Rozmowy z CM

Status
Zamknięty.
Ja sie zastanawiam po co ten cały cyrk? Nic nie robią lub nie chcą robić. Forty to był główny motor napędowy tej gry. No właśnie był. Teraz to już jest luz z równą pochyłą w stronę urwiska. Co do CM to lanie wody odpowiadanie wymijająco. No ale za to jej płacą. Ja mam tylko jedno pytanie kiedy zakończycie cały ten cyrk zwany The West?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pytanie:
Pojawił się temat odnośnie zakazanych skryptów i super extra, coś jest w końcu działane w tę stronę. Ale odnośnie tego pytanie: Czemu nie jest napisane z jakiego powodu dany skrypt jest niedozwolony przez twórców gry? Od dawna wiadomo, że IG zabrania skryptu do szukania złotych i srebrnych prac, ale z tego co wiem to IG nie pozwala na skrypty które zastępują funkcje premium, a nie ma takiej funkcji premium która odkrywa prace z bonusem. Nie chcę przeczytać, że skrypty są zakazane, bo są zakazane, tylko czemu dany skrypt z tematu Wojcieszego jest zakazany, konkretny powód dla konkretnego skryptu. Bo może w końcu okaże się, że jakiś skrypt nie łamie zasad gry i będzie go można używać? ;)

Jeśli się mylę to proszę o przedstawienie ogólnych powodów dla których skrypty są zakazywane, jak i przy każdym z zakazanych skryptów napisać powód (konkretny powód, a nie "nie bo nie") dla którego jest zakazany.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Mam takie pytanie , siedzę i się nudzę więc tak sobie myślę, dla czego często skrypty zawieszają całą grę ,powodują włamania na konta użytkowników i wprowadzają wiele zmian do przewidzianej dynamiki w grze ,czy to jest jakiś problem jeśli się zgłasza do suportu o problemach z grą używając skryptów które żlle wpływają na całokształt ?
Czy większość skryptów może być inspiracją dla tych co mają możliwość w wersji oryginalnej wprowadzić modyfikacje do gry ,by ułatwiała zwykłemu graczowi na szybsze i łatwiejsze posługiwanie się pewnymi narzędziami ,tu nawet nie chodzi o pomysłowość pojedynczych graczy ale o to że można udostępnić wszystkim jednakowe możliwości ,wiemy że przypisanie do gry czegoś na stałe to nie jakieś tam przypięcie programu zewnętrznego ,gdyby IG rozbudowała trochę bardziej dynamikę gry pod tym względem to czy straciła by coś na wartości ?
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Pytanie:
a nie ma takiej funkcji premium która odkrywa prace z bonusem.
To nie jest jedyne kryterium zdelegalizowania skryptu, jest tylko podane jako jedno z przykładów przykład w 9 paragrafie regulaminu gry.
Wszelakie szukajki srebrnych prac są zakazane gdyż wysyłają za dużo żądań do serwera i go zbytnio obciążają
 
kiedy Dziennik TW przejdzie Gruntowną Renowację i te małe zmiany o których wspominałaś podczas Nowego Wywiadu Ze Mną

i kiedy Ukaże się w końcu ten Nowy Wywiad Ze Mną Który Przeprowadzałaś

kiedy będzie Kolejne Spotkanie TW, z Graczami

czy będzie podczas świąt Bożego Narodzenia oraz na Sylwestra z Okazji Nowego Roku Bitwa na Gallifrey

czy Admini i Innogames mają już plany na TW na 2020 Rok na Nowe Sety,Eventy,Loterie,

czy w 2020 Roku na TW będą Mistrzostwa Pojedynkowe,Fortowe
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Obecnie domyślną walutą przy losowaniu z wyższych półek, skracaniu czy przekupywaniu są bryłki. Powinni zmienić by pierwszym wyborem była waluta eventowa tj. serca, jajka, rakiety, precle i aksamitki. Czy jest możliwość by to zmienić? Jeśli nie to dlaczego? Jeśli tak to kiedy? czekamy na to od praktycznie startu eventów...
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
mam jedno jedyne pytanie do CM ?
tylko jedno @!
Proszę o odpowiedz bez stroną i obiektywną
Pytanie jest prost ,czemu były członek* pokroju Fusek ,bez aluzji do członków ! stara się dziś zwrócić uwagę na siebię ?????
czy ktoś kto zna kuchnię od podszewki musi zadawać tyle pytań na które zna odpowiedzi, ZADAM JESZCZĘ WIELE PYTAŃ o ile Wojcieszy na prośbę Fuska nie usunie
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
mam jedno jedyne pytanie do CM ?
tylko jedno @!
Proszę o odpowiedz bez stroną i obiektywną
Pytanie jest prost ,czemu były członek* pokroju Fusek ,bez aluzji do członków ! stara się dziś zwrócić uwagę na siebię ?????
czy ktoś kto zna kuchnię od podszewki musi zadawać tyle pytań na które zna odpowiedzi, ZADAM JESZCZĘ WIELE PYTAŃ o ile Wojcieszy na prośbę Fuska nie usunie

Nie zadawałbym pytań, na które znam odpowiedzi. Moderator usuwa posty nie na prośbę graczy, tylko jeśli są zgloszenia to je bada, a jeśli nie ma zgłoszeń to i tak pewnie czyta wszystkie nowe posty od jego ostatniej obecności i jeśli uważa, że łamią regulamin forum to je usuwa. Nikt nikogo prosić nie musi.
I nie, nie staram zwrócić na siebie uwagi, po prostu chcę uzyskać odpowiedzi, które jak sądzę gracze mogą poznać.

Członkowie TWT mają większą wiedzę, posiadają czasami informacje, które jeszcze nie są jawne. Jednak pełną wiedzę posiada jedynie CM.

Czyli nie o wszystkim CM mówi swoim podwładnym, czyli jak bylem w TWT to nie miałem pełni informacji. A teraz zadaję pytania, bo uważam, że nie jest to jakaś zakazana wiedza, jakiś "Dział Zakazanych Książek" w Hogwarcie.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
ja mam poważne pytanie do CM
Czy ktoś?
\Zakładając że sam ustąpił ze stanowiska wolontariusza ,jest zobowiązany do udzielania się w każdej kwestji dotyczącej gry ? czy ma tylko obowiązek przestrzegania pewnych warunków na które zobowiązał się za nim wstąpił w szeregi wolontariatu ?:))
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czy jest w planach by częściej w zadaniach pojawiały się punkty umiejętności, bądź punkty cech?

Spotykam się z opiniami graczy, że jak jakaś seria zadań ich nie daje to nie ma sensu ich robić. A sądzę, że właśnie po to zadania są przez IG rozpisywane: by gracze je robili. Jeśli będą to uważam, że gracze będą z większą ochotą je wykonywać, gdyż co jak co ale to jest dość solidna nagroda. Oczywiście ilość ich powinna być uzależniona od stopnia trudności zadania, a także powinno się brać pod uwagę poziom na jaki jest to zadanie, gdyż skoro są sety zwiększające statystyki na poziom, to także zadania im trudniejsze czy na wyższy poziom to tych punktów powinny dawać więcej, jak np. w wypadku zadania Duchy zwierząt.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Kolejne pytanie:
Czy jest w planach zmiana nagród za zadania dzienne (te które dają obligacje)? Czemu? Otóż równa ilość obligacji za każde zadanie jest śmieszna. Znowu zapytacie czemu? Ok, zatem czy można powiedzić, że pracując 2h w siłowaniu na rękę to jest to samo co 10 prac w dowodzeniu wojskiem czy 5 prac w rekrutowaniu żołnierzy? Czy 1 skóra pumy jest równoważna z 5 wódkami/bandażami? Zdecydowanie nie i gracze doskonale sobie z tego zdają sprawę. Zadania powinny być dostosowane do tego co trzeba wykonać. A te groszowe ilości doświadczenia i dolarów to nie równoważą nawet tego jakby ktoś dane produkty sprzedał. Zatem pytanie: Czy IG przyjrzy się tym zadaniom i zmieni je tak by w końcu nagrody równoważyły wysiłek graczy w zdobyciu danych produktów/przepracowania odpowiedniego czasu w danej pracy? Nie sądzę by był to wielki wysiłek, by pozmieniać ilości obligacji w kodzie (to doświadczenie i pieniądze też powinny być zmienione, ale to jest najmniejszy problem).

Przykład: zamiast 1 obligacji za 5 wódek powinny być minimum 3, a bardziej skłaniałbym się do 5. Powiedzą, że za dużo? Niech idą na serwer testowy bez premki, nie z postacią pod daną pracę, ze średnimi setami pod tę pracę i niech próbują wydropić 5 wódek. Jestem ciekaw ile im to zajmie (nie sądzę by to było 5 czy 10 prac jak podałem przykłady innych zadań) i ile razy omdleją przy okazji ;)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Pytanie:
1. Czy IG może łaskawie podzielić się z graczami statystykami dotyczącymi naszego marketu z podziałem na poszczególne światy. Mogą być to jakiekolwiek dane, coś co można sobie poczytać do poduchy i powyciągać własne wnioski.

2. Czy są prowadzone statystyki dotyczące wytworzonych i zużytych/ zakupionych produktach z rzemiosła. Jest wiele takich produktów, szczególnie tych nowych, które są słabe i nikt ich nie kupuje/ używa. Może warto coś z tym zrobić?

3. Czy są plany wprowadzenia "odwrotnego rynku". To znaczy, wrzucam na targ ogłoszenie w zakładce KUPIĘ, klikam co dokładnie (jagody), następnie podaje się cenę jednostkową i potrzebną ilość [w tym momencie pieniądze za całość zamówienia zostają pobrane i zablokowane na targu]. Jeżeli komuś pasuje to sprzedaje te jagody, dostaje kasę od ręki. Jagody można odbierać na bieżąco, oferta jest ważna czasowo.
 
Podziwiam was za te wiarę, że cokolwiek nowego dodadzą jak gierka jakoś od połowy 2018 starała się mocnym wypompowaniem $$$ i jest powoli wygaszana xD, Po za tym ile razy wam każdy pisał, że nie będzie żadnych większych aktualizacji. oops!
 

Lenka222

Członek obsługi gry
@stif32
czy są planowe lepsze sety w tym Roku na Eventy,Loterie na Boże Narodzenie,Wielkanoc,Walentynki niż Rok Temu i czy będą to Sety Pod Forty,Pojedynki, pod prędkość czy pod Handel
Co roku zestawy są nowe. Jednak jeszcze nie znam szczegółów dotyczących bonusów.

czy będzie w tym Roku lub w przyszłym Event,Loteria z Kartami Piłkarskimi lub ten Event z Koszykami albo Event ze śnieżkami
Jaki event tego typu pojawi się jeszcze w tym roku. Czy to będzie dokładnie to samo co poprzednio? Przekonasz się niedługo.

czy są Planowe jakieś nowe Eventy,Loterie
Pracujemy nad nowościami w grze. Na pewno coś się pojawi.

czy będzie możliwość w tym 2020 Roku Zorganizowania Spotkania TW z Graczami w Krakowie lub w Warszawie
Spotkanie z graczami, jak co roku, jest planowane. Jednak jego lokalizacja na razie nie jest znana. Nie liczyłabym na Kraków, ponieważ tam spotkanie było stosunkowo niedawno.

czy będzie możliwość ,że na Forum TW pojawi się Czat na którym Gracze też będą mogli ze sobą pisać np szept jak w Grze czy raczej nie
Nie planujemy wprowadzenia takiej funkcji.

@fusek77
Ale chyba moderatorzy mają wgląd w to ja użytkownicy forum edytowali post, czyż nie? (tu pewnie otrzymam odpowiedź, że nie można mi podawać tego czym zajmują się moderatorzy). A gracze nie mogą edytować postu powyżej 5min po jego dodaniu? Naprawdę to 5min jest dość uciążliwe, to bardzo przeszkadza w pisaniu i edytowaniu na forum. Zatem mam wołać Wojcieszego za każdym razem jak chcę by polączył mi poty albo poprawił literówki w postach? Nie zawsze je zauważam przy dodawaniu odpowiedzi, szczególnie gdy piszę z telefonu co jest katorgą, a nie chcę by były one widoczne.
Jedną sprawą jest widoczność zmian dla moderatorów, a inną sprawą jest widoczność zmian dla graczy. Okres 5 minut został wprowadzony kilka lat temu (podczas przejścia na XenForo). Praca moderatorów polega również na łączeniu postów użytkowników, jednak literówki czy błędy ortograficzne można poprawić w czasie 5 minut.

Rozpowszechnienie a różnorodność to nie są synonimy, więc proszę mi wyjaśnić dlaczego taki napis sie pojawia po najechaniu?
Tak zostało to przetłumaczone podczas wprowadzania do gry rankingu rzemiosła. Różnorodność czyli jak różnorodne przepisy wytwarzasz w rzemośle. Rozpowszechnienie czyli jak rozpowszechniasz swoje rzemiosło, jeśli wytwarzasz jeden produkt to w małym stopniu rozpowszechniasz rzemiosło oraz jego możliwości. Im więcej ich tworzysz, tym bardziej rozpowszechniasz rzemiosło.

Nie chodzi mi o nagrody za zgłaszanie błędów. Testujemy aktualizację, gdyż dostajemy je wcześniej, chodzi mi o coś co dostaniemy właśnie za testowanie tychże aktualizacji, za to, że dostajemy je z błędami. Nic się nie da załatwić dla Polaków, którzy dla IG są ponoć bardzo ważni? Kompletnie nic dla testowego marketu? Jesteśmy ważni, a jednocześnie nic nam nie można dać za TESTOWANIE, nie za zgłaszanie błędów? Bo zgłosić błąd może nawet Włoch dzień po nas i też pewnie jakąś nagrodę dostanie, wszak zgłosił błąd, bo nie jest w ogłoszeniu napisane, że coś wejdzie ale z błędem, więc oni de facto nie wiedzą.
Za wcześniejsze otrzymywanie aktualizacji nie ma możliwości otrzymania żadnych nagród. Zauważ, że duża część nowości np. zadania, przedmioty wprowadzane czasowo do shopu są najczęściej dostępne dopiero po aktualizacji na innych marketach, a w międzyczasie mamy czas na wyłapanie ostatnich błędów.

Doskonale wiem na co można wydawać obligacje, a raczej na co POWINNO się je wydawać. Ale czemu nie można zwiększyć nagród za bitwy fortowe, które są dla IG ważne, gdyż setów fortowych co rok pojawia się kilka, większość setów dostępnych za bryłki też są pod forty. I tak, gracz sam decyduje co może robić w grze, dlatego gracze wolą iść sobie budować kościół skoro tam dostaje więcej doświadczenia niż za bitwę... O to mi chodzi, gracze odchodzą, przestają chodzić na bitwy, bo są nieopłacalne.
Nagrody za bitwy fortowe nie będą zmienione, ponieważ obecnie są one zbalansowane tak, aby nie zapewniały ani za dużo, ani za mało. Nagroda to nie tylko doświadczenie.

Czyli innymi słowy zgadzasz się na to by jeden świat był lepszy od innych tak naprawdę bez powodu? Bo tu mi nie chodzi o światy gdzie kupuje się punkty umiejętności i cech, bo to znajdowało się w ogłoszeniu o starcie nowego świata, chodzi mi o bonus którego tam nie powinno być.
Nie powiem, że świat jest lepszy, czy groszy. Jest inny, wyjątkowy. Dlaczego nie ma o tym ogłoszenia? Na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć.

Najczęciej to polski market jest w ogonie jeśli chodzi o informacje czy to o aktualizacjach czy o eventach. A skoro dostajemy aktualizację DZIEŃ WCZEŚNIEJ od innych marketów to czy nie powinniśmy informacji o nich dostawać NAJWCZEŚNIEJ?
Gracze chcą być przygotowani do eventu, wiedzieć,że startuje, zakolejkować sobie prce by mieć jak najwięcej waluty eventowej, bo chcą rywalizować.

Zakolejkować prace możesz najwcześniej godzinę przed startem eventu. Ogłoszenia otrzymujecie tak wcześnie, jak to jest możliwe. Na pewno nie będą one publikowane przed otrzymaniem pełnej listy zmian i zielonego światła, że jest to pełna wersja.

Tak wiem o tym, widziałem to, bo byłem szeryfem TWT. Ale skoro te optymalizacje nie były wcześniej dostępne dla członków teamu to czy nie mogą jeszcze chwili poczekać? Wrzucacie nam błędy, z którymi musimy się męczyć. Naprawdę nie można tego przesunąć?
Jeśli zmiana terminu jest możliwa, to wtedy aktualizacja jest przekładana. Czasami jest to tylko kilka godzin, ale jednak przekładamy.

Proszę zatem podaj choć jeden spoiler który przekazałaś graczom w tym roku kalendarzowym ;)
Spoilery dotyczące rzemiosła

A nie mogą się poajwiać powiedzmy dwa posty dziennie na polskim fanpage? Jeden ten narzucony, a drugi z czymś innym, związanym z Polakami, którzy odegrali dość istotną rolę? Nie, nie chodzi mi by pojawiały się codziennie, ale co jakiś czas.
Nie ma możliwości, aby dziennie pojawiały się dwa posty. Mam wytyczne, których muszę się trzymać.

To czy nasi wspaniali programiści nie mogą napisać skryptu, który dawałby możliwość planowania postów na forum? Tak jak skrypty graczy? Nie sądzę by byłto jakiś wielki problem. Każda gra, każdy CM skorzystałby z tego z pewnością ;) I nie sądzę by nie byłoby CM'a który by nie dziękował programistom za tego typu skrypt.
Jeśli nie mamy obecnie takiej funkcji oznacza to, że nie jesteśmy w stanie jej obecnie wprowadzić. Pracujemy nad dużymi zmianami na forum, które poznacie już niedługo.

Pojawił się temat odnośnie zakazanych skryptów i super extra, coś jest w końcu działane w tę stronę. Ale odnośnie tego pytanie: Czemu nie jest napisane z jakiego powodu dany skrypt jest niedozwolony przez twórców gry? Od dawna wiadomo, że IG zabrania skryptu do szukania złotych i srebrnych prac, ale z tego co wiem to IG nie pozwala na skrypty które zastępują funkcje premium, a nie ma takiej funkcji premium która odkrywa prace z bonusem. Nie chcę przeczytać, że skrypty są zakazane, bo są zakazane, tylko czemu dany skrypt z tematu Wojcieszego jest zakazany, konkretny powód dla konkretnego skryptu. Bo może w końcu okaże się, że jakiś skrypt nie łamie zasad gry i będzie go można używać? ;)

Jeśli się mylę to proszę o przedstawienie ogólnych powodów dla których skrypty są zakazywane, jak i przy każdym z zakazanych skryptów napisać powód (konkretny powód, a nie "nie bo nie") dla którego jest zakazany.

Powody, dla których skrypty są zakazane nie są obecnie publikowane, ponieważ nie publikujemy uzasadnień do zasad gry. A zakazane skrypty są jedną z zasad, których należy przestrzegać. Skrypt jest tak długo zakazany, jak długo znajduje się na liście zakazanych. I żadne zmiany wykonane przez twórcę skryptu nie czynią go automatycznie dozwolonym. Jeśli status jakiegoś skryptu się zmieni, odpowiednia informacja pojawi się na forum.

Obecnie domyślną walutą przy losowaniu z wyższych półek, skracaniu czy przekupywaniu są bryłki. Powinni zmienić by pierwszym wyborem była waluta eventowa tj. serca, jajka, rakiety, precle i aksamitki. Czy jest możliwość by to zmienić? Jeśli nie to dlaczego? Jeśli tak to kiedy? czekamy na to od praktycznie startu eventów...
Zmiana taka raczej nie zostanie wprowadzona. Jeśli chcesz skracać za precle musisz zmieniać walutę. Jest to tylko jedno kliknięcie, więc nie dokłada to dużo pracy.

Czy jest w planach by częściej w zadaniach pojawiały się punkty umiejętności, bądź punkty cech?
Każda seria zadań jest układana indywidualnie, być może pojawią się one w kolejnych zadaniach.

Czy jest w planach zmiana nagród za zadania dzienne (te które dają obligacje)? Czemu? Otóż równa ilość obligacji za każde zadanie jest śmieszna. Znowu zapytacie czemu? Ok, zatem czy można powiedzić, że pracując 2h w siłowaniu na rękę to jest to samo co 10 prac w dowodzeniu wojskiem czy 5 prac w rekrutowaniu żołnierzy? Czy 1 skóra pumy jest równoważna z 5 wódkami/bandażami? Zdecydowanie nie i gracze doskonale sobie z tego zdają sprawę. Zadania powinny być dostosowane do tego co trzeba wykonać. A te groszowe ilości doświadczenia i dolarów to nie równoważą nawet tego jakby ktoś dane produkty sprzedał. Zatem pytanie: Czy IG przyjrzy się tym zadaniom i zmieni je tak by w końcu nagrody równoważyły wysiłek graczy w zdobyciu danych produktów/przepracowania odpowiedniego czasu w danej pracy? Nie sądzę by był to wielki wysiłek, by pozmieniać ilości obligacji w kodzie (to doświadczenie i pieniądze też powinny być zmienione, ale to jest najmniejszy problem).
Nie jest to w planach. Jednak pomysł jest ciekawy.


@manitu18
Ja sie zastanawiam po co ten cały cyrk? Nic nie robią lub nie chcą robić. Forty to był główny motor napędowy tej gry. No właśnie był. Teraz to już jest luz z równą pochyłą w stronę urwiska. Co do CM to lanie wody odpowiadanie wymijająco. No ale za to jej płacą. Ja mam tylko jedno pytanie kiedy zakończycie cały ten cyrk zwany The West?
Cały czas pracujemy nad doskonaleniem gry i nie planujemy jej zamknięcia. Odpowiadam na pytania tak, jak umiem i mogę. Jak zaznaczyłam na samym początku nie każdą kwestię mogę poruszyć.


@Mozartgra
Mam takie pytanie , siedzę i się nudzę więc tak sobie myślę, dla czego często skrypty zawieszają całą grę ,powodują włamania na konta użytkowników i wprowadzają wiele zmian do przewidzianej dynamiki w grze ,czy to jest jakiś problem jeśli się zgłasza do suportu o problemach z grą używając skryptów które żlle wpływają na całokształt ?
Czy większość skryptów może być inspiracją dla tych co mają możliwość w wersji oryginalnej wprowadzić modyfikacje do gry ,by ułatwiała zwykłemu graczowi na szybsze i łatwiejsze posługiwanie się pewnymi narzędziami ,tu nawet nie chodzi o pomysłowość pojedynczych graczy ale o to że można udostępnić wszystkim jednakowe możliwości ,wiemy że przypisanie do gry czegoś na stałe to nie jakieś tam przypięcie programu zewnętrznego ,gdyby IG rozbudowała trochę bardziej dynamikę gry pod tym względem to czy straciła by coś na wartości ?

Support nie rozwiązuje problemów spowodowanych skryptami. Nie są one naszego autorstwa, więc nie bierzemy odpowiedzialności za ich działanie.
Do gry wprowadzane są różne nowe narzędzia, które ułatwiają grę. Jedno z nich powinno pojawić się w najbliższych aktualizacjach.

Zakładając że sam ustąpił ze stanowiska wolontariusza ,jest zobowiązany do udzielania się w każdej kwestji dotyczącej gry ? czy ma tylko obowiązek przestrzegania pewnych warunków na które zobowiązał się za nim wstąpił w szeregi wolontariatu ?:))

Należy przestrzegać zasad, które są jasno przedstawione na początku.

@speedy911
1. Czy IG może łaskawie podzielić się z graczami statystykami dotyczącymi naszego marketu z podziałem na poszczególne światy. Mogą być to jakiekolwiek dane, coś co można sobie poczytać do poduchy i powyciągać własne wnioski.
Dopytam się i jeśli jakieś statystyki mogę Wam przedstawić to umieszczę je na forum.

2. Czy są prowadzone statystyki dotyczące wytworzonych i zużytych/ zakupionych produktach z rzemiosła. Jest wiele takich produktów, szczególnie tych nowych, które są słabe i nikt ich nie kupuje/ używa. Może warto coś z tym zrobić?
Posiadamy takie statystyki, wyciągamy z nich wnioski. To samo dotyczy zadań.

3. Czy są plany wprowadzenia "odwrotnego rynku". To znaczy, wrzucam na targ ogłoszenie w zakładce KUPIĘ, klikam co dokładnie (jagody), następnie podaje się cenę jednostkową i potrzebną ilość [w tym momencie pieniądze za całość zamówienia zostają pobrane i zablokowane na targu]. Jeżeli komuś pasuje to sprzedaje te jagody, dostaje kasę od ręki. Jagody można odbierać na bieżąco, oferta jest ważna czasowo.
Nie jest to obecnie planowane. Pomysł jednak mi się podoba.

Na Wasze kolejne pytania odpowiem w poniedziałek 30.09.2019
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
@stif32
Powody, dla których skrypty są zakazane nie są obecnie publikowane, ponieważ nie publikujemy uzasadnień do zasad gry. A zakazane skrypty są jedną z zasad, których należy przestrzegać. Skrypt jest tak długo zakazany, jak długo znajduje się na liście zakazanych. I żadne zmiany wykonane przez twórcę skryptu nie czynią go automatycznie dozwolonym. Jeśli status jakiegoś skryptu się zmieni, odpowiednia informacja pojawi się na forum.

Zmiana taka raczej nie zostanie wprowadzona. Jeśli chcesz skracać za precle musisz zmieniać walutę. Jest to tylko jedno kliknięcie, więc nie dokłada to dużo pracy.

1. To skąd autor skryptu ma wiedzieć co należy z niego usunąć aby był dozwolony?
2. To jedno kliknięcie może być bardzo bolesne w skutkach. To jest gra oparta na klikaniu, czasami z rozpędu kliknie się nie tam gdzie trzeba i ma się duży problem. Już kilka razy sam się na tym przejechałem :( Uważam, że obecne ustawienia są niewłaściwe i mocno krzywdzące dla graczy, którzy przypadkowo tracą bryłki przez zwykłe roztargnienie. A przypominam tylko, że takiej akcji nie da się samemu cofnąć.
 
Powody, dla których skrypty są zakazane nie są obecnie publikowane, ponieważ nie publikujemy uzasadnień do zasad gry. A zakazane skrypty są jedną z zasad, których należy przestrzegać. Skrypt jest tak długo zakazany, jak długo znajduje się na liście zakazanych. I żadne zmiany wykonane przez twórcę skryptu nie czynią go automatycznie dozwolonym. Jeśli status jakiegoś skryptu się zmieni, odpowiednia informacja pojawi się na forum.

Rozumiem, że tylko na Polskim rynku nie można podawać przyczyn zablokowania danego skryptu, bo przeglądając inne markety napotkałem się na uzasadnienie. Podsyłam linki poniżej żeby nie było, że jestem gołosłowny.

https://forum.the-west.de/index.php?threads/verbot-des-skripts-tw-inventory-reloaded.76772/
https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/forbidden-userscript-tw-inventory-reloaded.3461/

Mam wrażenie, że część zasad i rozporządzeń, które ponoć są odgórnie wydawanie zostają stworzone przez Ciebie. Rozumiem obawę przed przekazywaniem nam informacji, które faktycznie nie powinny do nas trafiać, lecz okłamywanie graczy też nie jest najlepszym rozwiązaniem i z reguły jest rozwiązaniem krótko terminowym co widać na załączonym obrazku. Tak jak napisałem w innym temacie gdyby odrobina profesjonalizmu wkradła się w Wasze poczynania to te powtarzające się pytania zniknęłyby no, ale jeśli wolicie lać wodę dalej to proszę bardzo.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zakolejkować prace możesz najwcześniej godzinę przed startem eventu. Ogłoszenia otrzymujecie tak wcześnie, jak to jest możliwe. Na pewno nie będą one publikowane przed otrzymaniem pełnej listy zmian i zielonego światła, że jest to pełna wersja.

Zakolejkować pracę godzinę przed eventem? Nie! Mogę zakolejkować 9 godzinnych prac o 1 w nocy w dniu kiedy pojawi się event i wtedy o 10 rano (jeśli to o 10 startuje event) mam już precle czy inne serca za przepracowanie jednej godziny (od 9 do 10)... Oczywiście zakolejkować tyle prac mogę wtedy kiedy wiem, ze dane wydarzenie się rozpocznie, a nie zawsze mamy taką wiedzę.

Jedną sprawą jest widoczność zmian dla moderatorów, a inną sprawą jest widoczność zmian dla graczy. Okres 5 minut został wprowadzony kilka lat temu (podczas przejścia na XenForo). Praca moderatorów polega również na łączeniu postów użytkowników, jednak literówki czy błędy ortograficzne można poprawić w czasie 5 minut.

Ale co to ma za znaczenie co widzą gracze w tym momencie? Jak jest konkurs gdzie nie wolno edytować graczom postów to chyba moderator przejdzie przez temat i zauważy, które są edytowane i albo "przywróci oryginalny post" albo go usunie, skoro z zasadach jest zakaz edytowania to wg mnie lepiej usunąć post i po problemie, bo gracz złamał reuglamin. Więc to nadal nie jest powód czemu gracze nie mogą mieć dłuższego czasu edycji posta. A umówmy się, że po pierwsze konkursów takich dużo nie ma, a po drugie uczestników tak samo. Więc nadal pytam czemu czas edycji posta nie zostanie wydłużony?

Za wcześniejsze otrzymywanie aktualizacji nie ma możliwości otrzymania żadnych nagród. Zauważ, że duża część nowości np. zadania, przedmioty wprowadzane czasowo do shopu są najczęściej dostępne dopiero po aktualizacji na innych marketach, a w międzyczasie mamy czas na wyłapanie ostatnich błędów.

Macie też czas na wyłapanie błędów gdy aktualizacja wchodzi na serwery testowe i na betę, a nawet jeśli te błędy znacie to i tak nam je wciskacie. Testujemy aktualizację de facto, dostajemy je dzień wcześniej od innych marketów, ale nic nie możemy uzyskać od IG, mimo częstych słów jacy to my nie jesteśmy ważni... Jesteśmy ważni... jako króliki doświadczalne. Proszę zatem zapytać raz jeszcze LCM'a czy nie ma żadnej możliwości by Polacy testujący aktualizacje, ważny dla IG market w ich całej korporacji nie mogli czegoś dostąć, nawet małego.
(Wojtek dolącz mi to do odpowiedzi na trzecią przeze mnie zacytowaną wiadość Lenki, ten nawias usuń)
Jeśli nadal nic nie dostaniemy, a wciąż jesteśmy ważni dla IG, co często i gęsto było powtarzane jacy my ważni jesteśmy, utworzę temat w dziale propozycję odnośnie zniesienia tego by polski market dostawał dzień wcześniej aktualizację no i zobaczymy ilu graczy chce mieć aktualizcję dzień wcześniej od innych marketów. Często dostajemy je z błędami, nawet wykrytymi już wcześniej, o czym wspominałem, a i tak nam je wrzucacie. Czasami uda się je naprawić przed wejściem na inne markety i to czasami dzięki nam, bo niektórych rzeczy nie odkrywacie, a są błędami. Więc my jesteśmy króliki labolatoryjne, testujemy za Was i dla Was jak i innych marketów i nic za to nie mamy? To tak jakby kontroler jakości w firime Gerber zauważyl, że szkło dostało się do słoiczów z daniami dla malych dzieci, ale pomyśli, a pieprzę to, nie stracimy całej produkcji więc siedzi cicho, a towar wciskają do sklepów. Tak to dla mnie wygląda.

Zakolejkować prace możesz najwcześniej godzinę przed startem eventu. Ogłoszenia otrzymujecie tak wcześnie, jak to jest możliwe. Na pewno nie będą one publikowane przed otrzymaniem pełnej listy zmian i zielonego światła, że jest to pełna wersja.

Ale otrzymujemy je często później niż Włosi czy ine narodowości, a oni dostają aktualizację dzień po nas, więc z LOGICZNEGO punktu widzenia to my powinniśmy je dostać wcześniej.

Spoilery dotyczące rzemiosła

To się nie liczy, bo pojawiło się na fanpage. Jakieś inne spoilery graczom przekazałaś?

Zmiana taka raczej nie zostanie wprowadzona. Jeśli chcesz skracać za precle musisz zmieniać walutę. Jest to tylko jedno kliknięcie, więc nie dokłada to dużo pracy.

A jak ktoś się pomyli? Będzie senny? Źle kliknie? To czy bryłki za przekupienie/skrócenie/kupienie losu (oczywiście błędnie wydane) zostaną zwrócone jeśli gracz wyrazi taką chęć? Jeśli gracz będzie posiadał odpowiednia ilość waluty eventowej by ją zabrać w zamian za oddanie bryłek? I uwierz mi można sie pomylić, a taka zmiana wyszłaby 99% graczom na dobre.

Nie powiem, że świat jest lepszy, czy groszy. Jest inny, wyjątkowy. Dlaczego nie ma o tym ogłoszenia? Na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć.

Wyjątkowy? Szybciej latają po mapie. Proste. Mają bonus którego nie powinni mieć, a tórego mają.

Nie ma możliwości, aby dziennie pojawiały się dwa posty. Mam wytyczne, których muszę się trzymać.

Nawet ilość postów macie narzuconą? Nie możecie dać nawet luźnego postu pogadankowego z graczami? Poważnie? Przecież to jest śmieszny zakaz. Opiekujący się facebookiem chciałby sobie pogadać z graczami nie zaśmiecając innego postu, ale nie może tego zrobić? Gdzie tu praca nad PR?


O skryptach pisać nie będę, bo to woła o pomstę do nieba, a inni i tak Ci już odpowiedzieli.

/połączono posty - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry