Aktualizacja - dyskusja

Czy chodzi Ci o zadanie związane z tymi kłosami jeśli tak to @*KONIU* wrzucił Ci link.
Jeśli chodzi o zadanie z rzemiosla pojawi się tylko i wyłącznie jak wytworzyłeś z tych nowych przepisów produkt nie dający statystyk. Inaczej Ci się ono nie pokaże.
Ooo, chodzi mi własnie o te zadanie z rzemiosła. łeee to jeszcze długa droga- nie ma przepisów na s10 :/
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Jedynie seria zadań jest wydłużona. Kłosy można dropić zgodnie z ogłoszeniem do 9 września.
!oooooo!
Samo zadanie to tylko 40 godzin pracy wliczając 8 h spania do tego zadania zbiera się kłosy, z których wypadają niezbędne itemki po co przedłużać czas trwania zadania jeśli nie można spełniać jego podstawowych warunków, czyli szukać czegoś do jego realizacji, ktoś zaraz wyskoczy, że wszystko można dokupić na targu! Kolejna parodia, która odbije się szerokim echem, znając życie czas zbierania kłosów zostanie podobnie przedłużony jak jego całe zadanie.
Pamiętajmy że to tylko bełkot Mozarta NIE!!!

Na świecie testowym akcja ŻNIWA została rozpoczęta 15 sierpnia i przewidywano dożynki na 9 września, jako że świat testowy Beta uznał za stosowne, żeby wydłużyć czas zadania powinien też pamiętać, że całe siedem dni zbierano tam dłużej kłosy, przedłużenie czasu wykonywania tego zadania na wszystkich normalnych wersjach powinno się pokrywać jednakowo, bo głównie właśnie z tego powodu, że jest ciężko zebrać wszystkie kłosy dodano kilka dni do realizacji tego zadania. Miałem zamiar to dopisać w edycji ostatniego postu by nie wyglądało na spam, ale edycja jest szybsza od toku mojego myślenia, pojawia się i znika jak moja znajoma *A* :(
Panie odpowiedzialny za forum ,połącz . Pan te dwa ostatnie posty ,niech to jakoś wygląda:)):))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Moja skromna osoba i kilka innych, które rzemiosło wbily na maksymalną ilosć punktów to jedynie dowód na to, że warto mieć paru znajomych w grze, trochę gotówi na weście i współpracujących ze sobą rzemieślników z innych profesji.
Sam pomagałem znachorom, kucharzom i kowalom, a także innym rymarzom, którzy potrzebowali nowych przepisów/produktów do nowych przepisów. Współpraca i handel wymienny spowodowała, że praktycznie wszyscy którym pomagałem na huronie, mają maks punktów, a do tego huron jest światem na którym każda profesja ma swojego przedstawiciela z maksymalną ilością punktów rzemiosla i poznanymi 41 przepisami. I chyba o to w tej grze przede wszystkim chodzi: współpraca i wzajemna pomoc, czyż nie? ;)

Poza tym inne pytanie:
Jak startowalo rzemiosło to ile można było mieć punktów maksymalnie? Nie jestem pewien czy to było od razu 600 czy mniej. Więc IG mogłoby ponownie dodać nie kilka, a kilkanaście przepisów, tylko oni wolą rozbić coś takiego na kilka aktualizacji z prozaicznego powodu, który raczej ludzie znają ;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
wielu biega po mapie szukając nowego zadania do rzemiosła mając albo nie mając nawet 100pkt. w rzemiośle ,może skromna osoba jak Fusek .albo ktoś inny wyjaśni na czym polegają nowe zadania i jakie są wymagania by się pokazały zadania ;) ,warto też cofnąć sie do ogłoszenia aktualizacji 2,107:))
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Punkt wschodni
W codziennej wędrówce przy wschodnim górskim paśmie zauważasz samotnego wędrowca, który przedziera się przez mroźny teren. Wygląda na to, że marznie. Możesz mu pomóc?
Potrzeba: - [23] Płócienna skrzynka 1/1 - Musisz ukończyć zadanie Marznący wędrowcy (Umiejętności rzemieślnicze są w cenie.) w 144 godziny. (5 dni 23 godziny 41 minut 37 sekund pozostało) - Zagraj w przygodę: 0/5"]

Czy ktoś mi powie gdzie tu logika leży?
faktycznie wyjaśniłeś????????????????????
Czy chodzi Ci o zadanie związane z tymi kłosami jeśli tak to @*KONIU* wrzucił Ci link.
Jeśli chodzi o zadanie z rzemiosla pojawi się tylko i wyłącznie jak wytworzyłeś z tych nowych przepisów produkt nie dający statystyk. Inaczej Ci się ono nie pokaże.
nie wszyscy zaglądaj i czytają drobiazgowo forum powinieneś tylko dopisać czy ten produkt można sprzedać na bazarku
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Obecnie to nie moje zdanie by drobiazgowo informować graczy, od tego jest The West Team, ja mogę informować na tyle na ile się dowiem z praktyki, oni mają inormację dostarczane od szefa westa, do których dostępu już nie mam ;)

Ale nie, nie da się sprzedać tych produktów na targu, trzeba je samemu wyprodukować.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Obecnie to nie moje zdanie by drobiazgowo informować graczy, od tego jest The West Team, ja mogę informować na tyle na ile się dowiem z praktyki, oni mają inormację dostarczane od szefa westa, do których dostępu już nie mam ;)

Ale nie, nie da się sprzedać tych produktów na targu, trzeba je samemu wyprodukować.
spoko Fusek ,oni nie śpią i na bieżąco informują zainteresowanych graczy tym co się dzieje na dzikim zachodzie
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/aktualizacja-2-108.62736/#post-563499
 
"Dwa zadania z nowego rzemiosła nie są możliwe do wykonania dla większości graczy:
Marznący wędrowcy (zadanie dla rymarza)
Wyciągnij kosztowności ze skały (zadanie dla znachora)"

Nie rozumiem was,błędem jest mała liczba rymarzy i znachorów 750+ czy może jest inna błąd którego nie raczycie opisać?
 
"Dwa zadania z nowego rzemiosła nie są możliwe do wykonania dla większości graczy:
Marznący wędrowcy (zadanie dla rymarza)
Wyciągnij kosztowności ze skały (zadanie dla znachora)"

Nie rozumiem was,błędem jest mała liczba rymarzy i znachorów 750+ czy może jest inna błąd którego nie raczycie opisać?
Błąd polega na tym, że pomimo spełnienia warunków, warunek o ukończeniu zadania w 144 godziny, nie widnieje jako spełniony, co uniemożliwia ukończenie zadania.
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
"Dwa zadania z nowego rzemiosła nie są możliwe do wykonania dla większości graczy:
Marznący wędrowcy (zadanie dla rymarza)
Wyciągnij kosztowności ze skały (zadanie dla znachora)"

Nie rozumiem was,błędem jest mała liczba rymarzy i znachorów 750+ czy może jest inna błąd którego nie raczycie opisać?
https://imgur.com/xpZAkTt Błędem jest to, że nie da się ich zakończyć
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie wiem czy to zamierzone działanie czy nie, dlatego nie umieszczam w dziale z błędami, ale nóż tego Frye'a daje 30 abso, a rewolwer 20 absorpcji. Szkoda też, że rozdzielane są sety. Chodzi o to, że już lepiej dać komplet broni i zaprzęg niż, siodło i konia plus broń pojedynkowa, ale to tylko moje zdanie.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
patrzyłem na te bonusy i cała resztę ,pewnie wielu zwróciło na to uwagę jak Fusek , podoba mi się bonus prędkości od jazdy ,będziemy jeszcze szybciej śmigać po mapkach fortowych w systemie HTML5;)
 
Do góry