Zadanie wielkanocne-Wielkanocne polowanie na jajka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2183
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2183

Gość
Gość
Nie można znaleźć 5 malowanych jajek wielkanocnych z tego zadania.
 

DeletedUser32220

Gość
Gość
W jednej z wymaganych pracek w której rzekomo wpadą pisanki dropi szkło do teleskopu, jakieś nowe zadanie powstało w stylu "Mit" czy to jakiś błąd? ;)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Nie wiem gdzie to napisać.

Linki do odpowiednich tematów na stronie głównej nigdzie nie przenoszą, tylko odświeżają stronę główną. Po kliknięciu "więcej informacji" nic się nie dzieje.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Kliknij w link, następnie zaloguj się do gry (z tej strony na którą Cię przeniesie). Wtedy powinno dodać jajka :)
 
Udało się, dziękuję za pomoc.
Jednocześnie nasuwa się takie pytani, czy tym razem Inno nie przegięło z poziomem trudności zadania. Na całą misję potrzeba mnóstwo energii (kawę dla Marii wyklikałem kosztem 220 pracek, żonkile ponad 100, pisanki.. sami wiecie jak było - kolejne 200 energii). Wygląda to na zadania dla expiarzy, bo gracze młodzi stażem nie mają tyle zasobów by podołać skali trudności.

No i nagrody w skrzynce, które są niewspółmierne do poniesionych kosztów.. :/

/połączono posty-Lenka222
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Patelkowa

Członek obsługi gry
Ja od rana szukam pierścionków, coś mnie nie lubią :D
A co do trudności... faktycznie bardzo dużo prac trzeba przeklikać. Żonkile wpadły mi dopiero po 100 kliknięciach.
 
Pierścionki miałem w zapasie na szczęście. Wydaje mi się jednak, że i w tym zadaniu napotkasz mały błąd, ale nie uprzedzam faktów :D
Zadanie skończyłem, ale jakość nagród nie odzwierciedla koniecznego wkładu w linię zadań. Polecam dla łowców osiągnięć, dla zwykłego gracza zadania są po prostu nieopłacalne.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Wydaje mi się, że wiem o czym mówisz ;) W jednym zadaniu musisz mieć dwa pierścionki, jeden założony drugi w ekwipunku żeby zaliczyło zadanie. O to chodzi? ;) Czy coś przeoczyłam? ;)
 
Dokładnie o to chodzi :)
Szybko robiłem zadania, ale mam wrażenie, że jeden pierścień był mi potrzebny by przyjąć zadanie, a drugi by ukończyć. Później u szeryfa potrzebny był kolejny, który jednak został w eq.
 
Żonkile, jajka, skrzynki tak mają. Co do kawy mam jednak poważne wątpliwości.
Znając opinię innych graczy i mając doświadczenia własne powiedziałbym, że szansa na kawę dla Marii to około 0,2 - 0,3%.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
A mi właśnie kawa najszybciej wypadła (po tym jak założyłam kawę), jakieś 10 prac i było. Na reszcie za to poszło multum energii.
 
Trochę mniejsze wymagania energetyczne i będzie spoko linia zadań. Za błąd z pisankami dostałem przez link 3k jaj, to nie wytykam już tego :D
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Powróciłem do gry na jakieś 2-3 tygodnie, akurat tak się złożyło, że wróciłem w okresie wielkanocnym, więc i sobie zadanka jakieś zrobię. O, nowe zadanko wbiło, to sobie troszkę poklikam.
- znalezienie żonkili - 283 prace
- znalezienie sałaty i marchewek - 63 prace
- wiadomość do przyjaciela - 142 prace
- pierwsze malowane jajko - 189 prac
Właśnie jestem na drugim jajku, 56 prac i licznik bije.
Patrząc na to, jak forumowicze narzekają na kawę dla Marii (przez grzeczność nie wspominam o znalezieniu dwóch pierścionków), trzeba jasno napisać, że TWT znowu wykazało się genialnym wyczuciem w kwestii zadania.
P.S. Aby było w temacie - tak, też mam tego buga. Tak, uważam, że ciężko wkleić tego linka naprawiającego bug na forum, w końcu support taki pomocny ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry