Set do prędkości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser205
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser205

Gość
Gość
Temat stary jak świat - pytanie dość proste w czym obecnie najszybciej możemy się poruszać?
Obecnie mam 141 level, do poruszania używam setu Matokea + złoty set + świąteczne dzwonki + Yuma, jako zawadiaka bez premium mam 1613%
Czy da radę szybciej?

PS. Wróciłem do gry po 3 lata niebytu i jakoś nie mogę się odnaleźć, nawet na forum, co ja się naszukałem gdzie się klika, żeby utworzyć nowy temat.
 

DeletedUser31437

Gość
Gość
Złotko nie daje prędkości mimo że ma to w bonusie bronie detektywa dają 10%, złotko 20%, a mimo to i tak większa prędkość z broniami detektywa
 

DeletedUser205

Gość
Gość
pewnie, że da ja mam w tym momencie 1723% (kwestia ulepszania jumy oraz matoaka)
A bez ulepszania?
Złotko nie daje prędkości mimo że ma to w bonusie bronie detektywa dają 10%, złotko 20%, a mimo to i tak większa prędkość z broniami detektywa
A może chodzi o to, że bronie detektywa dają jeszcze bonus do sprawności, a tym samym do jazdy konnej. Ktoś wie jak przekłada się umiejętność jazda konna na nasza prędkość?
 
A bez ulepszania?
A może chodzi o to, że bronie detektywa dają jeszcze bonus do sprawności, a tym samym do jazdy konnej. Ktoś wie jak przekłada się umiejętność jazda konna na nasza prędkość?
Da się bez ulepszania, ale byś musiał mieć rzeczy z walentynek (siodło i konia Rolfea) to by Ci dało 296% (yuma i dzwonki to 235%)
Każdy pkt jazdy to 1%

Złotko nie daje prędkości mimo że ma to w bonusie bronie detektywa dają 10%, złotko 20%, a mimo to i tak większa prędkość z broniami detektywa

Z tego co przed chwilą sprawdzałem na nagiej postaci to Złoty komplet działa normalnie +2 od jazdy i +20% od bonusu.
Porównywałeś te dwa zestawy u siebie na koncie bez zmiany reszty ciuchów? czy z kimś innym się porównywałeś i możliwe że inne czynniki zakłamały trochę wynik? np jazda konna?
 

DeletedUser205

Gość
Gość
Czas minął, każdy z nas pokonał kolejne kilometry w grze, pojawiły się nowe ciuchy.
Ja obecnie mam 2474% w secie Henry'ego Millera (ciuchy + bronie) + Yuma 2 poziom + indiańska torebka
 
Dokładnie teraz: [ 5Yuma]+ [ 4Indiańska torebka] + Zestaw Millera + łęk + do testu vip i mam 7567% :) (na s1 pewnie da się dużo więcej bo prędkość ma 2.0)
 
Dokładnie teraz: [ 5Yuma]+ [ 4Indiańska torebka] + Zestaw Millera + łęk + do testu vip i mam 7567% :) (na s1 pewnie da się dużo więcej bo prędkość ma 2.0)

Mogę się spytać jakim narzędziem wyliczany jest ten procent do prędkości? Jakiś kalkulator na jednej ze stron? I pytanie o ten "łęk" - można prosić o bardziej precyzyjną nazwę? Rozumiem również, że 5 Yuma tzn koń Yuma na udoskonalony na 5 poziom tak?
 
łęk siodła - produkt z rzemiosła
Yuma - koń
indiańska torebka na 4 lvl lub złoty pocisk

procent prędkości widać na ekranie "informacje o prędkości"
 
Zamiast łęku można użyć latarni, którą produkuje kowal, biega się szybciej, ale starcza tylko na 5 użyć. Na s1 wyciągam 567 mph (14165%).
Yuma 5^, zestaw millera, torebka indiańska 1^, latarnia, medal szybkości do testu :) (no i mam zawadiakę na premce, to też zwiększa prędkość). W praktyce przejście z punktu wschodniego do zachodniego to jakieś 2 minuty ;)

Co ciekawe złoty pocisk jest lepszy od torebki gdy nie mamy wzmocnienia jak łęk albo latarnia. Kiedy je mamy, lepiej mieć torebkę.
 
łęk siodła - produkt z rzemiosła
Yuma - koń
indiańska torebka na 4 lvl lub złoty pocisk

procent prędkości widać na ekranie "informacje o prędkości"

Jakbyś jeszcze mógł doprecyzować, gdzie znajdę ten ekran "informacje o prędkości" byłbym bardzo zobowiązany, bo patrzę i nie widzę, ale pewnie sprawdzam nie tam gdzie trzeba...
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
67vuNwckRYaKUAu6iEXiuA.png


Tutaj ;)
 
Max co mogę teraz wycisnąć to 93mh (2.331%):
- cały zestaw Millera
- koń Gaucho
- pocisk

Na Yumę muszę poczekać 3 poziomy. Rozumiem, że teraz mogę tylko poulepszać set Millera, aby być nieznacznie szybszym. O takim skoku na 7567% nie ma mowy na razie...
 
Dziki husky z serii zadań Prowincjonalny doktor ma taką prędkość jak yuma. Jak dodasz do tego łęk to już będziesz miał sporo.
 
Dziki husky z serii zadań Prowincjonalny doktor ma taką prędkość jak yuma. Jak dodasz do tego łęk to już będziesz miał sporo.

Masz rację z tym Husky - już sprawdzałem. Ale szybszy niż Husky jest Dziki Koń Gaucho, który dodatkowo ma dodatek do jazdy konnej +42 i prędkość 200%. Jest więc niewiele szybszy (ale jednak) od Husky, który ma tylko 225% prędkości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry