Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser30813

Gość
Gość
ostatnie eventy chyba były bardzo wymagające :D z opóźnieniami, popsute :/ no cóż...
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
jedna prosta aktualizacja... hahahaha!
niekompetencja tych co się tym zajmują mnie przeraża...
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Co do eventu to raczej:
Der Verkauf wurde ebenfalls um einen Tag verschoben. Er startet nun am 21. Dezember um 11:00 Uhr und endet am 07. Januar um 11:00 Uhr.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
To hitlerowcy też muesząją, wczoraj mieli inną informację
 
jeszcze sie nie nauczyliscie jak jestesmy traktowani? predzej dowiesz sie czegos od znajomego z teamu niz na forum gry.

szkoda strzepic ryja
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
No bo wiecie, to strasznie trudna sprawa napisać i poinformować graczy kiedy w końcu wejdzie ta wyprzedaż. Tyle liter, tyle słów to nie na te głowy
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Z laski swojej zmieńcie tą datę na stronie głównej na poprawną(jeśli w ogóle ją znacie)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Dobra, to ja się znowu wychylę i na mnie spadną gromy ;)
Bardzo byśmy chcieli przekazać Wam informację na temat startu wyprzedaży. Niestety na tę chwilę nie jesteśmy w stanie... bo sami jej nie znamy. Mam wielką nadzieję na to, że jak tylko coś będzie wiadomo, od razu pojawi się informacja na forum.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Dobra, to ja się znowu wychylę i na mnie spadną gromy ;)
Bardzo byśmy chcieli przekazać Wam informację na temat startu wyprzedaży. Niestety na tę chwilę nie jesteśmy w stanie... bo sami jej nie znamy. Mam wielką nadzieję na to, że jak tylko coś będzie wiadomo, od razu pojawi się informacja na forum.

Nie inno...
Niemcy, Włochy, Grecja, Węgry i inni mają informacje na temat startu, a my nie? !o.O!
 
Skrzynia kucharza:
chest_crafting_4.png
: Skrzynia z różnymi produktami dla kucharza. Liczba produktów może być różna.



Skrzynia kowala:
chest_crafting_1.png
: Skrzynia z różnymi produktami dla kowala. Liczba produktów może być różna.


Etriel jest autorka tego genialnego tłumaczenia czy IG nawalilo? bo z cyrku leca skrzynie, owszem ale nie do rzemiosła a z setami kowala i cooka :DDD
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
tak czytam i czytam te wymioty i się zastanawiam "po chuj oni to piszą?" :X
od wczoraj na forum jesteście? nie wiecie jak ono (nie-)działa?
polecam pójść w moje i innych, co tak zrobili, ślady i zmykać z tego żałosnego forum - niczego się tu nie dowiecie, a bez sensu się na to irytujecie ;)
pogódźcie się z faktem, że obecny TWT jest "niedbały" i ma Was konkretnie w dupie jeśli chodzi o forum czy przekazywanie jakichkolwiek informacji...
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Czekasz na ten cyrk z myślą, że będzie zajebista renowacja, dają ci w 1 puli potki i 250 obli, a w 4 set klauna, który nadaje się tylko do kolekcjonowania.
XDDDDD
 

DeletedUser31437

Gość
Gość
Jeśli chodzi o cyrk to teraz dużo łatwiej można wylosować przedmioty z "żółtej" półeczki, wydałem z 400 oup na cyrk bo nie miałem co robić i wypadły mi 3 eliksiry na cofnięcie umek i ze 2 przedmioty z tej ostatniej półki, a reszta to inne wzmocnienia
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Skrzynia kucharza:
chest_crafting_4.png
: Skrzynia z różnymi produktami dla kucharza. Liczba produktów może być różna.



Skrzynia kowala:
chest_crafting_1.png
: Skrzynia z różnymi produktami dla kowala. Liczba produktów może być różna.


Etriel jest autorka tego genialnego tłumaczenia czy IG nawalilo? bo z cyrku leca skrzynie, owszem ale nie do rzemiosła a z setami kowala i cooka :DDD


Są to dwie różne skrzynie. Te z zacytowanego przez Ciebie fragmentu zawierają produkty do rzemiosła. Druga skrzynia kowala, koloru żółtego, złotego (jak kto woli:p) zawiera set kowala.
 

DeletedUser16937

Gość
Gość
Obserwuje od pewnego czasu poczynania naszej sekcji TWT i śmiem twierdzić, że jeśli za swoją pracę otrzymują jakąś pensję to są to najgorzej wydane pieniądze przez IG w dziejach firmy.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Mnie zastanawia jedno... jak wprowadzane są aktualizacje? Jest pomysł na coś nowego... IG daje aktualizacje na serwer alpha, naprawiają znane im błędy i dają na serwer bety, gdzie już aktualizacja ma stawić czoło problemom związanym z większą ilością graczy i ,,chaosem"... i co dalej? Mimo, że administracja wie o danym błędzie (np. nowe zadanie), to pcha aktualizacje dalej... Czy nie ma jakiegoś testowego serwera z kodem danej narodowości, by tam wgrać aktualizacje dzień wcześniej sprawdzić jakie są błędy i czy aktualizacja będzie działać?

I pytanie... czy zostanie nam odebrana ta wspaniała nagroda za pierwsze mistrzostwa, w postaci pierwszeństwa co do aktualizacji?
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Ja mam teorię dlaczego wcześniej aktualizacje wchodziły o 10-11 i w miarę działały, a teraz wchodzą późniejszą porą i nie działają.
Po prostu Inno chciało oszczędzić, zwolniło programistów i zatrudniło jakieś dzieciaki z gimnazjum, stąd brak możliwości wprowadzenia aktualizacji w godzinach porannych (lekcje), oraz olbrzymia liczba problemów i błędów. hahahaha!
 
Znów brakuje obligacji za odznaczenie w bitwach fortowych. Brak sortowania to nic przy tym, bo ostatnio 2 miesiące naprawiali :)
 
Do góry