Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser1404

Gość
Gość
Dzisiejsza chwilowa przerwa w działaniu gry była spowodowana problemami technicznymi. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich wystąpienia i uprzedzić Was wcześniej. Przepraszamy za utrudnienia.


Wypadało by grzecznościowo za to fo pa .....kopsnąć jakąś premke free.
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
A kiedy można spodziewać się naprawy zadania i sprzedaży rzeczy z lotki?
 

DeletedUser33744

Gość
Gość
Czy wraz z nową aktu nie będzie Galli co niedzielę ? nie wiem gdzie zapytać.Fusio śpi czy co ? czy nowe zasady jakieś ? czy to wina tych którzy sami wywołują ? jeśli tak to myślę, że powinni być odpowiednio "nagradzani" liścikiem gończym tak aż im głupota wyjdzie z głowy.GM powinien tylko wyzywać gali bo później wygląda to jak wygląda.Pozdrawiam cowboy'e :)
 
Czy wraz z nową aktu nie będzie Galli co niedzielę ? nie wiem gdzie zapytać.Fusio śpi czy co ? czy nowe zasady jakieś ? czy to wina tych którzy sami wywołują ? jeśli tak to myślę, że powinni być odpowiednio "nagradzani" liścikiem gończym tak aż im głupota wyjdzie z głowy.GM powinien tylko wyzywać gali bo później wygląda to jak wygląda.Pozdrawiam cowboy'e :)
Pytaj na Huronie
Nie narzekałbym od kiedy fusek jest w TWT Gallifrey odbywa się praktycznie w każdą niedzielę (oraz środy podczas loterii),wcześniej było to kilka bitew rocznie.
 
Do góry