Nowy świat - ankieta

Czy chcesz otwarcie nowego świata?

  • Tak

    Głosy: 24 18,5%
  • Nie

    Głosy: 106 81,5%

  • W sumie głosujących
    130
Status
Zamknięty.

DeletedUser33796

Gość
Gość
Im więcej światów, tym większa szansa na migrejszyn, po drugie zawsze można sporo zarobić na nowym świecie ;)
 
Jak to możliwe że nie chcecie nowego świata?! To przecież tyle możliwości.
TWT(a.k.a. HIV) chce wam pozwolić na przeżycie wszystkich wspaniałych przygód na nowo! Przypomnienie sobie wspaniale napisanych zadań uatrakcyjnionych przez nowe, coraz to bogatsze w fabule linie zadań!!! NIEWDZIĘCZNICY! To że robią to tylko dla pieniędzy które będą golić z jeleni bijących się o już gówno znaczący ranking nie ma znaczenia!
(To przecież nie ich wina że złe INNO nie zgadza się ilość szekli w portfelu i zamiast zwiększyć zaangażowanie konkretnej grupy graczy migracją kilku martwych światów to otworzą nowy świat XD)
Wszystko dla was drodzy gracze abyście mogli nawiązać nowe przyjaźnie i wyznaczyć nowy kierunek w rozwoju gry!

GŁOS ZDECYDOWANIE NA TAK!
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Nie ma sensu otwieranie nowych serwerów w sytuacji gdzie za przykład aktywności podaje się Gali.Na gali spora część kont to mulciaki,i nawet one są banowane pomimo deficytu graczy.Na normalne bitwy sukcesem jest uzyskanie liczby zbliżonej do kompletu.Miasta świecą pustkami,PvP nie istniej bo walczący mają za wysokie poziomy PvP czego nie da się zredukować.Nie powstają nowe budynki które budowniczy mogli by rozbudowywać.Na grę nie ma pomysłu a 90% pomysłów graczy jest odrzucana.Brak promocji na bryłki,bo 15% dla kogoś spędzającego pół dnia na graniu to ośmieszanie The Westa.System "przyjaciół" wszechobecny we wszystkich lotkach powoduje ,że cudem jest zebranie 100 osób zamiast zastosować stary sprawdzony przedmiot dający co dobę 2500 waluty eventowej (waluta od 100 + po 5 za wysłane).Przygody nigdy nie miały sensu,nigdy nie było równych składów,a teraz gdy gracze mający bronie kupione za 1000 czy 1500zł inni są na około 3 strzały.Rynek umarł,na wystawione sterty przedmiotów sprzedają się pojedyncze ,a propozycje udoskonalenia handlu są olewane.Cała ta gra straciła sens i dąży się do całkowitej destrukcji TW.Wszystko o czym piszę sprowadza się do jednego,InnoGames z czasem zabija wszystkie swoje dzieci.No niestety ale jako stary wyjadacz Plemion i Westa mam na ten temat wiedzę.Szkoda bo kiedyś to był naprawdę mocny projekt. :(
 

DeletedUser33884

Gość
Gość
Nie lubię się wypowiadać publicznie, ale jeśli to coś zmieni... Zdecydowanie nie potrzebujemy nowego świata a raczej potrzeba nam uporządkować istniejące już światy... Radze TWT zajmijcie się wymarłymi światami... Pozderki :)
 

DeletedUser33056

Gość
Gość
Jestem przeciwny otwieraniu nowych serwerów w tak krótkich odstępach czasowych, jestem na NIE. Moim zdaniem InnoGames coraz bardziej wyciska kasę z graczy. Zwiastuje to jeszcze szybszy koniec polskiego TW.

Proponuję pisać IG=HIV zamiast TWT=HIV.
 

DeletedUser33283

Gość
Gość
Bo widzicie, ta gra to battle royale. Co roku wychodzi nowy świat. Zaraz po tym przychodzi hajs za brylki z premek na nowym swiecie bo komus sie chcialo zostac top1. potem zyski spadaja no to trzeba dac nowy secik za brylki pod expa zeby mial wziecie. a potem przychodzi lipiec i pierwszy set fortowy na swiecie-> brylkii. Potem wielkie zdiwienie ze swiat jest zalosny i po miesiacu nikt na nim nie gra i wrocil do siebie. i oczywiscie po roku powtorka z rozrywki. ;)
 
Powiem tak dla mnie nic to i tak nie zmienia, zagłosowałem na nie.
Jak tam boicie się że wasze kochane nowaho skończy tak samo jak reszta światów? Cała zgraja idiotów grających pod topkę ucieknie na nowy świat? Tak samo jak wszyscy ci co grali tam pod zarobek xD ?
Czy żmijka straciła chęci do klikania na każdym świecie 24/7 że nagle jej się odwidziało? I proszę jej nie tłumaczyć że chce dobrze, spami linkiem do tego posta cały czas. Musiałby zdarzyć się cud aby IG was posłuchało. Jeszcze miesiąc temu chwaliła się co to ona nie osiągnie na nowym św a teraz nagle taka zmiana?
 

DeletedUser33737

Gość
Gość
W tej grze wszystkie swiaty upadIy , serwerów powinno być góra 3/4.Na nowym swiecie pewnie tak szybko zaczne grac jak przestane.
p.s. huron tez upadI
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
nowych graczy nam nie brakuje podam Ci prosty przyklad
zagladasz rano na swiat Nawaho i widzisz nowe nazwy urzytkownikow
np,
MMozart1
Mozart2
MOZART3
mOZART4
mozarty5
dochodzimy do *Mozart*

Lubię ten temat i chętnie na niego zaglądam. Tu ludzie piszą wiele prawdy i chęci zmian, maja często nawet dobre chęci, ale to niczego nie zmieni nasze Nie czy innych Tak nie ma żadnego znaczenia, ale możemy pokazać nasze podejście do sytuacji i pokazać innym, że nie jest nam obojętne co się dzieje na dzikim zachodzie. Powiem Wam ciekawostkę. Polskie forum jest często odwiedzane przez innych graczy na dzikim zachodzie, a to, co piszemy tu odbija się echem na szeroka skale, nie tracie dobrej woli piszcie, a będziecie wysłuchani, :))

Połączono posty - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33728

Gość
Gość
Jestem zdecydowanie na nie. Po co tworzyć co roku nowy serwer, na którym duża aktywność będzie max pół roku jak nie krócej, a poza tym jest sporo światów na polskiej wersji, gdzie praktycznie w ogóle nikt nie gra. Wiadomo, że pewnie głosowanie te nic nie da, bo nowy serwer i tak będzie, ale za nim do tego dojdzie, to proponowałbym migrację z umarłych światów.
 
Zagłosowałem na NIE
Powód jest bardzo prosty, gra się nie rozwija na tyle by rzeczywiście było warto zakładać kolejną postać na kolejnym serwerze. Wiem, że kolejny serwer to kasa za bryłki. Ale gracze, którzy tu są i spędzają wolną chwilę chcieliby czegoś więcej. Mamy 2019 rok grałem jeszcze jak był stary interfejs i od tamtego czasu tylko to się zmieniło. No i sety i parę questów doszło. Update-y nie wnoszą nowości, które sprawiają że gracze dołączają do gry. Bo większość patrzy i widzi nudną grę. A stara gwardia tak doprawdy nie ma co robić już bo level cap 150 i rzemiosło na 700. I co dalej? Nic. Większość przeglądarkowych gier zakłada coraz nowe serwery nie dbając o content. Rozumiem, że pieniądze są ważne ale gracze powinni być ważniejsi bo to inni dostarczają a bez nich to upadnie. Ta gra ma tematykę jaką nie ma żadna inna. Ale nie ma w niej zaskoczeń i każdego dnia jest ta sama rutyna a można by wiele zmienić na plus. Plemiona zamiast rozwijać powstały Plemiona 2. Kiedyś wydawałem pieniądze na the west myślałem, że warto bo się gra będzie rozwijać. Ale się myliłem. Straciłem tylko kasę. W dobie gier czy to na pc czy via www można na prawdę wiele zrobić tym bardziej, że Inno jest już długo na rynku gier. Kto z nas nie chciałbym powiewu świeżości w statach itemków, nowych itemków czy nowych questów, fabuły, rzemiosła? Riot robiąc LoL-a zarabia pieniądze ale daje coś od siebie w postaci dużych zmian i nowości. Najpierw warto popracować nad grą i ją rozwijać a potem serwery zakładać i przyciągać ludzi. Bo ludzi maleje z każdym dniem. To nie są te czasy co kiedyś. Warto zadbać o najpierw obecnych graczy by ich utrzymać a potem nowych którzy kiedyś może się pojawią.

Powiem tak dla mnie nic to i tak nie zmienia, zagłosowałem na nie.
Jak tam boicie się że wasze kochane nowaho skończy tak samo jak reszta światów? Cała zgraja idiotów grających pod topkę ucieknie na nowy świat? Tak samo jak wszyscy ci co grali tam pod zarobek xD ?
Czy żmijka straciła chęci do klikania na każdym świecie 24/7 że nagle jej się odwidziało? I proszę jej nie tłumaczyć że chce dobrze, spami linkiem do tego posta cały czas. Musiałby zdarzyć się cud aby IG was posłuchało. Jeszcze miesiąc temu chwaliła się co to ona nie osiągnie na nowym św a teraz nagle taka zmiana?
I dobrze, że spami. Jest jedną z nas pośród graczy. Musimy próbować coś zmienić jeśli ma nam się lepiej grać.

Połączono posty - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nigdzie nie napisałem że źle że spami, powiem nawet że podoba mi się jej inicjatywa jednak założę się że musi mieć jakieś głębsze podłoże jej nagła zmiana decyzji ona nic bez własnego zysku nie robi xD.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Minęło już parę dni, mamy ponad sto oddanych głosów, z czego prawie 90% na NIE...

Dlatego w imieniu graczy wzywam nasz TWT do wysłania oficjalnej petycji/ zapytania do IG z prośbą o nie otwieranie nowego świata (bądź odroczenie w czasie jego uruchomienia na przyszły rok?), gdyż przeważająca ilość graczy jest temu przeciwna!

PS: szanowna Pani Lenka i spółka podkreślają za każdym razem fakt, że nie mają wpływu na uruchamianie nowych światów, w takim razie wnoszę o wywieszenie na forum oficjalnej odpowiedzi, jaką otrzyma TWT od IG - może być nawet i po niemiecku, jakoś to sobie już ogarniemy <<:-]
 
Nigdzie nie napisałem że źle że spami, powiem nawet że podoba mi się jej inicjatywa jednak założę się że musi mieć jakieś głębsze podłoże jej nagła zmiana decyzji ona nic bez własnego zysku nie robi xD.
Exitus acta probat ;)

Minęło już parę dni, mamy ponad sto oddanych głosów, z czego prawie 90% na NIE...

Dlatego w imieniu graczy wzywam nasz TWT do wysłania oficjalnej petycji/ zapytania do IG z prośbą o nie otwieranie nowego świata (bądź odroczenie w czasie jego uruchomienia na przyszły rok?), gdyż przeważająca ilość graczy jest temu przeciwna!

PS: szanowna Pani Lenka i spółka podkreślają za każdym razem fakt, że nie mają wpływu na uruchamianie nowych światów, w takim razie wnoszę o wywieszenie na forum oficjalnej odpowiedzi, jaką otrzyma TWT od IG - może być nawet i po niemiecku, jakoś to sobie już ogarniemy <<:-]

Ja jestem ciekaw co musi się stać w TW, żeby coś w ogóle się zmieniło

Połączono posty - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30088

Gość
Gość
Oddałem głos na "Nie", ponieważ tworzenie nowych światów nie poprawi kondycji gry.

A niżej przytoczę fragment wypowiedzi "wyrafinowanego zbawcy śródziemia", w której to "mistrz w swoim fachu" rozważał nad sensem gry na nowych światach hahahaha!
Wypowiedź może i kontrowersyjna, ale za to trafna, a co najważniejsze - mimo upływu czasu wciąż aktualna.

Co to za frajda grać na s11 czy nowszych światach? Może maja tam walki fortowe, ale pojedynki leża, a u nas [s1] są obie te rzeczy. Myślicie, że kto na początku był na ś11? Legendy ze starych światów, głównie ś1. Wszystkie Hurony, Dakoty, Sroty...każdy dobrze wie, że są to światy niepotrzebne. Te światy to tak naprawdę zgraje tych samych ludzi, którym się nie udało na wcześniejszych światach. Tak więc gdzie lepiej? Dojść do ludzi, którzy od początku są najlepsi? Czy do przegrańców, którzy jak im coś nie wyjdzie będą grać na nowym, i nowym i nowym świecie?
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Róbcie sobie ankiety, spamcie na światach, dawajcie sobie sztuczne nadzieje.
Do tego tematu nikt z osób wyżej postawionych nawet nie zajrzy.
Ta ankieta zginie za kilka dni w gąszczu innych tematów.

I wiem co mówię... https://forum.the-west.pl/index.php?threads/migracja-ze-świata-iroquois.61974/
Tam było 10 głosów na nie, przy 150 ogółem. Tutaj jest 13 na 107.
Więc... miłej zabawy na nowym świecie.

Jeszcze raz napiszę, do wszystkich, którzy się łudzą: NIC SIĘ NIE ZMIENI, nie ważne ile będziecie spamić.
 
Bądźmy razem i pokazujmy, że nowe światy czy brak migracji nie polepszą jakości gry. Niech w końcu nasi admini a potem IG zauważy, że migracje muszą być, a nowy świat tylko pogarsza obecne światy :(
Zobaczcie ile nas jest aktywnych, mało nie? A ile nas było np:5lat temu, a ile znowu ubędzie? A nowych nie widać :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry