OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33692

Gość
Gość
jak chcecie to opisze Wam jak działa to wszystko? ,począwszy od suportu i skaczywszy na .
dziwny jest świat i ludzie co w nim jeszczed grają
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
CZy jest wielką tajemnicą to z czego te nowe przepisy będą wpadać? ;) Jeśli nie to czy jest możliwość ujawnienia tejże informacji? ;)
Będzie trzeba tylko na szczęście liczyć, z tego co na becie zobaczyłem nie będzie zablokowania przepisów do dropienia tylko z jednej pracki (jak np wszystkie przepisy 525 pkt, przepis na łęk itp) tylko wystarczy spełniać warunek dolarów w dropie i mieć szczęście.
Na pewno przepisy 11,5k$ i 12k$ będą leciały tylko z pbh, a przepisy 700/1500/4000/5000 $ mogą praktycznie z każdej pracki polecieć.
szczególnie to widać na przepisach za 700$ gdzie na becie znalazłem kilka raportów na dropnięcie tego samego przepisu z różnych pracek np; gumy dla kucharza 775 pkt z dyni,agaw i półszlachetnych wyleciały ;p, przepisy 5000$ potwierdzone też z conajmniej kilku 4000$ najprawdopodobniej też, chociaż ich najmniej widziałem ale to już lepsze pracki np transport więźniów czy pracki na środku.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Będzie trzeba tylko na szczęście liczyć, z tego co na becie zobaczyłem nie będzie zablokowania przepisów do dropienia tylko z jednej pracki (jak np wszystkie przepisy 525 pkt, przepis na łęk itp) tylko wystarczy spełniać warunek dolarów w dropie i mieć szczęście.
Na pewno przepisy 11,5k$ i 12k$ będą leciały tylko z pbh, a przepisy 700/1500/4000/5000 $ mogą praktycznie z każdej pracki polecieć.
szczególnie to widać na przepisach za 700$ gdzie na becie znalazłem kilka raportów na dropnięcie tego samego przepisu z różnych pracek np; gumy dla kucharza 775 pkt z dyni,agaw i półszlachetnych wyleciały ;p, przepisy 5000$ potwierdzone też z conajmniej kilku 4000$ najprawdopodobniej też, chociaż ich najmniej widziałem ale to już lepsze pracki np transport więźniów czy pracki na środku.
Super, doceniam, ale czekam na oficjalną informację ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Sam wiesz, że to tak nie działa... :p
Powtórzę się: czy wielką tajemnicą jest jeśli ktoś z TWT kto ma dostęp do tego typu informacji przekaże graczom informację czy przepisy dropią tylko z prac? Czy może będą też w wędrownym handlarzu, a może też jakiś przepis będzie nagrodą z zadania? Czy to coś czego gracze nie mogą się dowiedzieć wraz z wejściem aktualizacji?
Mało tego tydzień od wejścia aktualizacji na becie nie widzę na wiki bety spisu nowych przepisów ani to jakie produkty i w jakiej ilości będą potrzebne do stworzenia danego produktu.
Czy to też tajemnica? ;) (sprawdzałem jakieś 3h temu).
Od kogo liczysz na oficjalną informację XDD
Cytując samego siebie: Ktoś z TWT kto ma dostęp do tego typu informacji ;)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Powtórzę się: czy wielką tajemnicą jest jeśli ktoś z TWT kto ma dostęp do tego typu informacji przekaże graczom informację czy przepisy dropią tylko z prac? Czy może będą też w wędrownym handlarzu, a może też jakiś przepis będzie nagrodą z zadania? Czy to coś czego gracze nie mogą się dowiedzieć wraz z wejściem aktualizacji?
Na dzikim zachodzie nic nie wszystko było podane na tacy. Robimy to z troski do graczy, by sami mogli bawić się grą i odkrywać nowe tajemnice. #niebierzcietegonapoważnie
 
Wszelkie szczegóły znajdziecie na wiki. Będą one dostępne po aktualizacji (jednak nie od razu).
Ja tak jeszcze uściślę, że te wszelkie szczegóły, to:
  • rodzaj i ilość produktów, jakie potrzeba na wytworzenie przedmiotów,
  • minimalne ceny zakupu i sprzedaży nowych przepisów,
  • progi punktowe, od których zmienia się szansa zdobycia punktów rzemiosła.
Powtórzę się: czy wielką tajemnicą jest jeśli ktoś z TWT kto ma dostęp do tego typu informacji przekaże graczom informację czy przepisy dropią tylko z prac? Czy może będą też w wędrownym handlarzu, a może też jakiś przepis będzie nagrodą z zadania? (sprawdzałem jakieś 3h temu).
Przepisy dropią z prac, nie jakiś konkretnych. Trzeba patrzeć na wartości pieniężne przepisów i szukać pracy o odpowiednim progu.
U wędrownego handlarza (ale nie pracy, tylko tego handlarza, który codziennie oferuje nam 8 przedmiotów) ich znaleźć nie można, podobnie jak nie można ich znaleźć w skrzyniach czy przedmiotach typu księga receptur. Jeśli zostanie to zmienione, to pojawi się odpowiednia informacja.
Jeśli chodzi o zadania, to też na chwilę obecną, nie ma w planach zadań, z których te przepisy można by było zdobyć.
 

mariusz-11

Blada Twarz
I będą kolejne lata poprawek błędów:
- zbroja dla wierzchowca i powóz wyścigowy mają te same bonusy(rymarz)
- rymarz póki co to nie wytworzy pieśni dzikiego zachodu, pasa z rzemieni i dyliżansu Marii Roalstad , bo atrament wytwarza znachor, a nity kowal i nie można tego sprzedawać
- kowal nie wytworzy bomby pułapki, bo notatnik wytwarza rymarz i też nie można sprzedać
Także póki co to te dwie profesje są skrzywdzone, a rymarz to już w ogóle tymi błędami i przepisami
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Spoko to tylko drobne błędy i jak mawiała babcia Pawlak był czas przywyknąć, kolejne łatki i kosmetyka wszystko naprawi. ok_:)
 
Do góry