Karnawał

Status
Zamknięty.
Pytanie o piórka które wypadają w czasie prac. W pracach po 15s wypadaj z reguły częściej niż pracach godzinowych. Zawsze tylko jedno co trochę mnie rozczarowało. Liczyłem że będzie większej ilości a tak większość obligacji pójdzie na set. Czy zamiar był taki że w parach godzinowych ma wypadać pojedynczo. Jedno zadani polega na zebraniu 100 szt piórek czyli zajmie dużo czasu lub zakup skrzyni za złoto , obligacje. Brawo udany ewent bardzo ;)
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Takie moje pobieżne wyliczenia ;) z dwóch pasków energii na 15 sek wypadło mi około 70 piórek. Wychodzi że aby zdobyć wszystkie 925 potrzeba ~3000 prac. Co się przekłada na jakieś 12-13h pracy non stop na 15sek. Jako że karnawał trwa do 20 marca daje nam to przynajmniej 2 paski energii dziennie na tym klikaniu. Troszkę dużo w moim odczuciu ;)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Ej, przecież nie jest tak źle. INNO dba (o własną kieszeń), żebyście nie musieli tak dużo klikać i zawsze można kupić pióra za OUP :). Take pay2win coraz bardziej ^.^. Pewnie za kilka aktualek to już obowiązkowy abonament wprowadzą :D
 

DeletedUser33385

Gość
Gość
230 prób 15 sek. wyszło 66 piórek, słabiutko.....
 
Skoro temat o karnawale, to mam pytanie odnośnie toreb z piórkami.
Czy pióra, które z nich wypadają również wliczają się do osiągnięcia o zdobyciu 925, czy tylko te, które się znajdzie w pracach? Jeśli nie, to czy posiadając np. 100 piór kupionych za oble, dalej można znaleźć te 925, a jeśli tak to co wtedy z tymi, których nie wykorzysta się w zadaniu?
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Nie, pióra z worków nie wliczają się do osiągnięcia.

A na drugie pytanie nie znam odpowiedzi, mi zalegają w EQ. Być może zrobią tak, że po evencie one znikną
 

DeletedUser33456

Gość
Gość
Znacie jakieś pracę w których najczęściej wypadają te pióra? jak dla mnie zbieranie dyń i handel z indianami
 

DeletedUser32782

Gość
Gość
A mnie interesuje jak można zdobyć niebieski kwiat ? Próbowałem lotosem i kwiatem pokoju na borówkach i indygo i nic z tego.Wie ktoś może ?
 
zestaw kupilem za obligacje na Blackfoot tak z ciekawosci , teraz pytanie co jak bede zbieral piorka zystakam tylko te same ciuszki do ulepszenia? w opisie jest podane ze mozna zdobyc spejalne piorko chyba ze zle zroumialem.
 

DeletedUser33271

Gość
Gość
To specjalne piórko to część zestawu ze złotym pawiem, można by rzec że robi za siodło pawia :D . Piórko dostajesz za wykonanie zadania a Pawia złotego trzeba kupić za obligacje/ bryłki w SHOPIE.
Jeśli zrobisz wszystkie zadania to oczywiście będziesz miał wszystkie elementy zestawów karnawałowych oprócz Pawia złotego
 
szkoda tylko ze same piorka wypadaj pojedynczo nie zaleznie od dlugosci prac, nie kazdy ma czas zeby siedziec i w trybie po 15s usatwic prace zeby dropic piorka. I dlamnie jest bledem czas i ilosc wyszukanych piorek. same piorka i tak sie zbiera zuzywa przy zadniach do zestwu jak nie mozna kupic za obligacje za pierwszym razem. pytanie czy event powtrzy sie ponownie w przyszlym roku?
 
szkoda tylko ze same piorka wypadaj pojedynczo nie zaleznie od dlugosci prac, nie kazdy ma czas zeby siedziec i w trybie po 15s usatwic prace zeby dropic piorka. I dlamnie jest bledem czas i ilosc wyszukanych piorek. same piorka i tak sie zbiera zuzywa przy zadniach do zestwu jak nie mozna kupic za obligacje za pierwszym razem. pytanie czy event powtrzy sie ponownie w przyszlym roku?

nie każdy musi zaliczyć to osiągniecie i zadanie
 

DeletedUser1105

Gość
Gość
Jednak dobrze byłoby, gdyby ten event był możliwy do zaliczenia. Dla mnie nie jest możliwy, bo nie jestem w stanie siedzieć godzinami przy komputerze i klikać w 15 sek. prace. Pióra w pierwszym zadaniu 50, potem 100, 150 i 250 (dalej nie doszłam), a nie wpadają przy każdej pracy. Cóż, pogodziłam się z tym, że nie pojadę do Rio :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
mi zajęło to do 10h klikaniny 15 sekundowej, rozłożyć to na kilkanaście dni eventu... da się zrobić.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Żadne ubrania nie zwiększały szansy na drop piór. Tak wspomagałem się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry