OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Powołujesz się na regulamin a sam używasz w stosunku do mnie epitetów typu przygłup czy pedzio :)
Frustrat seksualny to nie jest wyzwisko tylko zwykła diagnoza :)

ja od tego kolesia dostałem propozycje niemoralne na jakieś spotkanie - gdy odmówiłem zaczął obrażać
Pomijam już to, że masz poważny problem, nazwijmy go "syndromem Bolka" (Wałęsy)
Skoro niby Cie wyzywałem na czacie w grze czy na forum to czemu nie dostałem do tej pory karniaków lub ostrzeń na forum?
Odp jest prosta: Bo łżesz :)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ja to widzę tak, że wina jest po obu stronach... ale vikson według mnie ma kilka punktów IQ więcej i nie wyzywa na prawo i lewo...

Przez jakiś czas był spokój, ale w tym tygodniu Selux nie mogłeś się powstrzymać od obrażania np. w temacie dotyczącym zadania? Dyskusja prowadzona jak wśród cywilizowanych ludzi, a ty wyskakujesz z obrazami w stylu ,,łehehe niech wszyscy wiedzą, że dekiel jesteś".
 
Wow, nowość w rzemiośle!!! Takie przepisy co mają dodać to co roku powinny wychodzić. A nie łaskawie rzucić po paru latach parę przepisów i zapewne przez najbliższe 5 lat(o ile gra wytrzyma) nie zobaczymy nowości w rzemiośle. Forty i pojedynki mają się słabo i tym powinni się zająć. I NIE CHODZI MI O NOWE SETY, KTÓRYMI WSZYSCY RZYGAJĄ.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wow, nowość w rzemiośle!!! Takie przepisy co mają dodać to co roku powinny wychodzić. A nie łaskawie rzucić po paru latach parę przepisów i zapewne przez najbliższe 5 lat(o ile gra wytrzyma) nie zobaczymy nowości w rzemiośle. Forty i pojedynki mają się słabo i tym powinni się zająć. I NIE CHODZI MI O NOWE SETY, KTÓRYMI WSZYSCY RZYGAJĄ.
Nowości do rzemiosła zawsze na propsie ;)
I tak, zawsze coś nowego na propsie, choć sam czekam na coś więcej czy to w wymienionych przez Ciebie fortach jak i pojedynkach czy pracach.
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Jesteś chory z urojenia. Przerzucasz na mnie swoje problemy. Idź do specjalisty człowieku bo do szkoły to już za pózno.
Jesteś zwykłym frustratem seksualnym... Notabene moja Lena tak to widzi :)

A ja tobie polecam tez ogolnie dobrego specjaliste, przynajmniej moge z kogos jak Ty sie posmiac. Jak w cyrku w glownej roli jestes clownem. :D
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Trzymajcie mnie ludzie! Jaracz broniący Selusia :D
Wiecie kto wy jesteście?

Flip i Flap (dokładne personalia ustalcie między sobą - to idealne dla was zadanie) :)
a o kim my tu gadamy w ogóle?

o jaraczu największym trollu tej gry który tak na prawde jest tak szanowany że ma u prawie wszystkich ignora więc o nim nawet więcej nie musze chyba mówić.

oraz o seluxie który na obrazy rodem sześciolatka (które zresztą po twojej wypowiedzi wyżej sądze że były specjalnie tak robione) odpowiada obrazami pięciolatka w stylu ,,nigdy nie zamoczysz" lub ,,twoja kobita cię zdradza"

zresztą ty przynajmniej zachowujesz jakąś kulture i nie magnezujesz go aż takim badziewiem jakim on odpowiada no i nawet napisałeś wyżej że skoro całą reszte to wkurza to skończysz . poza tym ty się przynajmniej przyznałeś do winy czego selux kompletnie nie umie zrobić. ba koleś był na tyle ,,dorosły" że wyciągnął dyskusje z forum do saloonu na ohio i zaczął się kłócić ze mną o to że tobie podchlebiam czy wręcz mówiąc rzeczy w stylu ,,jesteś idiotą haha jakie to śmieszne" co wręcz wskazuje na jego brak czytania ze zrozumieniem i wręcz przekształcanie tego co napisałem tak aby to on był ofiarą.

a tutaj słowa pewnego amerykańskiego polityka: ,,nigdy nie będą cię brać na poważnie jak na każdą obraze od dziecka z żłobka będziesz odpowiadał". raczej idealnie pasują do przedstawionej tu sytuacji
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
o jaraczu największym trollu tej gry który tak na prawde jest tak szanowany że ma u prawie wszystkich ignora więc o nim nawet więcej nie musze chyba mówić.

Napisalem Ci zebys skonczyl cpac, bo jeszcze niedosc ze trafisz do choroszczy to jeszcze na terapie przeciw narkotykową. U wszystkich ignora? Chyba co najwyzej takich parobkow jak Ty, nie wprowadzaj graczy w blad :)
 
Myślę iż ten konflikt można rozwiązać tylko w jeden sposób... zapasami w kisielu.

Nie no nie będziemy się uciekać do tak drastycznych metod :D
Skoro przez większość zostałem uznany za osobę o wyższym ilorazie inteligencji to wypada mi zbastować
No bo głupszy w tym przypadku nie ustąpi :)
 
Dla ciebie Pan Selux razem nie piliśmy żebyś walił na ty - urzędnik a prostszy niż but :|

No i takie drastyczne sceny musimy oglądać kiedy Januszowi dajemy dostęp do internetów. Ile Ty lat potrzebujesz żeby dojść do jakiś refleksji względem swojej osoby? Mijają kolejne miesiące,lata a Ty wciąż szukasz nowych oponentów, którym próbujesz wbić szpilę i za nic Ci to nie wychodzi. Lubię Cię jako gracza ze względu na ogarnięcie aczkolwiek jako człowiek zachowujesz się jak wrzód na dupie.

Obnosisz się ze swoją zajebistością wszędzie to chociaż trzymaj fason żeby nie wychodzić na kretyna.
 
Tak btw już sierpień. Druga połowa lipca minęła, a Lenka (przykro to mówić) nie trzyma się terminów. Nie widzę nigdzie informacji o przesuniętym terminie "rozmów z graczami". Kolejna sprawa(może mniej/bardziej ważna) to dlaczego informacje o aktualizacjach są pokazywane dzień przed(albo w dniu) wchodzących aktualizacji? Czy aż tak trudne jest przetłumaczenie parunastu linijek tekstu z języka obcego? Nie mam ochoty za każdym razem(inni gracze pewnie też) wchodzić na obce fora w celu sprawdzenia co i jak. Jak mamy wydawać bryłki na grę skoro na każdym kroku CM ma nas w dupie i jeszcze za to dostaje wynagrodzenie? Już lepszy Fusek z szemraną historią niż taka Lenka co nic nie robi albo robi z takim opóźnieniem, że się odechciewa grać. Martwi mnie fakt, że tacy ludzie są mediatorami(o ile działania Lenki można tak jeszcze nazwać xD). Dlaczego wydaje mi się, że reszta twt siedzi jak myszy pod miotłą [poza Fuksem, który pewnie dlatego już nie jest SZERYFEM (bo coś próbował robićxD )]. O co tu chodzi???
 
Do góry