Konkurs Urodzinowy.

  • Rozpoczynający wątek Stapler
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W związku z tym, że autorka konkursu Lenka222 nie umożliwiła zadawania pytań związanych z konkursem przez założenie odpowiedniego tematu, ja raczyłem to uczynić. Wielu graczy ma pytania, więc będzie to odpowiednie miejsce do jego zadania bez obawy że zostanie skasowane przez nadgorliwego członka TWT.
 
Ja mam oczywiście pytanie. Dlaczego konkurs w takim genialnym terminie? :D :D :D :D :D pozwolę sobie już nie przytaczać niecenzuralnych słów na określenie geniusza co taki wybrał.
Gdzie były poza forum zamieszczone informacje? przynajmniej dla Polskiego serwera? HE?
W d... sobie proszę wsadzić taki konkurs. Tym bardziej że ciuszki są całkiem całkiem.....
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Zgadzam się z kolegą wyżej. Brak wcześniejszych informacji o terminie konkursu poza forum; termin gdzie ileśdziesiąt % graczy odpoczywa i nie wchodzi na TW wpłynął pewnie negatywnie na frekwencję w konkursie.
Jakby nie poczta pantoflowa, to uczestników byłoby jeszcze mniej.
 

DeletedUser33530

Gość
Gość
A ja mam pytanie jak można było zdobyć w tym konkursie 24 pkt?
Według punktu 13 regulaminu:
24-20 pkt. Amerykański zestawu ubrań + Amerykański zestaw broni + Amerykański koń i siodło
Tymczasem konkurs trwał 7 dni, każdego dnia były 3 pytania po 1pkt za każde, czyli maksymalnie 21pkt. Czy mi coś po prostu umknęło?
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Bez napisania swoich przemyśleń na temat 10 lat TW do dziennika nie było możliwości dostania maxa pkt
 
ale fakt faktem przy logowaniu do gry powinna być informcja że takie coś ma miejsce - bo faktycznie gdyby nie to że ludzie wchodzą na saloony to pewnie 10 osób by wzielo udział
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z niecierpliwością czekamy na jakikolwiek odzew ze strony autorki konkursu Lenka222, czy ciąg dalszy olewania graczy.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Z niecierpliwością czekamy na jakikolwiek odzew ze strony autorki konkursu Lenka222, czy ciąg dalszy olewania graczy.

Nie jest tak łatwo sprawdzić poprawność odpowiedzi oraz sumę punktów ileś dziesięciu graczy. Cierpliwość czasem popłaca :)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Termin konkursu zbiegał się z urodzinami The West. Jego temat to 10 lat gry więc został przeprowadzony w okresie, kiedy je obchodziliśmy.
Informacje były również zamieszczane na czatach w grze.
Zdobyć cały zestaw można było odpowiadając tylko na pytania. Wystarczyło 20pkt, nie trzeba zdobywać max punktów.
Wyniki będą opublikowane dziś w godzinach wieczornych, maksymalnie jutro rano.
 
W dyskusji o konkursie pytałem czy dostaniemy nagrody na każdym świecie i udzieliłaś twierdzącej odpowiedzi. Teraz wychodzi na to, że mam wybrać jeden świat. Jak to rozumieć?
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Termin konkursu zbiegał się z urodzinami The West. Jego temat to 10 lat gry więc został przeprowadzony w okresie, kiedy je obchodziliśmy.
Informacje były również zamieszczane na czatach w grze.
bardzo słabe tłumaczenie się... ale rozumiem, że teraz gracze TW muszą nabyć umiejętności telepatyczne? dziękujemy za wiarę w nasz rozwój parapsychiczny :X
przez 9 lat konkursu na forum nie było, więc to chyba logiczne, że na dziesięciolecie taki konkurs się pojawi :X hańba tym, którzy się nie zorientowali... :X
na S1 nie widziałem żadnego salonowego wpisu dotyczącego jakiegokolwiek konkursu odbywającego się na forum - straciłem przez to 1 dzień (jak ja tak mogłem, nie sprawdzać forum codziennie :X zły ja :X), a pewnie straciłbym więcej, gdyby nie uprzejmość osób o tym informujących.

w imieniu swoim, jak i pewnie innych pokrzywdzonych, domagam się rekompensaty za brak rzetelnych informacji na temat odbywania się konkursu.
proponuję zorganizowanie kilku rund (lub jednej rundy z większą ilością pytań) pytań uzupełniających z takimi samymi zasadami jak główna odsłona konkursu.
 
Płacz, że nie było informacji o konkursie, domaganie się rekompensaty, a wystarczyło po prostu przeczytać informację podaną na głównej stronie westa.
 
sebalip tylko czasem jest tak że nie zawsze się pokazuje na stronie Westa sam kilka razy miałem tak że była aktualka a na głownej stronie ani w wzmianki o niej nie miałem bug/blad ?
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Płacz, że nie było informacji o konkursie, domaganie się rekompensaty, a wystarczyło po prostu przeczytać informację podaną na głównej stronie westa.
o jakiej informacji mówisz?
o tej, która pojawiła się razem z obszernym postem dotyczącym 10 urodzin?
no fakt, informacji tam było że hoho! cała konkretna informacja typu "Śledź forum, gdzie znajdziesz pytania konkursowe."

1. Gdzie data kiedy konkurs ma się pojawić.
2. Gdzie informacja, gdy konkurs wystartował. Konkretna informacja, nie jakaś mini wzmianka, że coś będzie, ale kiedy i czy wgle to już pal licho, byle odbębnić robotę.
W pytę z taką robotą. Bo albo coś się robi od początku do końca porządnie, albo wcale.
 
Tu było można coś wygrać nie wydając nic,więc po co informować graczy a jak były zapisy na Gonzalesa gdzie nie było chętnych a chcieli wydoić hajs z graczy to informacje były na głównej stronie,w tematach na salonach i nawet Henry o tym nawijał. :D
 
o jakiej informacji mówisz?
o tej, która pojawiła się razem z obszernym postem dotyczącym 10 urodzin?
no fakt, informacji tam było że hoho! cała konkretna informacja typu "Śledź forum, gdzie znajdziesz pytania konkursowe."

1. Gdzie data kiedy konkurs ma się pojawić.
2. Gdzie informacja, gdy konkurs wystartował. Konkretna informacja, nie jakaś mini wzmianka, że coś będzie, ale kiedy i czy wgle to już pal licho, byle odbębnić robotę.
W pytę z taką robotą. Bo albo coś się robi od początku do końca porządnie, albo wcale.

Jak Ci się nie chciało czytać informacji, to teraz pretensje miej do siebie.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
A player już na samym początku wysunął dobre wnioski jeśli chodzi o konkurs :)
Chciałam tylko dodać, że możliwość zmiany głosu jako pierwszy skrytykował Hondzian, jeszcze zanim zrobiłam to ja. Natomiast julo8 twierdzi, że już 3 miesiące temu zgłaszał uwagi do regulaminu. Wygląda więc na to, że wielu rzeczy można było uniknąć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry