Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser6549

Gość
Gość
Punkt wschodni
W codziennej wędrówce przy wschodnim górskim paśmie zauważasz samotnego wędrowca, który przedziera się przez mroźny teren. Wygląda na to, że marznie. Możesz mu pomóc?
Potrzeba: - [23] Płócienna skrzynka 1/1 - Musisz ukończyć zadanie Marznący wędrowcy (Umiejętności rzemieślnicze są w cenie.) w 144 godziny. (5 dni 23 godziny 41 minut 37 sekund pozostało) - Zagraj w przygodę: 0/5"]

Czy ktoś mi powie gdzie tu logika leży? Chłopa spotkaliśmy, marznie, pewnie niedłguo zamarznie, a my dajemy mu jakąś skrzynkę i gramy w przygody? Zamiast dać mu coś ciepłego do wypicia, jakieś ciepłe ubranie i w ogóle zabrać stamtąd tego nieszczęśnika? WTF??
 
Nowe zadania są powtarzalne?
Jak są powtarzalne to co jaki czas można je ponownie wykonywać?
Wymagania z zadań są lekko nie sprawiedliwe:
Kowal - 10 omdlałych przeciwników w bitwach
Kucharz - 30 celnych strzałów w bitwach
Rymarz - rozegraj 5 przygód
Znachor - uniknij 50 strzałów w bitwach
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nowe zadania są powtarzalne?
Jak są powtarzalne to co jaki czas można je ponownie wykonywać?
Wymagania z zadań są lekko nie sprawiedliwe:
Kowal - 10 omdlałych przeciwników w bitwach
Kucharz - 30 celnych strzałów w bitwach
Rymarz - rozegraj 5 przygód
Znachor - uniknij 50 strzałów w bitwach
Zgodzę się, są niesprawiedliwe. Jako osoba nie znosząca przygód muszę je rozegrać. Choć trzeba przyznać, że cel rymarza jest chyba najszybciej osiągnąć. No ewentualnie kucharz i znachor mogą podczas jednej bitwy osiągnąć cele zadania (prędzej wg mnie kucharz, ale to tylko moja opinia), ale kowal... No cóż.... omdlenie kogoś to nie jest aż tak prosto osiągnąć jak ilość uników czy celnych, pod to można się w sumie ubrać, ale pod to by kogoś zabić już nie bardzo.

Tak, zadania są powtarzalne. Po ukończeniu danego zadania, należy odczekać 6 dni, by móc je zrobić po raz drugi.
Fajnie ;)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Zgodzę się, są niesprawiedliwe. Jako osoba nie znosząca przygód muszę je rozegrać. Choć trzeba przyznać, że cel rymarza jest chyba najszybciej osiągnąć. No ewentualnie kucharz i znachor mogą podczas jednej bitwy osiągnąć cele zadania (prędzej wg mnie kucharz, ale to tylko moja opinia), ale kowal... No cóż.... omdlenie kogoś to nie jest aż tak prosto osiągnąć jak ilość uników czy celnych, pod to można się w sumie ubrać, ale pod to by kogoś zabić już nie bardzo.

Nie wykluczamy możliwości, że w przyszłości wszystkie zadania będą dostępne dla każdej profesji. Czyli każdy by mógł sam wybrać, które zadanie chce wykonać i jaką broń ulepszać.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
uniknij 50 strzałów będąc poszukiwaczem przygód jak Ci się włączy premia postaci i jesteś niewidoczny dla innych na bitwie

Siema, to ja PPek znachor. Chyba jestem w głębokiej d... onicy.

PS: Damy radę, nie takie rzeczy się robiło na Weście :D

Nie wykluczamy możliwości, że w przyszłości wszystkie zadania będą dostępne dla każdej profesji. Czyli każdy by mógł sam wybrać, które zadanie chce wykonać i jaką broń ulepszać.

A nie można tego szybciej wprowadzić?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie wykluczamy możliwości, że w przyszłości wszystkie zadania będą dostępne dla każdej profesji. Czyli każdy by mógł sam wybrać, które zadanie chce wykonać i jaką broń ulepszać.
To z jednej strony super, ale z drugiej... Już lepiej włączyć możliwość sprzedaży tychże broni, jeśli nie jest to zrobione, choć i to nie jest dobre. Ogółem pomysł ciekawy ale ma słabe strony.
Proponuję połączyć te bronie razem z poprzednimi w sety ;) i je trochę podboostowac bo rzeczywiście są słabe.

uniknij 50 strzałów będąc poszukiwaczem przygód jak Ci się włączy premia postaci i jesteś niewidoczny dla innych na bitwie

Tak niewidoczny ale podczas danej rundy. Grając pepkiem od początku fortów mogę powiedzieć że i tak jego premka jest słaba i aż tak często się nie odpala, szczególnie bez włączonego bonusu postaci.

Gdyby nowe bezużyteczne bronie były na poziomie starej złotej strzelby to bym się pokusił o ulepszanie.

Zgadzam się, są zbyt słabe by w ogóle myśleć o ulepszaniu, jedynie by mieć jeśli ktoś kolekcjonuje.

Miałem coś jeszcze napisać, ale zapomniałem co :p przypomnę sobie.

Przypomniałem sobie
W tym zadaniu które zacytowałem powyżej zamiast tej skrzynki pasowałoby bardziej skórzany płaszcz, warto yo przemyśleć czy czasami nie zmienić tych przepisów miejscami i bonusami jak to miało miejsce w przypadku zgniłych jajek i jednego z rewolwerów.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Pytanie:
To normalne, że na samym przepisie na "cudotwórczą nalewkę" wbiłem 751 punktów rzemiosła?
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Dropienie kłosów także przedłużono z nową aktualką do 16 czy tylko możliwość wykonania serii zadań ?
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
No to kiepsko,one lecą jak krew z nosa,na pasek energii wpada po 5,7,9szt a czasami 1,2,3sztuki .Można by było naprawdę zwiększyć szansę trafienia ich bo to bardzo męczy.
 
Do góry