Ulepszenie polityki prywatności - dyskuja

Status
Zamknięty.
Drodzy Kowboje i Kowbojki,

Chcielibyśmy podziękować Wam za bycie naszymi lojalnymi graczami i za zaufanie jakim nas obdarzyliście wyrażane podczas gry jak i interakcji z innymi graczami The West.
Dzisiaj chcielibyśmy podnieść poziom tego zaufania i poinformować Was o zmianach w naszej polityce prywatności.

Ogłoszenie znajdziecie tutaj: KLIK

Jeśli macie jakieś pytania w tej kwestii, to dajcie nam znać.

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
macie większą kontrolę nad przechowywanymi danymi dla kont w grze oraz na forum.

i cóż to dla zwykłego kowboja oznacza ?
 
macie większą kontrolę nad przechowywanymi danymi dla kont w grze oraz na forum.

i cóż to dla zwykłego kowboja oznacza ?

Zwiększoną kontrolę nad własnymi danymi i ich sposobem przetwarzania macie Wy, właściciele danych. Warto być świadomym, że wyrażona zgoda, może być w każdej chwili przez Was cofnięta.

oknogragdpr.PNG

Na tej stronie można zarządzać preferencjami odnośnie kontaktu oraz sposobu, w jaki InnoGames ma przechowywać i przetwarzać dane związane z Twoim kontem gry. Opcje te dostępne są po zalogowaniu się do gry w oknie ustawień konta.
 

DeletedUser33703

Gość
Gość
Uuuuu.. dobrze wiedzieć, że do tej pory nie tylko otrzymywałem powiadomienia email i push ale także moje dane udostępnione były dla AppNexus, Facebook, Google, Oath, Pinterest, Snapchat, Twitter oraz innym "partnerom" w celach marketingowych. Ale to nie wszystko bo śledzono mnie i gromadzono wszystko co związane za pomocą kodu HTML i aplikacji Adjust.
A nie przypominam sobie, żebym przy rejestracji zaznaczył opcje z otrzymywaniem maili na poczte bo nie lubię spamu.

Bardzo dobrze, ze wprowadzono RODO, szkoda tylko że to nie ogranicza "administratorom" możliwości grzebania na kontach graczy i kasowania itemków "kupionych" w sklepiku. Bo poleciały nie tylko itemy z feralnej hawajskiej skrzynki ale także takie które wcześniej kupiłem/otrzymałem od gry. Ale co tam ich gra, robią co chcą.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
5. Możliwość sprzeciwu i usunięcia
Jeżeli użytkownik nie chce, by pliki cookie były przechowywane na jego komputerze lub chce być informowany o ich przechowywaniu, może uniemożliwić instalowanie plików cookie, odpowiednio dostosowując oprogramowanie przeglądarki, poprzez wybranie w ustawieniach przeglądarki opcji „nie akceptuj plików cookie“ lub odrzucając śledzenie przez osobę trzecią w czasie pierwszej wizyty w witrynie. Więcej informacji na temat sposobu, w jaki to działa, można znaleźć w instrukcjach producenta przeglądarki (lub zajrzeć pod adres https://www.aboutcookies.org). You can also opt-out of receiving third-party cookies in general at http://www.youronlinechoices.com. Chcemy jednak zwrócić uwagę, że w przypadku zablokowania plików cookie użytkownik może nie mieć możliwości korzystania ze wszystkich funkcji witryny w pełnym zakresie.

Ponadto użytkownik ma możliwość rezygnacji z korzystania ze śledzenia przez osoby trzecie w oknie użycia danych w dowolnej naszej grze, w pozycji „Opcje“.

Tutaj chyba coś nie jest przetłumaczone :/
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Chcemy jednak zwrócić uwagę, że w przypadku zablokowania plików cookie użytkownik może nie mieć możliwości korzystania ze wszystkich funkcji witryny w pełnym zakresie.
jednym slowem nie zalogujesz sie na dziki zachod

Zawsze można ograniczyć dostęp do danych dla osób trzecich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Chcemy jednak zwrócić uwagę, że w przypadku zablokowania plików cookie użytkownik może nie mieć możliwości korzystania ze wszystkich funkcji witryny w pełnym zakresie.
jednym slowem nie zalogujesz sie na dziki zachod
Normalnie się zalogujesz, wszystko będzie działać jak w trybie prywatnym - po zamknięciu karty kończona jest sesja, skrypty nie zapamiętają ustawień itp.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Z tą prywatnością to jak z sąsiadem i tak zaglada przez okno, kiedy chce można ograniczyć ciekawość i zapobiec niechcianym ulotkom reklamowym ta prosta czynność mamy w ustawieniach, ale nie to miałem na myśli pisząc pierwszy post chodziło mi o kasowanie pliców cookie z tym wiąże się decyzja czy chcemy grać czy nie, bo to obliguje do akceptacji takowych plików, a wiec wyrażamy zgodę na.przetwarzanie danych osobowych w jakim zakresie sami decydujemy, nie pije soku z ananasów od dwóch miesięcy wiec mogę patrzeć na to w sposób nietrzeźwy, ale prawdziwy pamiętajmy różnice kasować blokować, ograniczać, ale przede wszystkim zawsze samemu decydować.
Ja kudłaty durnowaty pozdrawiam Wszystkich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry