Niespodziewana migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33283
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33009

Gość
Gość
Oj TWT..... na moje oko do końca sierpnia wymówkę jakąś wymyślą :D
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Dali by chociaż jakieś kolejną wymyśloną datę z tym ogloszeniem migracji, bym tu nie musiał wchodzić co chwile.. ::}
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Ale oni olewają wszystko zarówno to MS jak i Migrację jak i graczy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zwróćcie uwagę kto tu te informacje pisał, osoba, która raczej nie ma kompetencji jako naczelnik (cokolwiek to znaczy) do informowania graczy o czymkolwiek tym bardziej sprawowania funkcji moderatora i rozdawania banów, grożenia i innych urojonych i na wyrost wygórowanych ambicji. Ktoś dał ciała albo po pijaku bawił się narzędziami i przez przypadek włączył migracje teraz wesoła ferajna kombinuje jak z tego wybrnąć a wy się podniecacie migracją której prawdopodobnie nie będzie.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Dobrze wiemy że osoby pokroju Lenki alexftb itd to nie jest elita ale jeśli już się jest w twt to nie wypada podawać fejkowego info
 
to nie byla fejkowa informacja, slyszalem na zlocie ze na 15 sierpnia jest planowana niespodzianka dla graczy (i nie chodzilo tu o mistrzostwa, bo o nich wiedzialem juz od jakiegos czasu, bedac namawianym do dowodzenia), wiec to nie jest zaden fejk ze strony Lenki.

Po prostu jak zwykle ktos cos zawalil, a przeciez Lenka z pewnoscia nie moze sama kliknąć sobie migracji, chocby nawet chciala ::}

Postanowila Wam odpowiedziec, zamiast miec w dupie jak to zwykle jest ze strony teamu i ma za swoje: zaczely sie pojazdy ze strony internetowych kozaków. Nastepnym razem gowno bedziecie wiedziec do samego konca, bo wam powaznie nie ma sensu NICZEGO napisac przed faktem dokonanym.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Nastepnym razem gowno bedziecie wiedziec do samego konca, bo wam powaznie nie ma sensu NICZEGO napisac przed faktem dokonanym.

Bo faktycznie ktoś mógł się nie wyrobić w planowanej dacie otwarcia migracji, no bo przecież żeby włączyć migracje to trzeba ją planować i planować, tysiąca ludzi do tego żeby wszystko grała na tip top...

Macie bitwy na klonie? Bo na ari powoli się zapomina co to bitwy ::}

Tak w ogóle 'następnym razem'? Następnym razem migracji nie będzie bo ta gra zniknie <:)
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
slyszalem na zlocie ze na 15 sierpnia jest planowana niespodzianka dla graczy

o to właśnie kurde chodzi na 15, hello 15 już minął, jeśli nie masz pewności odnośnie jakieś sprawy to nie dajesz info, tym bardziej jak jesteś członkiem twt.
 

DeletedUser33009

Gość
Gość
Wg mnie może i mało być na 15, ale jeśli ogólnie do końca sierpnia będzie jakaś migracja to już jestem pozytywnie zaskoczony :D oby z jakiegoś większego umarlaka
 
Bo faktycznie ktoś mógł się nie wyrobić w planowanej dacie otwarcia migracji, no bo przecież żeby włączyć migracje to trzeba ją planować i planować, tysiąca ludzi do tego żeby wszystko grała na tip top...

Macie bitwy na klonie? Bo na ari powoli się zapomina co to bitwy ::}

Tak w ogóle 'następnym razem'? Następnym razem migracji nie będzie bo ta gra zniknie <:)

Tylko z Ari nie będzie migracji ponieważ Arizona jest jednym z najlepszych bryłkowo światów. Hmm ciekawie przez kogo :X
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Migracja miała być 15 i Lenka przekazała Wam informację zgodnie z prawdą ;) Niestety jakieś dziwne problemy techniczne pojawiły się po drodze dlatego migracja nie doszła do skutku, za co serdecznie przepraszamy. Niestety w tej chwili nie jestem w stanie podać Wam żadnych konkretnych dat ani informacji. Jedyne co mogę to prosić Was o cierpliwość.
 
Migracja miała być 15 i Lenka przekazała Wam informację zgodnie z prawdą ;) Niestety jakieś dziwne problemy techniczne pojawiły się po drodze dlatego migracja nie doszła do skutku, za co serdecznie przepraszamy. Niestety w tej chwili nie jestem w stanie podać Wam żadnych konkretnych dat ani informacji. Jedyne co mogę to prosić Was o cierpliwość.

No i jedyna normalna może 2 dni po planowanej migracji ale przynajmniej wytłumaczenie jest
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Niestety jakieś dziwne problemy techniczne pojawiły się po drodze dlatego migracja nie doszła do skutku, za co serdecznie przepraszamy. Niestety w tej chwili nie jestem w stanie podać Wam żadnych konkretnych dat ani informacji. Jedyne co mogę to prosić Was o cierpliwość.

Typowe I;) Nie mogliście tego napisać 15 żeby ludzie nie czekali? oops!
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Typowe I;) Nie mogliście tego napisać 15 żeby ludzie nie czekali? oops!
A no faktycznie mogliśmy. Czekaliśmy jednak na jakieś informacje żeby Wam coś więcej przekazać. Niestety na tę chwilę mogę Wam napisać tylko to co pisałam wyżej. Ale jesteśmy dobrej myśli, prawda? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry