OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33692

Gość
Gość
Jedną z parodii tej gry jest paragraf nr3 http://prntscr.com/oxnbic dla czego to jest parodia bo jego definicję stosuje się do ludzi według uznania administracji tak samo się odnosi paragraf o pushing http://prntscr.com/oxngwq ,widzi tu ktoś jakąś sprawiedliwość albo chociaż odrobinę logiki?
***Ż*** która nic nie robi całymi dniami i klika 24 godzinę na dobę ,czasami wklejając akcje z linkami że szuka kasy na pomoc dzieci i tp , zajmuje sie właśnie pushingiem ,to jeszcze pryszcz tego wszystkiego, dostaje bana i odradza się ponownie z całym kapitałem a to już śmierdzi łajnem i gównem nie zawsze nawozem zakupionym za bryłki pisze to tylko z nudów by inni wiedzieli jak się zabawić na dzikim the west
 

DeletedUser

Gość
Gość
***Ż*** która nic nie robi całymi dniami i klika 24 godzinę na dobę
Dostaniesz raka jak bedziesz sie interesował ile gram, pecet mam odpalony z westem, gram na doskok gdy daję propozycje wymiany kasowej i uciekam oglądać film. W taki sposób moge nonstop wizualnie dla kogoś siedzieć - a faktyczny całokształt mojej aktywności wyniesie 2-3 godziny na dzień

wklejając akcje z linkami że szuka kasy na pomoc dzieci
Aktualnie nie dotuję już w realu nikogo, a gracza Siukimiczowenko było jak dla mnie warto wspomóc i moje 320 zeta to tyle co nic, gdzie zrzutka łączna wymagała 42 tys zł. Cieszy mnie jednak fakt, że z the westa dzięki mojej obszernej reklamie wspomogło z 40 graczy dając różnej wysokości przelewy - andisz, szymczak, bonsai, niefart i masa wielu innych graczy dołożyła sie do akcji, która finalnie zakończyła sie sukcesem

dostaje bana i odradza się ponownie z całym kapitałem a to już śmierdzi łajnem i gównem nie zawsze nawozem zakupionym za bryłki pisze to tylko z nudów by inni wiedzieli jak się zabawić na dzikim the west
A właśnie że nie, pushing nastepuje wtedy jak zakładasz konto tylko po to by wzmocnić czyjaś postać - a samemu w ogóle nie podejmując się inwestycji w rozwój własnego konta.
Konto * A * nie było zbanowane, tylko Lenka na moją prośbę zamknęła je. Natomiast kapitał został wydany graczom, po czym odebrany płacąc wynagrodzenie za usługę.
Niebawem mam w planach podobną sytuację i ponownie zaproponuje zrzutke kasy najbardziej zaufanym graczom na każdym serwie. To nie jest pushing ponieważ odbieram swoją własność nie zyskując nic, wręcz przeciwnie - zamykając stare konto trace wszystko co wypracowane, ilosć prac nabite osiągniecia zadania i ulepszenia oraz zestawy loteryjne. Jestem wtedy ogromnie na minusie, zyskuje tylko to, że poprzez zaufanych graczy moge chociaż swoją własną kase odzyskać.

Z kontem * A * były oficjalne reklamy na to zapodane na wszystkich serwach spam o przerzucenie jagód i dolców, widziała i wiedziała o tym cała administracja.

Chronie jedynie TO co sama na to godnie zarobiłam przez te moje 2 lata grania miedzy zamkniętym już kontem * A * a kontem **** Ż ****
Jesli bede zmieniać konto na nowe zaproponuje przerzucenie kasy fuskowi i wariaciwe, manco capac i bonsai, jk377 i mercenasowi , napoleonowi i viksonowi
Za każdy serwer dam wynagrodzenie i to jest jak najbardziej legalne.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Konto * A * nie było zbanowane, tylko Lenka na moją prośbę zamknęła je. Natomiast kapitał został wydany graczom, po czym odebrany płacąc wynagrodzenie za usługę.
Niebawem mam w planach podobną sytuację
ktoś kto ciuła grosz do grosza jest aż takim desperatem ? czy może powodem tak desperackich kroków były nieautoryzowane skrypty Magica które zwiesiły Ci całe konto ,nie wnikam w drobiazgi I;)
Obsesje masz jakąś na punkcie Mozartgra czy co? Czy tylko nie lubisz muzyki Mozarta
Wspomniałem już kiedyś, że to nie jest muzyka, którą muszą wszyscy lubić i rozumieć?
Jednym do szczęścia wystarczy basenik z widokiem na pobliskie zarośla innym patrzenie na gwiazdy cichą nocą to tylko kwestia gustu zawsze możesz zmienić płytę i słuchać tego, czego sama lubisz.
Miłego dnia Księżniczko tylko nie skacz na głowę do płytkiej wody. ;)
 
Dzień dobry. Kodeks pracy mówi jasno:

Art. 183f § 1. Pracodawca, publikując w dowolnej formie informację o możliwości zatrudnienia pracownika na danym stanowisku pracy, uwzględnia w niej kwotę proponowanego zasadniczego wynagrodzenia brutto.


Ile w takim razie wynosi wynagrodzenie moderatora social media?
 
Dzień dobry. Kodeks pracy mówi jasno:

Art. 183f § 1. Pracodawca, publikując w dowolnej formie informację o możliwości zatrudnienia pracownika na danym stanowisku pracy, uwzględnia w niej kwotę proponowanego zasadniczego wynagrodzenia brutto.


Ile w takim razie wynosi wynagrodzenie moderatora social media?
Dzień dobry. Po wejściu w link z ogłoszenia, będziesz mógł zauważyć, że na stronie pada słowo "volunteer", co oznacza "wolontariusz", "ochotnik". Sama Lenka też napisała, że poszukiwani są ochotnicy.
 
Ochotnik nie jest słowem jednoznacznym co wolontariusz. Moim zdaniem powinno zmienić się treść ogłoszenia gdyż wprowadza ono w błąd osoby nieznające języka angielskiego.
Co prawda język angielski jest na tyle ubogi że nie rozróżnia tych pojęć, jak to jest w języku polskim, więc rozumiem skąd te nieścisłości.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ochotnik nie jest słowem jednoznacznym co wolontariusz. Moim zdaniem powinno zmienić się treść ogłoszenia gdyż wprowadza ono w błąd osoby nieznające języka angielskiego.
Co prawda język angielski jest na tyle ubogi że nie rozróżnia tych pojęć, jak to jest w języku polskim, więc rozumiem skąd te nieścisłości.
Ale oferta jest skierowana do osób, które znają język angielski :)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Nie zapominaj, że wolontariusz to osoba, która zgłosiła się na ochotnika nie oczekując wynagrodzenia zgłaszajcie swoje kandydatury jeśli macie powołanie pomagać innym na The West, selekcja w dzisiejszych czasach nie jest wymagająca, a przygodę na dzikim zachodzie możecie połączyć przyjemne z pożytecznym.
Powiem inaczej sam wysyłam swoje zgłoszenie na podany link przez Lenkę i zachęcam innych kto się zdecyduje na takie poświęcenie dla zwykłej gry, bo pamiętajmy, że to wolontariat, a ten ma służyć pomaganiu bezinteresownie innym dla własnej satysfakcji a nie korzyści materialnychok_:)
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Ale oferta jest skierowana do osób, które znają język angielski :)
ja się prędzej zastanawiam jak można w ogłoszeniu o prace w social mediach przez inno przetłumaczyć ,,volunteer" na ,,wolontariusz" . ludzie jak nie pasuje wam coś w zdaniu to weźcie se tłumacza i przetłumaczcie słowo co nie pasuje. pojedyńcze słowa podobno nieźle tłumaczy. no i tak jak wojcieszy wspominał to jest praca dla znających angielski. chociaż to i tak nic w porównaniu do sytuacji jak w jakiejś grze przed polską wersją językową mówili że wysyłają wolontariuszy do hiszpani aby se poexpili na czołgach XD.

więc drogie dzieci lekcja jest taka. sprawdźcie jakie znaczenia w angielskim mają dane słowa zanim coś napiszecie na temat jakiś z tym związany (tak nawiązuje tu do polaków co myślą że tip to znaczy tylko napiwek oraz do takich co bow widzą tylko jako łuk w angielskim) hahahaha!
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
więc drogie dzieci lekcja jest taka. sprawdźcie jakie znaczenia w angielskim mają dane słowa zanim coś napiszecie na temat jakiś z tym związany
widać jk377 mało znasz się na interpretacji słów często jedno słowo ma wiele znaczeń w zależności od budowy zdania i interpretacji jego autora
;-[
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
widać jk377 mało znasz się na interpretacji słów często jedno słowo ma wiele znaczeń w zależności od budowy zdania i interpretacji jego autora
;-[
Wolontariat (łac. voluntarius – dobrowolny) – dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych osób lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie.
Wolontariusz
to osoba pracująca na zasadzie wolontariatu. Według ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie wolontariuszem jest ten, kto dobrowolnie i świadomie oraz bez wynagrodzenia angażuje się w pracę na rzecz osób, organizacji pozarządowych, a także rozmaitych instytucji działających w różnych obszarach społecznych. Instytucje te nie mogą korzystać z pracy wolontariuszy przy prowadzonej działalności gospodarczej, czego wprost zakazuje ustawa.

wolontariusz nie ma nic wspólnego z ochotnikiem i osobą chcącą pracować za pieniądze więc twój argument już tutaj się załamuje panie mozart
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Programiści w IG chyba też są na wolontariacie, przynajmniej ci od Westa :D
tak jak Wojcieszy ! gdzieś muszą zdobywać doświadczenie by je wpisać do kolejnego CW o pracę bez wolontariatu ;)
brawo jk 377 jak będziesz się nadal starał to sam prezydent zauważy o co walczysz może nawet dostaniesz medal od ***z*** albo siodło KONIA
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
tak jak Wojcieszy ! gdzieś muszą zdobywać doświadczenie by je wpisać do kolejnego CW o pracę bez wolontariatu ;)
brawo jk 377 jak będziesz się nadal starał to sam prezydent zauważy o co walczysz może nawet dostaniesz medal od ***z*** albo siodło KONIA
po pierwsze co *Ż* i *KONIU* mają wspólnego z tym tematem jak nawet nic o tym nie pisali na forum

po drugie w samym ogłoszeniu mówią że jest wypłata za to więc ja nie wiem idioto co widzisz złego w mojej argumentacji

po drugie cały team dostaje bryłki w grze i nie ma nic wspólnego z pomaganiem innym osobom jak chociażby ludzie zbierający pieniądze dla dzieci , inwalidów i innych osób potrzebujących pomocy więc nawet się nie zaliczają do wolontariuszy

po trzecie jaki cel mają twoje bezsensowne żarty?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Jak już skończysz udzielać się społecznie jk377 to zgaś światło i oszczędzaj energię dbaj o przyrodę i wspieraj innych własną wiedzą by nie popełniali głupot
Nie jestem wredny ale czasami lubię partaczyć,to taka cecha nabyta nie wrodzona :))
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
po drugie cały team dostaje bryłki w grze i nie ma nic wspólnego z pomaganiem innym osobom jak chociażby ludzie zbierający pieniądze dla dzieci , inwalidów i innych osób potrzebujących pomocy więc nawet się nie zaliczają do wolontariuszy
Jeśli kiedyś sobie sam odpowiesz na to pytanie to zrozumiesz, że to gra, w której tak zwani wolontariusze mają pomagać wsparciem w grze swoją znajomością gry, za którą nie otrzymują wynagrodzenia w postaci realnej waluty tak samo jak Ci, co ratują wieloryby wyrzucone na brzeg oceanu.czasami mają za to dobre słowo albo krytykę innych ludzi , bryłki to ciekawe wynagrodzenie ,kup sobie kiedyś za nie chleba,albo opłać jakiś rachunek a zrozumiesz jaka to waluta
Mało wiesz o życiu, dobrej zabawie i kwestiach prawnych nie wspomnę o całej reszcie jaką jest między innymi regulamin każdej gry, na który to regulamin się zgadzasz akceptując go przed zaczęciem zabawy by tylko zagrać, do takich akcjj jakie przeprowadziła *A* i inni gracze trzeba mieć autoryzacje, czyli zgodę na upowszechnianie akcji ratujmy czy pomagajmy innym, wiele było przypadków, kiedy ludzie posługiwali się naiwnością innych w grze podając jakieś linki, na które można wpłacać dobrowolne datki na rzecz czegoś pięknego albo służącego dobrym celom, a w rezultacie była to mistyfikacja przebiegłych manipulantów, którzy mieli w tym własny cel
nie nawiązuje tu do żadnego z przypadków w tej grze.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Jeśli kiedyś sobie sam odpowiesz na to pytanie to zrozumiesz, że to gra, w której tak zwani wolontariusze mają pomagać wsparciem w grze swoją znajomością gry, za którą nie otrzymują wynagrodzenia w postaci realnej waluty tak samo jak Ci, co ratują wieloryby wyrzucone na brzeg oceanu.czasami mają za to dobre słowo albo krytykę innych ludzi , bryłki to ciekawe wynagrodzenie ,kup sobie kiedyś za nie chleba,albo opłać jakiś rachunek a zrozumiesz jaka to waluta
Mało wiesz o życiu, dobrej zabawie i kwestiach prawnych nie wspomnę o całej reszcie jaką jest między innymi regulamin każdej gry, na który to regulamin się zgadzasz akceptując go przed zaczęciem zabawy by tylko zagrać, do takich akcjj jakie przeprowadziła *A* i inni gracze trzeba mieć autoryzacje, czyli zgodę na upowszechnianie akcji ratujmy czy pomagajmy innym, wiele było przypadków, kiedy ludzie posługiwali się naiwnością innych w grze podając jakieś linki, na które można wpłacać dobrowolne datki na rzecz czegoś pięknego albo służącego dobrym celom, a w rezultacie była to mistyfikacja przebiegłych manipulantów, którzy mieli w tym własny cel
nie nawiązuje tu do żadnego z przypadków w tej grze.


Wolontariat (łac. voluntarius – dobrowolny) – dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych osób lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie.

bezpłatnie czyli nie za jakąkolwiek walute czy to wirtualną czy to prawdziwą więc twoja argumentacja znowu leci łeb na szyje.

poza tym oni mają pomagać nam znajomością gry???

Lenki prawie nigdy na forum nie ma i większość jej postów to jest coś w stylu jest aktualka jest spoko jest nienajgorzej itp + ona nic o tej grze nie wie i jest kobietą z plemion

Fusek odszedł więc go nie liczymy

Wojcieszy i Wariata bardziej informują ludzi o tym co IG robi dlaczego nie ma zmian migracji itp

zaś cała reszta teamu tacy jak redaktor czy zastępca szeryfa zajmują się swoimi sprawami i nic więcej

więc gdzie ty tu widzisz pomoc w grze chłopie nie licząc banowania multikont i usuwania rakowych wiadomości? poza tym może przestaniesz w co drugiej wiadomości wspominać bez powodu o *Ż* pod 50 różnimy pseudonimami jakby zabijała szczeniaczki a później je do rzeki wrzucała albo handlowała narkotykami?

 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Lenki prawie nigdy na forum nie ma i większość jej postów to jest coś w stylu jest aktualka jest spoko jest nienajgorzej itp + ona nic o tej grze nie wie i jest kobietą z plemion

Lenka nie jest wolontariuszem dla tego umieściła informację jak ta, że są poszukiwani wolontariusze do zespołu, który ma się zajmować odpowiednio przydzielonymi zakresami wolontariatu, do którego sam możesz złożyć odpowiednie podanie, wypełniając prosty kwestionariusz, ale jeśli nie byłeś w Pomidorach to masz marne szanse.
Fakt, że nie widać tej kobiety > Lenki < nie znaczy, że jej niema na co dzień z nami, wszyscy widzimy, że dzisiejsza administracja kuleje i ma braki w kadrach *(wolontariuszy) co do byłych ludzi, którzy opuścili ostatnio stanowiska możesz ich sam zapytać czemu?
Możesz zadać kilka pytań do Fuksa w wywiadzie,może Cię oświeci ale to pewnie będzie zależało od pytań jakie jemu zadasz
Szeryf cień pewnie woli zostać w cieniu wydarzeń, a ostatni Mohikanin z forum Lubzan ma dość głupoty innych na codzień
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Możesz zadać kilka pytań do Fuksa w wywiadzie,może Cię oświeci ale to pewnie będzie zależało od pytań jakie jemu zadasz
Nie wiem co Wam da wywiad ze mną ale spoko zadawać możecie :D

Szeryf cień pewnie woli zostać w cieniu wydarzeń, a ostatni Mohikanin z forum Lubzan ma dość głupoty innych na codzień
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/zmiany-w-the-west-team.57832/page-2#post-557567
Cytuję: "Zespół opuścił lubrzan, któremu bardzo dziękuję za wieloletnią pracę nad projektem i wkład w jego rozwój"

Raczej już lubrzana w teamie nie ma, a szkoda, porządny facet z niego ;)

Fusek odszedł więc go nie liczymy

Ale pomóc zawsze mogę na ile mogę :D
 
Do góry