OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32323

Gość
Gość
Moim zdaniem ciężko, by było zrobić aplikację na wysokim poziomie, już wolę używać puffina :|.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ale można by było jakoś dogadać się z puffinem i zrobić nakładkę do przeglądarki, by ułatwić korzystanie z westa... Typu dodatkowe menu, rozsuwane, w którym możemy się przemieszczać po opcjach gry (miasto, pojedynki, forty itp.)
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Arku, nie zastraszysz mnie ::P Zgłaszanie błędów nie jest obrazą administracji i nie można mi z tego powodu zablokować konta! Sam weź tę dwa głębokie wdechy i wypij szklankę zimnej wody. Domyślam się, że miałeś plan, żeby ludzie bali się pisać prawdę i pokornie grali jak barany czy owce.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Tak z ciekawości: ktoś wyjaśni co kto zrobił Premierowi, że napisał o TWT prawdę zamiast w ciemno za nich gardłować? Miałam nie wracać na forum, ale "pomoc" mnie do tego zmusiła. I muszę się przyznać, że jestem w lekkim szoku. Kilka razy czytałam post Premiera i nadal nie wiem czy to prowokacja, włam na konto czy olśnienie...
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Tak z ciekawości: ktoś wyjaśni co kto zrobił Premierowi, że napisał o TWT prawdę zamiast w ciemno za nich gardłować? Miałam nie wracać na forum, ale "pomoc" mnie do tego zmusiła. I muszę się przyznać, że jestem w lekkim szoku. Kilka razy czytałam post Premiera i nadal nie wiem czy to prowokacja, włam na konto czy olśnienie...
Stawiam że nie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy do Was też Waupee w zadaniu Koszyk do jajek (wielkanocny koszyk) mówi "Siema"??? :p
 

DeletedUser33120

Gość
Gość
Pomoże mi ktoś złożyć ekwipunek do pvp na 36 lvl ? Będę megaaa wdzięczny!
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Co tu się dzieje? Zostały jeszcze jakieś smętasy w TWT z którymi można powojować ?
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Ogólnie to jeszcze nigdy nie było takiej ciszy.

Kiedy oficjalne pożegnanie? :3
 
Do góry