Aktualizacja - dyskusja

Dobrze, że nas informują 300 dni przed takimi wyprzedażami :O Poza tym jaki nowy gracz wytrzyma 300 dni grając w TW :D


a skąd są niby nowi gracze na TW? a jak już są to nie mają 150 lvl więc w sumie dla nich bez różnicy co ma 150 lvl z drugiej drużyny np. na przygodzie, bo i tak mają przewalone
 
OGÓLNIE w tej grze nie ma już balansu, obecnie tylko przedmioty z SHOP są do pojedynków, biegania, dropów, przygód najlepsze i bez tych rzeczy jest się już z miejsca na przegranej pozycji... ale taki jest teraz trend, jak najwięcej wyciągnąć Waszej kasy za przedmioty z SHOP... więc trzeba się zastanowić czy warto

twórcy nie poprawiają pojedynków, fortów, przygód, zbierania produktów a tylko dodają nowe zestawy - nic więcej (poza krótkimi zadaniami), więc teraz były noże, za chwilę będzie coś lepszego, a jeszcze gdzieś po drodze Zestaw Lincolna...
 
Prawda jest taka że sami to nakręcacie :) Nie wydajcie bryłek przez 2 eventy i te zestaw z shopu to zauważą że coś jest nie tak bo przecież kasa nie bd sie zgadzała :) Niestety póki ktoś kupuje to "gówno" oni bd robić tego więcej i więcej a po co zmieniać cos w fortach pvp przygodach jak kasa leci z bryłek :)
 
Prawda jest taka że sami to nakręcacie :) Nie wydajcie bryłek przez 2 eventy i te zestaw z shopu to zauważą że coś jest nie tak bo przecież kasa nie bd sie zgadzała :) Niestety póki ktoś kupuje to "gówno" oni bd robić tego więcej i więcej a po co zmieniać cos w fortach pvp przygodach jak kasa leci z bryłek :)

Pełna zgoda!
No właśnie skończyła się wyprzedaż kucharza, a ja nie dałem się naciągnąć na kupno nawet jednego elementu tego wątpliwego zestawu :D . Można? Można! Szkoda, że tak każdy nie potrafi, wtedy faktycznie Inno miało by ciężki orzech do zgryzienia :) .
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
to teraz niech jak zawsze stwierdzą ze z tymi broniami jest coś nie tak, np. że mają za duży bonus, jak to z wrightem było i upie(...)zmniejszą :D
znowu będzie płacz i lament jak i z wrightem i hawajskim :D
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
*A* to nie potrzebnie było robić penna na ^4... wystarczyło aby pół roku poczekać żeby było coś dobrego na przygody :/
 

DeletedUser28423

Gość
Gość
Ja sobie uzbierałem 600b, kupiłem 300b i mam noże +1, mi starcza. Jak ktoś ma kompleksy albo za dużo $, lub po prostu chce mieć to robi na +2/3. Inne wyjście to większe ceny tych itemków, nie 300b a 800b :) Migiem spadną ulepszenia. Nie ma co się fochać. Co mają powiedzieć osoby z WSP +3 ?? No właśnie....
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
Patelka, po Twoim poście taka cisza... chyba wyczerpałaś temat na kilka aktualek do przodu :D
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
taka jest prawda tylko psycholog dbajacy o dobro dzieci zaleca zadanie spanie 8godzin a co ja mam zrobic jak wezme wiagre tez mam spac tyle czasuoops!
 
Do góry