OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33692

Gość
Gość
można czasami umieścić prosty komunikat na wszystkich światach typu Henry informuje że coś takiego istnieje to prosty komunikat a jego ogłoszenie nie wymga wielu zmian a z pewnością weżmie w takim konkursie udział wielu graczy i co ciekawsze ,będą mówić że w tym TWT siedzą ludzie a nie jakieś programy ale to tylko moje spostrzeżenia ,inni zawsze mogą coś jeszcze dodać od siebie !?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wszystko byłoby spoko, gdyby posiadanie przpeisów było blokowane przez jakieś zadania. Ale tutaj trzeba mieć po prostu szczęście z dropem u siebie, bądź z dropem u innych graczy, a to nie jest sprawa pewna, a losowa.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Niemniej jednak, wprowadzając to rzemiosło IG powinno jednocześnie zorganizować jakieś konkursy, w których gracze mogliby wygrać takie przepisy.

Dziś lub jutro pojawi się konkurs, gdzie nowe przepisy będą wręcz niezbędne.

[o_O]

PS: tak mi się przypomniało (oglądać od 30 sek.)


"- Faceci jak my nie spadają z nieba
- <Buuum nygga>
- Piękne, nagie, cycate kobiety też nie"
- ...
 
Możliwe, że zamysł osoby wprowadzającej nowe przepisy był taki, żeby nie dało się tego zrobić SZYBKO. Niemniej jednak, wprowadzając to rzemiosło IG powinno jednocześnie zorganizować jakieś konkursy, w których gracze mogliby wygrać takie przepisy. Tego niestety zabrakło.

A tak, to trzeba liczyć na swoje szczęście, innych graczy albo uzbroić się w cierpliwość i kupić wszystkie przepisy podczas Octoberfestu.


TO JO CHCA MIEĆ KONKURSA NA 81 NOWYCH PUKAWEK NA FORTY I ŻEBYCH NIY MUSIOŁ NAWET GO ROZWIONZYWAĆ INO MXJ(MÓZG MUZGÓW) PODA NA TACY JAK MAMUSIA KANAPKI W PLECAK.

ŚWIENTY SANTA KLAUSIE ZE RADIOMIA
ŚWIENTO MARJO ZE SOSNOWCA
WYSUHAJ NAS JANIE
AMYNT
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Dziś na Weście pojawiła się wyprzedaż ZESTAWU J. Fry`a. Siodło, koń i broń pojedynkowa (2) .

Starałem się ten zestaw jakoś sklasyfikować i niestety poległem :(
Czy może mi ktoś powiedzieć do czego to coś się nadaje?

Początkowo myślałem, że to zestaw pod forty, jednak bonus do prędkości OUD i brak broni fortowej w zestawie [o_O] trochę mi tutaj nie pasują.

Pomoże ktoś?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Podczas całej mojej kariery ani razu nie miałem promocji 500%, a chyba dwa razy po 100 czy 150% z której nie skorzystałem :D

Hurrr Durrrr jestem poszkodowany!!!!!!!!!1111 Inni majo, to jo tyż chce mić!!!!!!111
 
Żeby nie było spamu.
Co dokładnie oznacza różnorodność w rzemiośle. Mówiło się o tym że chodzi o wytwarzanie różnych produktów z wybranej przez siebie profesji. Jednakże kiedy wejdziemy w raking rzemiosła i najedziemy kursorem myszki na "Różnoro..." pojawi się napis "Rozpowszechnienie wytworzonych przedmiotów". No z tego co podałem nieco wyżej nijak się to ma z tym co można przeczytać po najechaniu. Zatem zadam pytanie: Co dokładnie oznacza różnorodność w rzemiośle?

Z tego co ja się dowiedziałem jest to pierwiastek z wytworzonych produktów i zsumowanych ze sobą.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Nie mogę powiedzieć, natomiast zadałem Tobie pytanie ile wg Ciebie dostawałem, więc podaj wartość o której myślisz ;)

No to ja zacznę zabawę: 750 bryłek/ miesiąc

PS:
możesz podać link do regulaminu tego mini konkursu, bo nie napisałeś co można wygrać <<:-)
 
Do góry