Strona na FB o mnie :X

Witam,chciałem zostawić tutaj linka do strony na Facebook'u która będzie o mnie (xd) nic na poważnie raczej na żarty wszystko :V Dzisiaj ją założyłem ,w sumie to na początku miałem jakieś plany jak to będzie wyglądać ostatecznie zobaczymy narazie nic się nie dzieje ale kto wie.
Liczę na was zostawiam linka do obczajenia https://www.facebook.com/PieczaraPonego/?modal=admin_todo_tour .
Dzięki Pozdrawiam :)
 
To jakaś Twoja "poezja", opisująca życie w niestandardowy sposób? Powiedz coś więcej o tym, co zamierzasz dalej, jaki plan masz na to - bo bez tego całe przedsięwzięcie nie ma większego sensu. Trochę mi się kłóci, że ma być coś o Tobie, ale wszystko na żarty :DDD . Jednakże, jak będzie w tym chociaż ułamek prawdy, to warto ;) .

Nie mam fejsa i innych tego typu, więc na żadne polubienia czy jak to się tam zwie nie licz, ale z pewnością będę tam zaglądał, także masz już jednego czytelnika ok_:) . Na razie ciężko cokolwiek, konkretniej o tym napisać ;) .

Powodzenia w "projekcie" czy cokolwiek ma to być ;> .
Pozdrawiam również i czekam na więcej!
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
3 osoby lubią to XDDDD Już 98% profilówek ma więcej lajków niż 'to coś'.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
wygląda jak coś co * ż * chciałaby wrzucić na swoją tablicę
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Czy w każdym możliwym temacie musi być wzmianka o *Ż* lub haraczu nawet jeśli nie mają z czymś żadnych powiązań? [o_O]
 
A czego wymagasz od graczy tutaj? Myślisz że potrafią porozmawiać na więcej niż 5 tematów?
imgbin-pepe-the-frog-internet-meme-autism-meme-YPidL4KcVLxAV0fY1iGr94Pq3.jpg
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
ebola mistrz sarkazmu, król komedii, plz ożeń sie z moją córką

jakbym miał konstruktywnie komentować każdy jeden pseudointelektualny wysryw na tym forum, prawdopodobnie włożyłbym w to więcej pracy niż sam autor więc może cię zdziwię ale nie bardzo mi się chce

poprzedni post napisałem pół żartem pół serio, widziałem tę tablicę i nie odstaje poziomem od tego fanpage'a, tym samym chcę pomóc Poniczowi znaleźć swoją niszę wśród karyn z IQ<50, aby mógł dalej rozwijać swoją mało ambitną twórczość, a na pewno skorzysta z tego bardziej niż z jakichś utyskiwań bez żadnego związku z tematem
 
Może kiedyś odpowiem ci na ten post, ale nie tutaj, bo powinna być dyskusja w sumie dotycząca ponicza i jego twórczości, a sam popełniłem błąd wrzucając ten post w ten temat.

A co do samej twórczości, szczerze mówiąc do mnie zupełnie nie trafia, ale wierzę, że znajdziesz grono ludzi Ponicz do których trafi, będzie to zapewne wąskie grono, ale tak samo community the-westa na tym samym polega.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
ebola mistrz sarkazmu, król komedii, plz ożeń sie z moją córką

jakbym miał konstruktywnie komentować każdy jeden pseudointelektualny wysryw na tym forum, prawdopodobnie włożyłbym w to więcej pracy niż sam autor więc może cię zdziwię ale nie bardzo mi się chce

poprzedni post napisałem pół żartem pół serio, widziałem tę tablicę i nie odstaje poziomem od tego fanpage'a, tym samym chcę pomóc Poniczowi znaleźć swoją niszę wśród karyn z IQ<50, aby mógł dalej rozwijać swoją mało ambitną twórczość, a na pewno skorzysta z tego bardziej niż z jakichś utyskiwań bez żadnego związku z tematem
A pisałem na forum żeby eboli nie brać na członka <===B tw bo to stulejkowiec i to wypasiony
 

DeletedUser33988

Gość
Gość
Sądziłem że ktoś wrzuci coś mądrego o sobie lub jakieś nawet hobby .Czy w wolnym czasie pokazać coś niezwykłego którym można zainspirować innym tutaj jeszcze uczęszczającym użytkownikom.Niestety jak zwykle bzdety jakich mało ...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Sądziłem że ktoś wrzuci coś mądrego o sobie lub jakieś nawet hobby .Czy w wolnym czasie pokazać coś niezwykłego którym można zainspirować innym tutaj jeszcze uczęszczającym użytkownikom.Niestety jak zwykle bzdety jakich mało ...
W sumie masz rację, nie czytałem treści na tym fanpage, ale jeślichce coś ktoś tworzyć to spoko, można konstruktywnie przyczepić się do jakości, a nie po prostu jechać bo tak i już.
 
Do góry