Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser19312

Gość
Gość
W ten Wigilijny, deszczowy wieczór, życzę Wam TWT, Spokojnych i zdrowych Świąt.
Odwagi abyście odpowiedzieli graczom na pytania - co z powtarzalnymi zadaniami świątecznymi, zagubioną umką i innymi dziwnymi zjawiskami, które mają miejsce na TW?
Oprócz tego, abyście przestali nas olewać i zaczęli z nami współpracować.

"Wesoły" gracz to poinformowany gracz.

Wszystkim graczom TW życzę Wesołych Świąt, smacznego śledzia i dużo prezentów =]
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Która zagubiona umka? Jeśli chodzi o wersję powtarzalną zadania "dziadek mróz" to w tym zadaniu nie ma umki, jedynie w podstawowej wersji. Jeśli chodzi o inne @Skwara92 po prostu napisz wprost ;)

Wesołych Świąt :)
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Nie chodziło o Mroza, inne świąteczne.
na szczęście już wyjaśniłem i umka się odnalazła ;) także +
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Po aktualizacji mam pewien problem a mianowicie w czasie gdy moja postać nic nie robi to jej ikona znika z mapy:

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

W obu przypadkach znajduję się w mieście (są to inne światy). W obu przypadkach moja postać nic nie robi
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Kiedy wejdzie ta nowa seria - Magiczny Cyrk do gry?

Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie, też na nie czekam :(

Po aktualizacji mam pewien problem a mianowicie w czasie gdy moja postać nic nie robi to jej ikona znika z mapy:
W obu przypadkach znajduję się w mieście (są to inne światy). W obu przypadkach moja postać nic nie robi

Sprawdzałeś inne przeglądarki albo po wyczyszczeniu ciastek? Sprawdzę u siebie czy też takie coś się pojawia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31727

Gość
Gość
Sprawdzałeś inne przeglądarki albo po wyczyszczeniu ciastek? Sprawdzę u siebie czy też takie coś się pojawia.

Owszem sprawdzałem na różnych przeglądarkach i głównie na huronie poznać znika :X Chyba mnie tam nie lubią
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ciekawy przypadek, może u mnie postać na huronie też tajemniczo znika... Sprawdzę jak będę miał dostęp do swojego sprzętu :p
 
Widząc nagrody w cyrku wędrownym na Arizonie czuję się pokrzywdzony.
Gracze specjalnie zostawili oup/kupili bryłki,aby móc wylosować potki z expem,a tu psikus nie na nawet najgorszej z 1%
 

DeletedUser32853

Gość
Gość
Serio nie ma admina albo kogoś kto ma kontakt do etriel, aby zmieniła źle podaną przez siebie informację? Już lepiej by to wyglądało, gdyby tego posta etriel nie wstawiała.
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi to etriel napisała rano, że wyprzedaż trwa do jutra godziny 10:59, a wyprzedaży nie ma.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Przedszkolaki dwoją się i troją, by wyłapać ich błędy w projektach do aktualizacji. Nie martw się :)

Bo raczej ktoś ogarnięty z branży "informatycznej" nie skopałpy aż tak tego
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Chyba wzięli się za to, cyrk zniknął na wszystkich światach :D

Jestem ciekaw co zrobią z lootem cyrku na innych światach, zważywszy na to, że patrząc na Luizjanę, to cyrk nie przetrwał nawet 16h istnienia :D
 
Do góry