniu że jest nowy odcinek spamu.
 

DeletedUser29575

Gość
Gość
A mi sie bardzo podobalo :huh: odcinek pelen emocji i pozytywnego przekazu czekam na kolejny,buziaki ::D:
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Co tu komentować...mnie np: nie pasjonują nowinki z Elvenara, ponieważ w to nie gram. Dlatego ten odcinek nie zrobił na mnie zbyt dobrego wrażenia.

W ramach ciekawostki postanowiłem sprawdzić, o jakich grach bywały poszczególne odcinki IG TV od lutego tego roku. Wychodzi na to, że o TW była mowa tylko w odcinku marcowym, gdzie przedstawiono sytuację w mistrzostwach świata w fortach. Z kolei praktycznie co miesiąc jest coś o Elvenarze i FoE.

Morał jest prosty...o TW praktycznie się nie mówi i dlatego nikt tego nie ogląda na poważnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15666

Gość
Gość
bardzo podobał mi się film który wygrał konkurs The West. Zrobiony z tzw "jajem" a Wam?
 

DeletedUser

Gość
Gość
film odzwierciedla poziom gry i poziom aktualizacji w tej grze, Nic dodac nic ująć
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Zacznę może od początku:

Obejrzałem ten odcinek tylko dlatego, bo w końcu po raz pierwszy od kilku miesięcy była mowa o TW. I szczerze nastawiałem się na to, że pokażą oni jakąś sensowną aktualkę. Jednakże tak jak poprzednicy uważam, że ten filmik nie jest zbyt ciekawy i typowo zachęcający do gry w TW.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Po co wgl. forum jak można o lotce na głównej napisać ? o_O
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Wprawdzie, nie jest to IGTV, ale film też od InnoGames :)
Jest fragment 10s z grą The-West :) Możemy też się spodziewać nowej gry od IG ;)
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
I znowu dupa. Będzie na święta chociaż coś ciekawego w tej gierce? No na święta cisza w tym całym odcinku... Masakra, kiedy ta gra zostanie usunięta? Wiadomo już coś czy jeszcze będą doić bryły?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Hmm... 8 odcinek bez the-west.
Czy twórcy gry, uważają, że jest ona tak słaba, że nie warto pokazywać jej w IGTV?
 
Status
Zamknięty.
Do góry