Usunięte tematy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33051
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33051

Gość
Gość
Czy ktoś z załogi TW wreszcie może sie pofatygować i odpowiedzieć mi łaskawie, dlaczego usunęliście temat mój i napoleona o cyrku ?
Wiem, że ostatnimi czasy komunikację z graczami macie głęboko i ograniczacie się do samych komunikatów, ale z łaski swojej nie byłoby dpowiednim podejściem do graczy, by wcześniej uprzedzić o zamknięciu i kasacji tematu ?
Czy nawet taka komunikacja jest dla was niewygodna ?
Teraz zastanawiam się dlaczego tylu was tam jest, skoro żadne nie potrafi nawiązać komunikacji na forum z graczami ...
 

DeletedUser32988

Gość
Gość
Podbijam, wczoraj chciałem sprawdzić czy na forum zadziało się coś nowego w sprawie cyrku jednak nie mogłem znaleźć obydwu tematów jego dotyczących. Co się tu dzieje?
 
Może pousuwali tematy, dlatego że zaczęło ich być po prostu za dużo. Serio, chyba z 5 tematów dotyczących cyrku i każdy właściwie o tym samym... Na forum jest temat przeznaczony do dyskusji o aktualizacjach i wszelkich zmianach w grze i spokojnie można było wszystkie swoje uwagi zamieścić tylko tam.
Ktokolwiek pousuwał te tematy, podjął dobrą decyzję, ale to tylko moje zdanie.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Nie zmienia to faktu, że łaskawie mogli zamieścić notkę z podanym powodem.
Kilka kliknięć w klawiaturę nie wymaga wysiłku.
 

DeletedUser32988

Gość
Gość
Tak naprawdę to te tematy dotyczyły czego innego, temat qoq'a był na temat zresetowania światów do przed-cyrkowego stanu, a Napoleona na temat odpalenia go na światach na których się nie odbył. Można było w jednym ale znajdź mi taki obecnie?
 
Zresetowanie serwerów czy przywrócenie cyrku jak dla mnie dotyczy tego samego problemu. Są to po prostu dwie różne drogi rozwiązania go. W jednej poprzez zresetowanie serwerów, chce się wszystkich graczy postawić na równej pozycji "startowej", a w drugiej, poprzez włączenie cyrku na światach, na których nie zdążył się zacząć lub ledwo co się zaczął, chce się dać wszystkim możliwość losowania przez równy okres czasu. Oba więc dotyczą jednego - sprawiedliwego potraktowania wszystkich światów i graczy.
Oba te pomysły przewinęły się w temacie "Aktualizacja - dyskusja".
Ponieważ cyrk został wyłączony na wszystkich wersjach językowych, więc jakiekolwiek rozwiązanie tego problemu również musiałoby być wprowadzone na wszystkich wersjach, a więc decyzja musiałaby pójść od IG.
Osobiście cieszę się, że cyrk zostanie zmieniony, bo jego obecna forma była mocno nieprzemyślana. Szkoda, że został wyłączony bez uprzedzenia i, że nie zaczekano aż wszędzie się skończy. To by pozwoliło uniknąć tej całej dyskusji. Dlaczego IG wybrało akurat ten moment na wyłączenie? Raczej się nie dowiemy :)
 
Czy ktoś z załogi TW wreszcie może sie pofatygować i odpowiedzieć mi łaskawie, dlaczego usunęliście temat mój?
W tym celu należało napisać pw do mnie. Zawsze mogę wyjaśnić, dlaczego została pojęta taka, a nie inna decyzja.
Co do tematów - cyrk w formie, w jakiej był po aktualizacji, wrócić nie może. A decyzja o resecie serwerów mogła zostać podjęta tylko wraz z wyłączeniem cyrku, bo każda zwłoka czasowa oznacza usunięcie normalnego postępu świata.
Uprzedzając pytania - nie wiem, jak problem cyrku zostanie rozwiązany.
 

DeletedUser32988

Gość
Gość
Ohoho! ktoś nam w końcu coś odpisał! Na przyszłość, Lubrzan, najpierw odpowiadajcie a potem usuwajcie ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry