OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Właśnie wróciłem z kina z tego filmu co tak reklamują i powiem wam tak. Możecie żałować że ominęła was taka rozrywka.TAKA ROZRYWKA!

Zacznijmy od tego że nie chciałem iść sam a moja białogłowa powiedziała że na takie gówno nie pójdzie i woli jakieś pokemony oglądać.
Odzewu na forum nie było więc niestety musiałem wybrać się sam. Sprawdziłem repertuar miejscowych kin, a jest ich całkiem sporo, i niestety tego majstersztyku już nie grają.
Musiałem podjąć odpowiednie kroki bo oglądam te reklamy i oglądam, kilka lat ponad więc jeżeli przez tyle czasu je reklamują to film musi być co najmniej wybitny!
Jedyną opcją aby obejrzeć to dzieło na srebrnym ekranie było wynajęcie sali. Udało mi się załatwić to całkiem tanio gdyż syn koleżanki mojej starej akurat robił na kasie, a że mi wisiał hajs za czteropak to to dołożył pakiet atrakcji gratis, i zapłaciłem 3,6 tysiąca złotych. Not great, not terrible. Ale jako fanatyk kina musiałem zrobić wszystko żeby na własne oczy zobaczyć ten kunszt sztuki kinematograficznej.
Dzięki temu że miałem zakupiony abonament na filmwebie dostałem w kasie zniżkę 15% na przekąski i napoje. Niestety nie wykupiłem jakiejś opcji pominięcia reklam i zmarnowałem 26 minut oglądając zapowiedzi filmów, których widziałem wczesne wersje postprodukcyjne, z Karolakiem, Figurą, Wodeckim oraz pozostałą śmietanką polskiego kina.

Ale nadszedł ten moment. Reklamy się skończyły. Przekąski zjedzone, napoje wypite. Siedzę już cały spocony bo wiem że nadszedł ten wspaniały moment. Już słyszę ten dżingiel. Ten cudowne efekty specjalne. Cudowną grę aktorską. Czas zleciał jak z bicza strzelił. Ani się nie obejrzałem seans się zakończył. Łzy napłyneły mi do oczu bo wiedziałem że to czego doświadczyłem było zasługą tylko i wyłącznie mojej ukochanej firmy tworzącej gry przeglądarkowe INNO Games. Bez was nie było by to wszystko możliwe. Oddałbym wszystko aby cofnąć się w czasie i obejrzeć jeszcze raz tą 30 sekundową reklamę na srebrnym ekranie! Tą cudowną reklamę w jakości 360p rozciągniętą do jakości 2K! Każdy piksel jest teraz w mojej głowię i już nigdy jej nie opuści!

Dziękuję moje kochane INNO Games za tą cudowną rozrywkę bo to dzięki wam jest to wszystko możliwe! <3
W ramach podziękowań moje przyszłoroczne dochody zostaną przeznaczone na zakup bryłek na serwerze Dakota!
DAJ BÓG, żadnych migracji a tym bardziej żadnego usuwania tego wspaniałego świata oraz jego historii z którą jestem bardzo zżyty!

Pozdrawiam
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Pytane do Seluxa... czy kłótnia na każdym kroku z viksonem jest twoim hobby, czy to odreagowanie życia realnego? Bo przez jakiś czas jest spokój, a później w każdym aktywnym temacie wtrącasz swoje trzy szekle jaki to ty jesteś super debeściak a twój ,,rywal" to słabiak...
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
No to mogą być i nawet grosze, pensy, centy, eurogąbki... aaaa... i żeby nie było, że ja jestem jakoś po stronie viksonz'a, czasami zastanawiam się co dzieje się w głowie takich ludzi jak selux, stif, czteroręki... no interesujące osoby :)
 
Odkąd się dowiedział Selux, że siedzę za biurkiem to wyszły z niego wszystkie kompleksy
A że nie ma merytorycznego zaplecza to po prostu bluzga :)
 
Pytane do Seluxa... czy kłótnia na każdym kroku z viksonem jest twoim hobby, czy to odreagowanie życia realnego? Bo przez jakiś czas jest spokój, a później w każdym aktywnym temacie wtrącasz swoje trzy szekle jaki to ty jesteś super debeściak a twój ,,rywal" to słabiak...
No to mogą być i nawet grosze, pensy, centy, eurogąbki... aaaa... i żeby nie było, że ja jestem jakoś po stronie viksonz'a, czasami zastanawiam się co dzieje się w głowie takich ludzi jak selux, stif, czteroręki... no interesujące osoby :)
Odkąd się dowiedział Selux, że siedzę za biurkiem to wyszły z niego wszystkie kompleksy
A że nie ma merytorycznego zaplecza to po prostu bluzga :)


Bocie @Wojcieszy , przejżyj tematy a potem zacznij mielić ozorem że coś ja piszę/robię. Kilku graczy nawet wspomniało o tym w tych temat że co chwile wywołuje mnie do tablicy , może ty lubisz jak ktoś ci pluje w twarz i mówi że pada deszcz ale ja do tych osób nie należę , i napewno niedam się obrażać jakiemuś ciłkowi z kielc to napina się przed PC. Od kilku postów rogacz @viksonZ co chwile sapie do mnie i ma pretensje że żonka jego wksakuje do innych łóżek - niech zrobi coś ze swoim życiem i może w końcu wyjdzie za "biurka" może to poprawi jego konwersacje damsko-męskie.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
w sumie jak dla mnie to selux i vikson obydwaj cały czas jak dzieci kłócą się bez powodu bo zawsze jak pisze coś vikson to musi wspominać o seluxie i vice versa więc może byście się tak obydwaj ogarneli za przeproszeniem i przestali wspominać o sobie w każdej dyskusji? wszystkich już to wkurwia na każdym kroku i przestało być śmieszne już miesiąc temu lub dwa nie wspominając już o zwalaniu winy obydwu osób na jedną co jest absurdalne. podobnie cała reszta widzi że obydwaj nie potrafią się zachować a utrzymują jedną strone. ba raz nawet się zapytałem na jakimś świecie seluxa dlaczego ciągle się kłóci z viksonem a ten mi odpowiedział coś w stylu ,, bo jest idiotą i nic nie wie o grze" no come on. zaś wersji viksona jakoś nie słyszałem chociaż po stylu wypowiedzi i bezpodstawnemu obrażaniu drugiej strony raczej wypowiedź jest podobna.

a jak to nie poskutkuje to dam w sumie idiotom ignora bo nie chce więcej patrzeć na dzieci zwalające wine na drugiego i mówiące w nieskończoność ,,to twoja wina!"
 
dobry wieczor cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze raz wybieranie na cm'a jakiegoś jełopa a co gorzej kobiety to jakas porazka ja mysle ze to niemieckie glupie innogamesto banda inbecyli ktora glosowala na tych z tvt=hiv to jest jakies kurde blaszka nieporozumienie jesli tyle dla was znaczy jesli tyle dla was znaczy ludzie takie zangaaa takie zangazowanie administracji jak moje gdzie postawilem konto mojej konto rodzinne moje konto prywatne mulciaki wszystko inne i dla was znaczylo to tylko gówniania loteria czy bitwy na html3 to was sie powinno banowac tak sie powinno was banowac jak tylko was moze banowac andrzej etriel was tak nie oszukala jak oszuka was lenka kurde az was kukle beda swedzialy z bolu to jest dramat kurde to jest dramat ze w tej antyludzkiej
grze w tym dełeście w ktorym gracz kurde nie byly w stanie powiedziec ze zwykłego szarego gracza zbezszczeszczono ze ten gracz ma 118 nieslusznie zbanowanych mulciakow ze te delestowskie gangreny powtarzam gangreny delestowskie gangreny tego czlowieka oskarzaly bezpodstawnie i po latach budowanie kosciola ze to nie jest czyms wartym tego by twt nie nigdy nie wysluchalo bedzie was cm mydli oczy bedzie wam cm bedzie mydlil kurde mydlil tak jak was inno nie mamilo ta poczwara ten maly huncwot w morde jeża lenka odment zniszczy was forumowe kanalie moderatorzy, opiekuni, szeryfowie beda wam kurde odbieraly zabawe z gry wy kurcze cweircinteligencie brylkowicze polscy idioci
ja mam to w w glebokim powazaniu bo mnie stac na brylki i bede zyl kurde tak kupie jeszcze dzisiaj juz przelew zrobiony z wegier i bede sie z was barany frajery smial ze wy takie glupie sa tacy kurde bencwaly ktore to dziadoskie twt popierali nie na czlowieka nie na fuska tylko na jakies ciapy etriel rozwoe w nieszczesne kurde na lenkow hochsztaplerow glosowalito jest ta wlasnie kurde polska przez taka kurde debilna polska spolecznosc przez was kurde brylkowicze nic sie w tej grze nie zmieni bo jestescie bez wartosci i trzeba was atakowac banowac i na was zarabiac bo jestescie banda opentancow i nieudacznikow rozumiecie to a wam kochani ktorzyscie wspierali gre ktorzy wspomagali graczy dziekuje bo to garstka gracz garstka graczy to jest 100 osob moze 200 wylacz ta gre bo ci go wylacze na amen tak tak tylko to sie w tym delescie nadaje powiedziec wam w ryj wreszcie wy glupie gamajdy ze jestescie prymitywami ze kurde wasze walone karty kredytowe to
jest wasz majestat wasza godnosc robota kurna w koroporacji i karta z debetem to wy kurde polacy proncie z wami nie warto bylo kurna nie warto bylo grac te 11 lat nic co wy sie aa szkoda kurde gadac szkoda szczepic ryja naprawde niech was sluchajcie ci ktorzy sie glupie golemy golemy co inno wspierali niech was szlak trafi nic nie warci warci jestescie antydelestowi jestecie dobranoc co jest kurne brylkowiczu co chciales powiedziec dobra narazie uciekam kude szkoda 9 ticketow o konto kurne bylo ujawnianiac afery i naduzycia t glupio twt te glupie inno bulwa was na dakote tylko zaprowadzic kurne event wlaczyc szkoda kurde szkoda bylo na was cokolwiek wydawac wy glupi wy

/post edytowany na prośbę autora - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
w sumie jak dla mnie to selux i vikson obydwaj cały czas jak dzieci kłócą się bez powodu bo zawsze jak pisze coś vikson to musi wspominać o seluxie i vice versa więc może byście się tak obydwaj ogarneli za przeproszeniem i przestali wspominać o sobie w każdej dyskusji? wszystkich już to wkurwia na każdym kroku i przestało być śmieszne już miesiąc temu lub dwa nie wspominając już o zwalaniu winy obydwu osób na jedną co jest absurdalne. podobnie cała reszta widzi że obydwaj nie potrafią się zachować a utrzymują jedną strone. ba raz nawet się zapytałem na jakimś świecie seluxa dlaczego ciągle się kłóci z viksonem a ten mi odpowiedział coś w stylu ,, bo jest idiotą i nic nie wie o grze" no come on. zaś wersji viksona jakoś nie słyszałem chociaż po stylu wypowiedzi i bezpodstawnemu obrażaniu drugiej strony raczej wypowiedź jest podobna.

a jak to nie poskutkuje to dam w sumie idiotom ignora bo nie chce więcej patrzeć na dzieci zwalające wine na drugiego i mówiące w nieskończoność ,,to twoja wina!"


człowieku , przeczytaj posty zobacz kiedy ja o nim wspomniałem kiedy on o mnie , osobiscie mi admin pisał żeby z deklem się nie kłócić z tym że nie pozwolę siebie też obrażać.

proponuje przeczytać a potem mówić że ja go czymś obrzucam a wystarczy tylko zerknąć date kiedy zrobił wspominke , taka prosta rzecz a jednak problem oops!

btw. jak piszesz ,, bo jest idiotą i nic nie wie o grze" to pisz prawdę co było pisane i cytuj do końca :) , do tego blokuj bo nie jesteś żadnym moim ziomkiem czy czymś podobnym abym się przejmował tobą.

aaa i najważniejsze mówisz idiota , dziecko do mnie , a widziałeś się w lustrze ? Bo tam spotkasz największego oops!, tak więc zanim powiesz o kimś to idz sprawdz kim ty jesteś !oooooo! bo orłem na pewno NIE!!!
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
dobry wieczor cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze raz wybieranie na cm'a jakiegoś jełopa a co gorzej kobiety to jakas porazka ja mysle ze to niemieckie glupie innogamesto banda inbecyli ktora glosowala na tych z tvt=hiv to jest jakies kurde blaszka nieporozumienie jesli tyle dla was znaczy jesli tyle dla was znaczy ludzie takie zangaaa takie zangazowanie administracji jak moje gdzie postawilem konto mojej konto rodzinne moje konto prywatne mulciaki wszystko inne i dla was znaczylo to tylko gówniania loteria czy bitwy na html3 to was sie powinno banowac tak sie powinno was banowac jak tylko was moze banowac andrzej etriel was tak nie oszukala jak oszuka was lenka kurde az was kukle beda swedzialy z bolu to jest dramat kurde to jest dramat ze w tej antyludzkiej
grze w tym dełeście w ktorym gracz kurde nie byly w stanie powiedziec ze zwykłego szarego gracza zbezszczeszczono ze ten gracz ma 118 nieslusznie zbanowanych mulciakow ze te delestowskie gangreny powtarzam gangreny delestowskie gangreny tego czlowieka oskarzaly bezpodstawnie i po latach budowanie kosciola ze to nie jest czyms wartym tego by twt nie nigdy nie wysluchalo bedzie was cm mydli oczy bedzie wam cm bedzie mydlil kurde mydlil tak jak was inno nie mamilo ta kurwaten maly huncwot w morde jeża lenka odment zniszczy was forumowe kanalie moderatorzy, opiekuni, szeryfowie beda wam kurde odbieraly zabawe z gry wy kurcze cweircinteligencie brylkowicze polscy idioci
ja mam to w w glebokim powazaniu bo mnie stac na brylki i bede zyl kurde tak kupie jeszcze dzisiaj juz przelew zrobiony z wegier i bede sie z was barany frajery smial ze wy takie glupie sa tacy kurde bencwaly ktore to dziadoskie twt popierali nie na czlowieka nie na fuska tylko na jakies ciapy etriel rozwoe w nieszczesne kurde na lenkow hochsztaplerow glosowalito jest ta wlasnie kurde polska przez taka kurde debilna polska spolecznosc przez was kurde brylkowicze nic sie w tej grze nie zmieni bo jestescie bez wartosci i trzeba was atakowac banowac i na was zarabiac bo jestescie banda opentancow i nieudacznikow rozumiecie to a wam kochani ktorzyscie wspierali gre ktorzy wspomagali graczy dziekuje bo to garstka gracz garstka graczy to jest 100 osob moze 200 wylacz ta gre bo ci go wylacze na amen tak tak tylko to sie w tym delescie nadaje powiedziec wam w ryj wreszcie wy glupie gamajdy ze jestescie prymitywami ze kurde wasze walone karty kredytowe to
jest wasz majestat wasza godnosc robota kurna w koroporacji i karta z debetem to wy kurde polacy proncie z wami nie warto bylo kurna nie warto bylo grac te 11 lat nic co wy sie aa szkoda kurde gadac szkoda szczepic ryja naprawde niech was sluchajcie ci ktorzy sie glupie golemy golemy co inno wspierali niech was szlak trafi nic nie warci warci jestescie antydelestowi jestecie dobranoc co jest kurne brylkowiczu co chciales powiedziec dobra narazie uciekam kude szkoda 9 ticketow o konto kurne bylo ujawnianiac afery i naduzycia t glupio twt te glupie inno bulwa was na dakote tylko zaprowadzic kurne event wlaczyc szkoda kurde szkoda bylo na was cokolwiek wydawac wy glupi wy


Wypociny i bzdety
 
Od kilku postów rogacz @viksonZ co chwile sapie do mnie i ma pretensje że żonka jego wksakuje do innych łóżek - niech zrobi coś ze swoim życiem i może w końcu wyjdzie za "biurka" może to poprawi jego konwersacje damsko-męskie.

Jesteś chory z urojenia. Przerzucasz na mnie swoje problemy. Idź do specjalisty człowieku bo do szkoły to już za pózno.
Jesteś zwykłym frustratem seksualnym... Notabene moja Lena tak to widzi :)
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
człowieku , przeczytaj posty zobacz kiedy ja o nim wspomniałem kiedy on o mnie , osobiscie mi admin pisał żeby z deklem się nie kłócić z tym że nie pozwolę siebie też obrażać.

proponuje przeczytać a potem mówić że ja go czymś obrzucam a wystarczy tylko zerknąć date kiedy zrobił wspominke , taka prosta rzecz a jednak problem oops!

btw. jak piszesz ,, bo jest idiotą i nic nie wie o grze" to pisz prawdę co było pisane i cytuj do końca :) , do tego blokuj bo nie jesteś żadnym moim ziomkiem czy czymś podobnym abym się przejmował tobą.

aaa i najważniejsze mówisz idiota , dziecko do mnie , a widziałeś się w lustrze ? Bo tam spotkasz największego oops!, tak więc zanim powiesz o kimś to idz sprawdz kim ty jesteś !oooooo! bo orłem na pewno NIE!!!
nie jest ważne kto zaczął tylko to że wy obydwaj tę kłótnie ciągle przywracacie we wszystkich tematach jakie są możliwe i robicie jeden wielki spam. zaś piszesz jakbym mówił że tylko ciebie obwiniam pomimo tego że viksonowi też przypisałem wine więc nie odwracaj kota ogonem w moją strone.

zaś jeśli chodzi o tekst ,,bo jest idiotą i nic nie wie o grze" to ja tylko stwierdzam fakty więc pretensje miej do siebie bo to ty jesteś w takiej pozycji i ty napisałeś wtedy na saloonie na ohio wypowiedź którą można tak skrócić.

zaś jeśli chodzi o to że czymś go obrzucasz to wystarczy że wspomne o miliardach razy kiedy pisałeś że kobieta viksona go zdradza i inne głupoty w tym stylu.
 
Jesteś chory z urojenia. Przerzucasz na mnie swoje problemy. Idź do specjalisty człowieku bo do szkoły to już za pózno.
Jesteś zwykłym frustratem seksualnym... Notabene moja Lena tak to widzi :)


twoja Lenka widzi , szkoda że nie widzi z jakim przygłupem jest :D , :O , frustratem seksualnym ? Ona tego nie powiedziała oops! , teraz to ja winny :D :D ale jak kilka dni temu napominałeś o mnie to było okey :D ale jak ktoś zaczął jechać po Tobie to minka się zrobiła w drugą stronę oops!

tak jak już wczesniej wspomniałem dla mnie jesteś zwykłym pedziem co napastuje ludzi , a jak dostajesz kosza zaczynają się jazdy twoje oops!


  • Zabronione jest:
IcoCross.png
szkodzenie innym graczom fizycznie lub psychicznie.
IcoCross.png
nazywanie miast, fortów, sojuszu itp. przy użyciu obraźliwych lub nieodpowiednich wyrażeń.
IcoCross.png
propagowanie terroryzmu (ataków terrorystycznych lub osób z tym związanymi).
IcoCross.png
obrażanie graczy poprzez komunikację wewnętrzną gry.
IcoCross.png
rozsyłanie łańcuszków lub spamu.
IcoCross.png
rozsyłanie reklam i linków referencyjnych.
IcoCross.png
podszywanie się pod zespół gry (The West Team).
IcoCross.png
dyskryminowanie graczy na podstawie m.in. pochodzenia, rasy, religii, płci, wyznania, niepełnosprawności, wieku czy jakiejkolwiek innej kategorii.
IcoCross.png
szantażowanie lub zastraszanie gracza w życiu realnym, w celu osiągnięcia zysków w grze lub dla zakupu waluty premium (bryłek).
IcoCross.png
maskowanie wulgaryzmów/przekleństw za pomocą gwiazdek, kropek, innych liter/ symboli itp.
IcoCross.png
używanie obraźliwych słów/wyrażeń pod postacią przenośni, porównań itp.
IcoCross.png
publikowanie wszelkiej korespondencji z zespołem gry (Teamem) w grze lub w domenie publicznej.


chciałbym aby administracja zablokowała gracza @viksonZ , iż regulamin mówi jasno zabronione jest szkodzenie graczom fizycznie i psychicznie , ja od tego kolesia dostałem propozycje niemoralne na jakieś spotkanie - gdy odmówiłem zaczął obrażać , tak więc jest przez niego szykanowany i administracja powinna wyjąć z tego konsekwencję - póki nie jest za pózno oops!
 
Do góry