Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser23283

Gość
Gość
O statystykach które się nie zgadzają pisałem w troszkę innym temacie, ale zapytam się jeszcze o jedną sprawę. Zgodnie z ogłoszeniem miał zostać przesunięty wóz na mapce przygód aby był cel z banku na wiatrak. I tutaj pojawia się moje pytanie:
Czy to ja nie potrafię znaleźć miejsca z którego ten zasięg się pojawił czy po raz kolejny aktualizacja nie jest do końca udana/zgodna z zapowiedzią?
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Piraci <3
to takie mocno tematyczne na dzikim zachodzie <3

a kiedy skończą klimat gwiezdnych wojen? bo są tylko miecze świetlne... :X
chciałbym jakiegoś robota, R2-D2, czy coś :X
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No mało klimatyczne, nie powiem. Ale gdyby zamknąć grze tylko w realiach dzikiego zachodu to pomysły w końcu by się wyczerpały. Wiesz... piratów można "luźno" porównać do przestępców na dzikim zachodzie, może stąd pojawienie się ich w grze ;)
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
jest pierdylion nazwisk/wydarzeń związanych z okresem "dzikiego zachodu"...
niech twórcy ruszą głową, przejrzą internet, znajdą 100000x bardziej trafne rzeczy od piratów czy SW Wojny głąbów....o_Oo_O
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wierzę, że jest tego dużo, aczkolwiek widać, że IG chciało dać coś bardziej znanego niż jakiegoś "no name" z dzikiego zachodu. W wolnej chwili postaram się trochę poszperać w internecie i mogę parę nazwisk, nazw itd. przesłać "wyżej" ;)
 
Next set proszę My Little Pony najlepiej kilka skrzyn z ulubionym kucykiem ja bym kupił na pewno z rainbowdash i pinkipaj czy jak sie tam ten ruszoffy nazywal
Hihi
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Ja zawsze marzyłem przebrać się w pirata w mojej ukochanej grze przeglądarkowej. Niestety, inno tak jak świat jest okrutne i aby spełnić marzenia potrzeba pieniędzy :( Może z zadania chociaż jeden itemek da się dorwać i oby była to papuga :p
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
hmm, Zestawy, które naprawiono:
  • Zestaw Wyjętego spod prawa
  • Zestaw nieznajomego z północy
  • Zestaw ubrań Cooka
  • Zwierzą i siodło Cooka
  • Zestaw Braci Wright
  • Zestaw Pata Garetta
  • Bronie Pata Garetta
  • Zestaw broni Hawajskich
a nie czasem popsuto?

gra schodzi na psy
 
oczywiscie, ze popsuto (wsp), bo zamiast naprawic dmg to popsuto napad i obrone

aczkolwiek Ty sie powinienes cieszyc z tego, bo i tak masz kupe napadu od wrighta, o czym inni moga tylko pomarzyc ;)
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
już raczej nie ma, musiałbym zobaczyć jak bez wrighta strzelają, teraz zadaje obrażenia jak wcześniej jak nie miałem setu braci

a już widzę co odwalili, ten zestaw braci już nic nie daje, haha, kupiłem ho ze względu na przygody a jest teraz wyłącznie na forty , niezły numer
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

AndiSZ

Członek obsługi gry
7 ataku mniej mam teraz, dlatego taka duża różnica, zamiast 20 ataku jest 13 a zakładając te 3 rzeczy to z zestawu wyjętego tracę razem 4 ataku, więc już dużej różnicy na tym nie ma, jak dla mnie to niezłe OSZUSTWO
 
powinni oddać nam bryłki za te zestawy... zmienili już istniejące przedmioty, które były zakupione za bryłki, więc teraz każdy powinien zadecydować czy chce je zatrzymać czy zwrócić za tyle brył ile zapłacił...
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
Podpisal każdy regulamin wiec nie powinno być rozczarowań...no jak do tej pory nie było raczej powodów bo nie przypominam sobie podobnej sytuacji. A szkoda przymierzałem sie do tego zestawu z nadzieja, że sie jeszcze pojawi.
O obrażeniach broni WSP nie powiem nic bo JAK DO TEJ PORY nie udało mi sie wylosować ANI JEDNEJ sztuki.800 przygód grałem kupowałem sejfy i nic...takze nie wypowiem sie o czymś czego nie widziałem [o_O]
Co do samego bonusu do sektora uważam, że ten podział sam w sobie to niepotrzebna bzdura. Wystarczyłby jeden bonus działający i w sektorze i personalnie
 
Do góry