Czy za podanie hasła jest permamenty ban?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33743
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33743

Gość
Gość
Ale jesteś śmieszny, no normalnie boki zrywać. Pytam na serio bo nigdzie nie jest napisane jakie kary za złamania konkretnego pkt. regulaminu. Prosze o konkretna odp.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ale jesteś śmieszny, no normalnie boki zrywać. Pytam na serio bo nigdzie nie jest napisane jakie kary za złamania konkretnego pkt. regulaminu. Prosze o konkretna odp.
Tabela kar nie jest pokazywana graczom.
Czy jeśli chodzi o podanie hasła to tutaj masz na myśli podanie komuś Twojego hasła? Bo jeśli tak to jest to niezgodne z regulaminem gry i może być wtedy traktowane jako multikonto (oczywiście jeśli ta osoba tez gra).
 
A jeśli mam hasło zapisane w przeglądarce i moja baba go nie zna tylko klika w zakładki: Dakota, Huron itd żeby ustawić mi pracki jak mnie nie ma. To łamiemy regulamin jeśli ona własnego konta nie posiada?:D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A jeśli mam hasło zapisane w przeglądarce i moja baba go nie zna tylko klika w zakładki: Dakota, Huron itd żeby ustawić mi pracki jak mnie nie ma. To łamiemy regulamin jeśli ona własnego konta nie posiada?:D
Użycie konta
Każdy gracz może grać na danym świecie tylko na jednym koncie. Na jedno konto może logować się tylko jedna osoba. Niedozwolone jest korzystanie z kont innych osób. Niedozwolone jest przekazywanie hasła do konta.
 

DeletedUser33743

Gość
Gość
Tabela kar nie jest pokazywana graczom.
Czy jeśli chodzi o podanie hasła to tutaj masz na myśli podanie komuś Twojego hasła? Bo jeśli tak to jest to niezgodne z regulaminem gry i może być wtedy traktowane jako multikonto (oczywiście jeśli ta osoba tez gra).

Tak o to mi chodzi i teraz już wiem, że to jest niezgodne z regulaminem. I jeśli potraktować wyłącznie to jedno wykroczenie (abstrahując od multikonta itp.) to jego waga może być na tyle duża, żeby zablokować permanentnie konto?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak o to mi chodzi i teraz już wiem, że to jest niezgodne z regulaminem. I jeśli potraktować wyłącznie to jedno wykroczenie (abstrahując od multikonta itp.) to jego waga może być na tyle duża, żeby zablokować permanentnie konto?
A najlepiej to napisac do nas do suppotu w tej sprawie ;)
 

zartas

Członek obsługi gry
Jeżeli macie jedno konto na jednym łączu internetowym to tak jakbyś Ty sam wchodził :p nie musicie nikomu mówić, że to raz Ty, raz ona. Supporty mogą wlepić za to bana :D
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Tabela kar nie jest pokazywana graczom.
A powinno być inaczej. Tabela kar powinna być przejrzyście napisana i do wglądu dla każdego interesanta. Inaczej łatwo posądzić gracza i opiekuna gry np. o kumoterstwo czy zbyt pobłażliwe traktowanie gracza, który jest jednocześnie znajomym danego opiekuna.
I wcale nie piszę tu o tym z premedytacją w świetle ostatnich wydarzeń z multikontami jednego z bardziej znanych graczy :).
 
Tak o to mi chodzi i teraz już wiem, że to jest niezgodne z regulaminem. I jeśli potraktować wyłącznie to jedno wykroczenie (abstrahując od multikonta itp.) to jego waga może być na tyle duża, żeby zablokować permanentnie konto?

By konto zostało permanentnie zbanowane, gracz musi przekroczyć dopuszczalną liczbę 50 punktów karnych zdobytych w ciągu 6 miesięcy(po 6 miesiącach punkty się zerują) a nie jest to trudny wyczyn - wiem z autopsji :D
Są jeszcze blokady 5-dniowe ale to już zależy od tego czym dana osoba "zabłysła".
Nie polecam używać wulgaryzmów na Saloonie ani nawet na czacie sojuszowym ponieważ przeciwnik ma przynajmniej jedno multikonto, które służy mu do podglądu ustawienia fortowców jak i również do wyłapywania na wyżej wspominanym czacie wypowiedzi nadających się do zgłoszenia supportowi w celu szybszego wypunktowania wroga.

Do każdej blokady, masz prawo ustosunkować swój sprzeciw. Bez uzasadnionych argumentów/dowodów lub zwykłego wytłumaczenia, które stwarza alibi w danej sprawie - kara ta nie zostanie cofnięta a każde następne zapytanie lub prośba będzie skutkowała dublowaniem pierwszej negatywnej odpowiedzi z naciskiem na negatywnej.
 
To takie proste, wystarczy po prostu nie przeklinać i zachowywać kulturę ;d , a nawet jeśli już ktoś tak bardzo nie może wytrzymać, niech po prostu napisze sobie to przekleństwo na kartce, której nikt nie zobaczy. Emocje zeszły, kartka potem ląduje w śmietniku, a i stan ogólny punktów wynosi zawsze okrągłe 0 :) .
 
Status
Zamknięty.
Do góry