Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33692

Gość
Gość
Oficjalnie składam protest o brak błędów w systemie HTML5.OUD
Brałem udział w kilku bitwach na kilku platformach The West i nigdzie mi nie pojawiły się wspomniane zombi, nawet gdy zginałem. Grałem na 2 przeglądarkach, postać śmiga jak wściekły kot po drzewach informacje w dzienniku bitwy są błyskawiczne, czat działa bez zarzutów, ale on nie ma nic wspólnego z bitwa.
Mapka fortowa jest precyzyjna i nie trzebach nic nawet zmieniać jak to miało miejsce w przeglądarce Chrome Google, :{
Nie lubię jak wszystko działa, bo człowiek nie ma się, czego przyczepić i nie będzie nagród za Gonzales,oops!:{
Może ktoś coś wygrzebie, zauważy, ale to nie jest proste jeśli gra 15 graczy, a cała impreza trwa kilka rund bitwy trwają tyle co jej początek, nie wiem nawet jak wyglądają rotki w tym nowym systemie, ale wszystko w swoim czasie. BOOM!!
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Siema, ponoć jakiś event się szykuje na Weście, ktoś może wie kiedy to rusza? ;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Mamy również małą niespodziankę... będzie ona dostępna pod koniec eventu:DDD

Mam nadzieje ze Maria odda mi znoszone pantofle i kieckę po paradzie z okazji 4 Lipca.
Eventy to szczególny czas, kiedy człowiek szaleje i się nie nudzi nawet codzienne zadania sprawiają przyjemność,!!! można powiedzieć, że każdego dnia czeka nas jakaś niespodzianka. ???
Milej zabawy życzę i ciekawych wrażeń z pokazów wystrzelonych fajerwerków, bawmy się na całego i nie oszczędzajmy sil. ok_:)
Z powazaniem kudlaty durnowaty;)
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
widze IG mocno się postarało o sety nie powiem. Set Alexandra Hamiltona który był odpowiedzialny za skarbiec państwa za czasów George'a Waszyngtona i był zagorzałym przeciwnikiem pojedynków (zresztą koleś zginął biorąc w jednym udział i celując bronią w niebo) ma set pod pvp w dodatku z siłą uderzenia...? pomijam to że taki set powinien być bardziej drugim bimbrownikiem (koleś był odpowiedzialny za skarbiec i wyciągnął USA z długów) lub czymś pod forty (brał udział w wojnie o niepodległość).no i pozostaje też sprawa SU bo po głębszym przeanalizowaniu jest to niemający żadnego związku z historią bonus który dodano ot tak. zresztą podobnie w poprzednim roku zepsuli set wspomnianego George'a Waszyngtona który powinien mieć jakieś bonusy do dowodzenia i być ogólnie setem pod forty a nie pod pvp takie coś po prostu nie pasuje do generała który prowadził zwycięsko ludzi podczas wojny o niepodległość USA . I jest też sprawa setu Livingstone'a który jest pod forty pomimo tego że koleś nie brał nawet udziału w wojnie i był dyplomatą. poza tym sety zepsute przez ich własne staty i które nie wiadomo do czego są (tak chodzi mi o set patrioty i Shermana które nie wiadomo do czego są bo dają umiejki i pod forty i pod pvp i pod prace) i pare innych przypadków zepsutych setów
 
XDDD, doszukiwanie się w The Weście jakiejkolwiek gierki jak to gra robione przez dzieci dla dzieci.
Dodatkowo set patrioty to taki secik do wszystkiego, a Sherman pod przygody :X.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
widze IG mocno się postarało o sety nie powiem. Set Alexandra Hamiltona który był odpowiedzialny za skarbiec państwa za czasów George'a Waszyngtona i był zagorzałym przeciwnikiem pojedynków (zresztą koleś zginął biorąc w jednym udział i celując bronią w niebo) ma set pod pvp w dodatku z siłą uderzenia...? pomijam to że taki set powinien być bardziej drugim bimbrownikiem (koleś był odpowiedzialny za skarbiec i wyciągnął USA z długów) lub czymś pod forty (brał udział w wojnie o niepodległość).no i pozostaje też sprawa SU bo po głębszym przeanalizowaniu jest to niemający żadnego związku z historią bonus który dodano ot tak. zresztą podobnie w poprzednim roku zepsuli set wspomnianego George'a Waszyngtona który powinien mieć jakieś bonusy do dowodzenia i być ogólnie setem pod forty a nie pod pvp takie coś po prostu nie pasuje do generała który prowadził zwycięsko ludzi podczas wojny o niepodległość USA . I jest też sprawa setu Livingstone'a który jest pod forty pomimo tego że koleś nie brał nawet udziału w wojnie i był dyplomatą. poza tym sety zepsute przez ich własne staty i które nie wiadomo do czego są (tak chodzi mi o set patrioty i Shermana które nie wiadomo do czego są bo dają umiejki i pod forty i pod pvp i pod prace) i pare innych przypadków zepsutych setów

Takie postacie akurat zostały wybrane przez twórców gry. Czy to logiczne? Absolutnie nie i zgadzam się z Tobą w tej kwestii. Jednakże czy gracze patrzą na to czyjego imienia noszą set? Absolutnie nie. Tak jak nazwy serwerów niewiele ich obchodzą. Mało kto pisze Jicarilla czy Iroquois tylko woli napisać jica czy iro.Nikt nie napisze Ci na czacie, że szuka elementów zestawu Johna Adamsa, tylko napisze samo Adamsa, albo przy pierwszych loteryjnych setach był przecież Allan Quatermain, czy Chingachgook to ludzie pisali o secie allana czy chinga. Ludzie de facto nie spoglądają najczęsciej nawet na wygląd setu, a jedynie na jego bonusy ;) Tak jak treści zadania graczy nie interesują, przynajmniej zdecydowanej większości, a potem są do nas zgłoszenia, że nie wiedzą co zrobić, co gdzieś znaleźć, gdzie iść bo nie wiedzą, do jakiego zleceniodawcy się udać by kontynuować zadanie. A takie rzeczy właśnie w treściach zadania są z reguły napisane.

A co do użyteczności setów które wymieniłeś jako "nie wiadomo do czego" to Fatmag idealnie to opisał.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Takie postacie akurat zostały wybrane przez twórców gry. Czy to logiczne? Absolutnie nie i zgadzam się z Tobą w tej kwestii. Jednakże czy gracze patrzą na to czyjego imienia noszą set? Absolutnie nie. Tak jak nazwy serwerów niewiele ich obchodzą. Mało kto pisze Jicarilla czy Iroquois tylko woli napisać jica czy iro.Nikt nie napisze Ci na czacie, że szuka elementów zestawu Johna Adamsa, tylko napisze samo Adamsa, albo przy pierwszych loteryjnych setach był przecież Allan Quatermain, czy Chingachgook to ludzie pisali o secie allana czy chinga. Ludzie de facto nie spoglądają najczęsciej nawet na wygląd setu, a jedynie na jego bonusy ;) Tak jak treści zadania graczy nie interesują, przynajmniej zdecydowanej większości, a potem są do nas zgłoszenia, że nie wiedzą co zrobić, co gdzieś znaleźć, gdzie iść bo nie wiedzą, do jakiego zleceniodawcy się udać by kontynuować zadanie. A takie rzeczy właśnie w treściach zadania są z reguły napisane.

A co do użyteczności setów które wymieniłeś jako "nie wiadomo do czego" to Fatmag idealnie to opisał.
jak dla mnie to IG chyba tylko losowało imiona związane z dzikim zachodem rzucając lotkami w tarcze i patrzeli jakiego setu jeszcze nie ma... po prostu przykładów tak źle zaprojektowanych setów jest wiele więcej i za kolejny przykład moge dać górskiego farmera który jest także pod pvp co jest komiczne bo jakoś nie chce mi się wierzyć że górscy farmerzy się utrzymują uderzając wszystkich dookoła młotkiem i strzelając kamieniami... zaś jeśli chodzi o to czy ludzie zwracają kogo noszą set to ludzie na to nie patrzą bo ludzie po pierwsze nie znają nawet historii USA zbyt dokładnie (u nas nikt nie słyszał o takich postaciach jak wspomniany w poprzedniej wiadomości Hamilton, Hardin czy inny Livingstone) i po drugie w grze o wiele większy akcent ludzie kładą na statystyki i raczej nikt nie byłby za bardzo dumny z noszenia np zestawu ubrań/broni waszyngtona które są po prostu przestarzałe i które ma prawie każdy inny gracz. zaś w realu to powiedzmy sobie szczerze zupełnie inaczej odbierałby to że zostały do niego wysłane oryginalne noszone przez Waszyngtona lub innego Jeffersona ubrania w jednym egzemplarzu
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Po prostu robia taki reaserch pod daną loterię i tyle ;) Kłuje to w oko, nie powiem ;)
Plus i minus w tym co piszesz ma zestaw Amisza, czemu? Nie ma zestawu broni to było na plus - Amiszowie nie biorą udział w jakichkolwiek walkach, tylko z drugiej strony jest to set fortowy ;)

Może IG nie bierze pod uwagę samej historii danej postaci/grupy, tylko chce wprowadzić po prostu daną postać do "kanonu" The Westa i tyle. Może chcą przez to niejako wymusić graczy by poszukali sobie o danej postaci informacji w iternecie.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
To może ci co są tu zaangażowani znajdą inną gierke co jest na ładzie i sie wyniesiemy ?
 
domysły sobie sami potrafimy wymyślać :) a przez to że Ty i pozostali z Temu też tylko tym się posługujecie, to większość wypowiedzi po 2-4 zdaniu nie ma już sensu :(

lepiej napisać "nie wiemy" niż ubierać to w kilkanaście zdań domysłów
 
Do góry