Aktualizacja - dyskusja

Za Onufrego były błędy bugi , było cofanie serwerów w ciau 24h i jakoś nikt nie krzyczał. Cofnęli do czasu sprzed bugu i wszyscy byli happy ...
 

DeletedUser21399

Gość
Gość
Jak za kupowanie 1000 skrzyn nic nie ma to za kupowanie na targu tym bardziej. Bo niby skad gracz ma wiedziec ze nabyte na targu przedmioty lub set hawajski sprzedajaca osoba dostala za darmo od inno a nie kupila tego za brylki? Sam kupilem kilka hawajskich rzeczy na targu skoro dalej jest to dostepne. Nie wspomne ze byly rowniez w paczkach po 100-300szt :D
 

DeletedUser21399

Gość
Gość
Ja zglosilem fakt nabycia skrzyni ale jak oni w 24h nie moga sobie z tym poradzic to z kazda godzina maja coraz trudniej. I tu nie chodzi o ta jedna skrzynie czy kilka produktow z targu tylko o kilka set sztuk na kazdym swiecie co gracze wyklikali:p Na lajcie sa ubrani w zestaw hawajski na 5 ^ i nawet tych graczy support nie widzi :D Dla sprawniejszej pracy moge podac swiaty na huronie kupilem chyba jedna rzecz z zestawu hawajskiego i na nowym swiecie.
Tylko bedzie ubaw jak to z moich tych dwoch swiatow usuna a graczy ubranych w zestaw hawajski ulepszony o kilka lev zostawia lub ulepszone unikaty na nowym swiecie co nie powinno nawet byc w takich ilosciach :D
 
Jak za kupowanie 1000 skrzyn nic nie ma to za kupowanie na targu tym bardziej. Bo niby skad gracz ma wiedziec ze nabyte na targu przedmioty lub set hawajski sprzedajaca osoba dostala za darmo od inno a nie kupila tego za brylki? Sam kupilem kilka hawajskich rzeczy na targu skoro dalej jest to dostepne. Nie wspomne ze byly rowniez w paczkach po 100-300szt :D
Dokładnie, sam widziałem wystawione hawajskie po 100 szt. na raz. Cokolwiek będzie, to jak będą zabierane ciuszki hawajskie to ewentualna kasa wydawana na targu powinna też być zwrócona moim zdaniem i to do banku, a nie w gotówce, bo potem się okaże, że ktoś mnie zaatakuje ze sporą gotówka ;) . Zabranie samych rzeczy bez oddania kasy będzie trochę nie w porządku. Na razie news z wczoraj, mówił, że będą zwracane pieniądze za ulepszenia, ale o targu nie było ani słowa. Podejrzewam, że trzeba poczekać jeszcze, a wkrótce ktoś z administracji się wypowie co dalej.
 

DeletedUser21399

Gość
Gość
Wg mnie to maja kilka rozwiazan albo cofają serwery co z kazda godzina jest mniej prawopodobne, wysledzenie skrzynek i ich zawartosci rowniez odpada :D

Moge dac propozycje jak to rozwiazac :p

Wystarczy ze wysledza gracza co nabyl najwieksza liczbe skrzynek i dadza tyle samo kazdemu graczowi na kazdym swiecie co gra ;)
Wtedy gracze beda zadowoleni :D
 

DeletedUser33391

Gość
Gość
Ja mam pytanie co się robi z tymi serwerami, które są wycofane np ostatnio s11? Nie można na taki zamknięty już serwer wrzucić aktualizacji testowych? Powinien być jakiś serwer do testów gdzie dostęp mają testerzy, chociażby jakieś 10 osób z TWT, czy wybrać kilku graczy zwykłych co by dostawali info i mają sprawdzać.( czy już są takie serwery? I gracze, którzy testują? )
I jacy ludzie odpowiedzialni są za wprowadzanie aktualizacji, wyprzedaży itd itp. Można sprawdzić gdzieś jaki człowiek się tym zajmuje?
 

DeletedUser21399

Gość
Gość
Hehe grasz w to tyle lat i nie zauwazyles ze kazdy polski swiat jest serwerem do testow hahahaha! Czy to cyrk czy ostatnia aktualka z setem hawajskim czy z nagrodami za zadania co nie daja bonusow takich jakie maja w opisie. My gracze jestesmy testerami wszystkiego co wypuszcza bo oni pewnie nic nie sprawdzaja. Nawet regulaminie jest ze jak zauwazysz blad nalezy go zglosicpif_paf
 
Traktuja uczciwych graczy jak frajerow
A toś nowinę odkrył.. :D
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Wiele razy to gracze mieli pretensje o nieuczciwość do TWT, teraz sytuacja się wyrównała. Nie żebym hołdował nieuczciwości, ale na własnym przykładzie widzę jak TWT traktuje graczy po własnym błędzie i niedopatrzeniu. Wszystko można zamknąć w dwóch zdaniach: Dziękujemy za uwagi, pozwolą nam one uniknąć błędu w przyszłości. Za obecne nie odpowiadamy.
Dla jasności - nie, nie skorzystałem. O błędzie w wyprzedaży dowiedziałem się grubo po fakcie.
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Dlaczego żadna (inna niż fusek) osoba z administracji nie odpisuje nam nad stanem prac, komentuje dalsze postępowanie teamu, czy dostarcza nam informacji na temat pomocy w przypadku błędu człowieka? Czy to nie wasza praca?
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Dlaczego żadna (inna niż fusek) osoba z administracji nie odpisuje nam nad stanem prac, komentuje dalsze postępowanie teamu, czy dostarcza nam informacji na temat pomocy w przypadku błędu człowieka? Czy to nie wasza praca?
Nas ta sytuacja frustruje tak jak Was. Ba, może nawet bardziej (niektórzy mieli mieć takie cudowne weekendy... ;)) ;)
Usuwanie przedmiotów cały czas w jest w toku. Czekamy na dalsze informacje. Jeżeli ktoś miał coś za dużo usunięte, prosimy o kontakt z supportem. Nasi supporterzy sprawdzą co i jak... Możemy tylko przeprosić za nasze błędy...
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Nie korzystałem z błędu.

Jako stratę i zysk mam na myśli przewagę w punktach doświadczenia i wypranych pieniążkach z wymian osób które znacznie wykorzystały tę hawajską gorączkę, względem uczciwych bądź nieświadomych graczy, którzy tego nie zrobili.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie. Ich praca kończy się na wymyślaniu konkursów pełnych błędów i niedomówień, za które nikt - prócz gracza - nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
Ważne żeby bryłki leciały.

Nie, na tym nasza praca się nie kończy. Nie jest łatwo wykasować tyle przedmiotów, dolarów, doświadczenia i innych.

Uwierzcie, gdyby to było takie proste, łatwe i przyjemne to dawno byłoby to już zrobione.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli ktoś miał coś za dużo usunięte, prosimy o kontakt z supportem.

Chyba nie sądzisz, że każdy zna na pamięć zawartość swojego ekwipunku. Gracz nawet może nie być świadomy, ze mu coś za dużo zabraliście.

Nie jest łatwo wykasować tyle przedmiotów, dolarów, doświadczenia i innych.
Uwierzcie, gdyby to było takie proste, łatwe i przyjemne to dawno byłoby to już zrobione.

No to chyba łatwiej by było przywrócenie gry z kopii, ale mam przekonanie graniczące z pewnością, że żadne kopie nie są robione.
 

DeletedUser32853

Gość
Gość
Czy można przedłużyć/przełożyć na inny czas tę wyprzedaż? Pytam, ponieważ jest możliwość ich kupna na targu za dolary w grze, a aktualnie nie wiadomo, które przedmioty zostały uzyskane poprzez zakup za bryłki czy poprzez wykorzystanie błędu w grze.
 
Do góry