Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie, nie ma więcej informacji.
Przekazałem Wasze spostrzeżenia do Etriel, a także sam wszedłem na inną wersję językową westa i tam jest ikonka pokazująca bonus. Z tego więc widać, że u nas nie ma tego bonusu. Pisalem, że jest, bo taką informację otrzymywałem.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Nie, nie ma więcej informacji.
Przekazałem Wasze spostrzeżenia do Etriel, a także sam wszedłem na inną wersję językową westa i tam jest ikonka pokazująca bonus. Z tego więc widać, że u nas nie ma tego bonusu. Pisalem, że jest, bo taką informację otrzymywałem.

Czyli przyznajesz się do błędu, że podałeś informację bez jej sprawdzenia w grze? Przykre. Dalej nie będę tego komentować.
 

DeletedUser25764

Gość
Gość
U mnie wygląda podobnie... ale wydarzenie działa <lol>
 

Załączniki

  • TW_20180523.jpg
    TW_20180523.jpg
    154,1 KB · Wyświetlenia: 18

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czyli przyznajesz się do błędu, że podałeś informację bez jej sprawdzenia w grze? Przykre. Dalej nie będę tego komentować.

Dostałem taką informację od CM Westa.
Zawsze tak było, że bonusy pokazywały się w ekranie gry, spoko, ale teraz IG mogło postąpić inaczej, stąd moje uparte twierdzenie, że bonus został włączony.

Nie wchodzę na inne wersję językowe by coś sprawdzić, zrobiłem to dzisiaj ten jeden raz. Jestem adminem polskiej wersji westa i nie będę dzień w dzień wchodził na wszystkie wersje językowe tak gry jak i forum. Gdybym tak robił nie miałbym czasu na cokolwiek innego, bo pewnie pół dnia zajęłoby mi tłumaczenie nowych postów z forum powiedzmy czeskiego węgierskiego etc.

Dostałem informację z rana, że bonus jest aktywny, więc pomyślałem, że jest aktywny, ale nie ma tej ikonki przy minimapie. I tyle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25764

Gość
Gość
Wiem, jestem ciekaw czy dlatego, że jakieś 20 min temu napisałem do Etriel.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
A ja tak z innej beczki.

Mając set amerykański, na srebrnym zrywaniu liści tytoniu powinienem dostawać 10 sztuk liści na 1h pracy. Jednak po zmianie na set Hardina, już podczas trwania pracy, dostaję liści sztuk 6. Czy była jakaś zmiana w tym, że zmieniając set pod koniec pracy drop liczył się z nowego zestawu? Bo kiedyś było tak, że w jakim secie pracę zacząłeś takie bonusy dostawałeś po jej zakończeniu.
 
Jeśli chodzi o drop produktu, musisz mieć założony set amerykański przy zakończeniu pracy. Można się tego było spodziewać, bo set kowala działał tak samo. Podobnie możesz zrobić z setem na hajs. Ustawiasz pracę w najlepszym ubraniu pod pp i dopiero potem ubierasz sety zwiększające zarobek, żeby zmaksymalizować wypłatę ;)
 
co się stało na forum, że wszystkim praktycznie ilość "docenione posty" się zmniejszyła? ktoś znowu akcję kasowania postów zrobił, nawet tych które coś wznosiły do dyskusji?
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
jest jakaś możliwość zgłaszania graczy na przygodach? Za umyślne psucie i oddawanie gier?
 

DeletedUser33391

Gość
Gość
Gdyby była już dawno bym miał perm bana :D

§5 [..]Gracz nie może uczestniczyć w przygodach z zamiarem utraty punktów i/lub umyślnego doprowadzenia do przegranej, zapewniając w ten sposób zwycięstwo przeciwnej drużynie i /lub nadmierne, niezasłużone nagrody.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Na becie jest możliwość zdobycia Amerykańskiego zestawu za samo zalogowanie się ze specjalnego linku. Czy to samo wejdzie u nas? Czy tylko tam jest taka możliwość?
 
jest jakaś możliwość zgłaszania graczy na przygodach? Za umyślne psucie i oddawanie gier?

oczywiście, że jest - każdy off, celowe psucie i utrudnianie drużynie, oddawanie gry, itp. można zgłaszać


Na becie jest możliwość zdobycia Amerykańskiego zestawu za samo zalogowanie się ze specjalnego linku. Czy to samo wejdzie u nas? Czy tylko tam jest taka możliwość?

tam jest beta.. był obiecany tam za bitwy, które się nie odbyły więc dali z linka, na naszych serwerach raczej nie ma na to szans bo był w konkursie do zdobycia :)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Poczekamy zobaczymy. Ostatnie wydarzenia wskazują na to, że jednak wszystko jest możliwe :p
 
§5 [..]Gracz nie może uczestniczyć w przygodach z zamiarem utraty punktów i/lub umyślnego doprowadzenia do przegranej, zapewniając w ten sposób zwycięstwo przeciwnej drużynie i /lub nadmierne, niezasłużone nagrody.
Taaaa ciekawe kto mi udowodni, że specjalnie przegrałem. Zawsze mogę powiedzieć, że miałem własną taktykę, która nie wypaliła po prostu :D
 
Do góry