OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

mariusz-11

Blada Twarz
I takim oto sposobem wiecznie będą naprawiane błędy i nic nie będzie nowego poza setami dodawane. Ale to może i lepiej, bo gdyby coś większego wprowadzili to by taki burdel się zrobił, że szkoda strzępić ryja
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Czekam na informacje o wszystkim ;)
Powiedz tylko od czego mam zacząć?
Lubię pisać, ale większość nie interesują jakieś bajery albo farmazony pisane na pokaz. Na plecach mam tabliczkę przypiętą z napisem debil wiec nie muszę się tłumaczyć z prawdy i błędów innych ludzi.:DDD

Cieszę się Twoim szczęściem.
Ja to się cieszę jak teściowej wpadnie krowa do studni, a jeszcze bardziej jak teściu pije wodę z tej studni bez dna.oops!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I będą kolejne lata poprawek błędów:
- zbroja dla wierzchowca i powóz wyścigowy mają te same bonusy(rymarz)
- rymarz póki co to nie wytworzy pieśni dzikiego zachodu, pasa z rzemieni i dyliżansu Marii Roalstad , bo atrament wytwarza znachor, a nity kowal i nie można tego sprzedawać
- kowal nie wytworzy bomby pułapki, bo notatnik wytwarza rymarz i też nie można sprzedać
Także póki co to te dwie profesje są skrzywdzone, a rymarz to już w ogóle tymi błędami i przepisami
W najbliższym czasie, notatnik, nity oraz atrament, zostaną odblokowane do sprzedaży na targu.
 
Jakie to piekne jak wiekszosc osob co tu pisze robi syf na czatach saloonowych a pozniej chodza po forach, pisza do supportu by zajac sie innymi.Zajmijcie sie soba ludzie, i przestancie stawiac ta gre wyzej niz wlasne zycie.Juz nie powiem kto jaka ma reputacje w TW, ale te osoby wiedza ze sa znane z bycia atencjuszami i bycia po prostu zwyklym debilem lub zakompleksionym dzieciaczkiem co musi sobie potrollowac na czacie.
A to wasz wyglad
 

Załączniki

  • 4.png
    4.png
    18,4 KB · Wyświetlenia: 3

DeletedUser33505

Gość
Gość
Co to za żałosne nagrody na gali ja się was pytam????

list z 40 obligacjami czyli jeszcze mniej niż wcześniej (zawsze były po 50 obli) z którymi nie ma co robić do zimy gdzie wszyscy zaprzepuszczają obligacje na worki z itemami. naprawde żenada już na tym poziomie a to dopiero pierdzielony początek

herbata mate. brak mi słów. wcześniej dostawałeś CAŁE PUDEŁKO PIERDZIELONEJ ENERGII które dawało 5 TAKICH PIERDZIELONYCH HERBAT I DO TEGO 10 GUARAN I KAW co wy kuźwa zrobiliście że nagrody są teraz tak spartaczone po całości! IG daje wam więcej kuźwa bryłek za te nagrody gorszego kuźwa sortu czy co?! a najgorsze jest to że to jeszcze nie jest kuźwa koniec

skrzynia z stalowymi kuciami... WAM SUFIT NA GŁOWE SPADŁ DO CHOLERY CZY MOŻE ZAMIENILIŚCIE SIĘ MÓZGAMI Z LUDŹMI Z PSYCHATRYKA?! JEDNA Z NAJBARDZIEJ SPARTACZONYCH SKRZYNEK NA TW NAGRODĄ ZA PIERDZIELONE GALI NA KTÓRE LUDZIE IDĄ TYLKO Z TEGO POWODU!

Co dalej z nagrodami??? może będziecie nam ofiarować za każde Gali 5k dolarów zamiast herbaty mate??? może będziecie nam dawać pierdzielone produkty za gali? a może w końcu uderzycie się kuźwa w głowe młotem pneumatycznym i otrzeźwiejecie z tymi nagrodami?! jeśli te nagrody będą podążały ciągle w tym kierunku i w tym tempie to nikt na nie nie będzie drodzy admini przychodził z uwagi na to jakie są BEZUŻYTECZNE. I wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? to że nasz TWT po odejściu fuska stał się tak przydatny jak policja w Polsce! zawsze jak coś trzeba zrobić to są za późno zawsze jak trzeba coś zrobić to robią to byle jak byle by było zrobione i obchodzi ich tylko to aby to oni z tego skorzystali a nie my gracze dzięki którym macie swoje pierdzielone bryłki i oczywiście dzięki nam wasza durna szefowa Lenka ma tą swoją zakochaną wypłate! więc ogarnijcie się w końcu z tym wszystkim albo zaczniemy przestać kupować bryłki. zobaczymy jacy cwani będziecie jak odetniemy wam źródło dochodów.

pozdrawiam jk377
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Siema, nie wiem czy administracja ogarnia, ale to jest temat offtopowy, i to nawet OFICJALNY offtopowy. To takie miejsce gdzie można pisać głupoty... takie pitolenie bez większego sensu przez zblazowanych graczy.

I teraz pytanie mam: po co bawicie się tutaj w twardą moderację? Jeżeli ktoś nikogo nie obraża i nie używa słów ogólnie uważanych za obraźliwe, to chyba nie należy takich wpisów usuwać z tego konkretnego miejsca na forum?!
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Siema, nie wiem czy administracja ogarnia, ale to jest temat offtopowy, i to nawet OFICJALNY offtopowy. To takie miejsce gdzie można pisać głupoty... takie pitolenie bez większego sensu przez zblazowanych graczy.

I teraz pytanie mam: po co bawicie się tutaj w twardą moderację? Jeżeli ktoś nikogo nie obraża i nie używa słów ogólnie uważanych za obraźliwe, to chyba nie należy takich wpisów usuwać z tego konkretnego miejsca na forum?!
 
Do góry