Powrót do gry, szukam mentora.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33723
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33723

Gość
Gość
Witam.
Chciałbym wrócić do gry po dłuższej przerwie około 5 lat. Zawsze grałem PP Fortowcem. Jak to wygląda teraz? Mógłby mi ktoś napisać , ewentualnie poprowadzić jak teraz dobrze zbudować postać pod forty, czy nadal PP jest dobry czy może wybrać inną klasę, jak zarabiać, który serwer wybrać , jak rozdawać punkty itd itp. Byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam.
 
Hej,
Jeśli chcesz pograć na fortach dłuższą to wpadnij na Huron i napisz do mnie w grze. Zarysuję Ci trochę bardziej jak to teraz wszystko wygląda ,bo tak na sucho nie jestem w stanie ocenić jakich informacji oczekujesz. Jedyne co Ci mogę powiedzieć na tą chwilę to rola ppk'a na fortach się nie zmieniła aczkolwiek jeśli zaczynasz od zera to polecałbym inną klasę aby się nie zniechęcić ,ponieważ żeby być wydajnym na fortach musisz poświęcić minimum miesiąc na wbicie tego powiedzmy 120lv'a aby w miarę móc rywalizować z ludźmi na starych światach. Jeśli szukasz świata na chwilę aby po prostu sobie przypomnieć i zniechęcić się do gry to polecam Nawaho :)
 

DeletedUser33723

Gość
Gość
Chciałbym zostać przy TW na dłużej , ponieważ pamiętam że ta gra była świetna ze względu na ludzi. Ale kompletnie nie pamiętam jak się buduje postać, co się opłaca co nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry