POSTULATY DO IG - ETAP III: CZEKAMY NA DALSZY ROZWÓJ WYDARZEŃ

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia

Kiedy może odbyć się spotkanie

  • 25.01.2020

    Głosy: 16 84,2%
  • 01.02.2020

    Głosy: 5 26,3%

  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Chyba można się domyślić jak wyglądałaby dyskusja gdyby każdy chciał zabrać głos, jeśli się nie mylę to w przeszłości mieliśmy już takie spotkania i wtedy bodaj każdy świat wybierał swojego przedstawiciela
 

Lenka222

Członek obsługi gry
OK,
ale pod pewnymi warunkami:

1. cała rozmowa będzie nagrywana i udostępniona graczom
2. ewentualnie otrzymamy transkrypcję tej rozmowy
3. wcześniej muszą być spisane i przedstawione zasady zadawania pytań
4. dobrze jakby zgłosili się chętni do prowadzenia tej rozmowy
5 rozmowa powinna zacząć się od krótkiej odpowiedzi na już przesłane postulaty (lista jest dostępna i znana od dwóch miesięcy :p )

Czekam na spostrzeżenia innych graczy.

PS: kasacja konta została tymczasowo wstrzymana :p

Z rozmowy zostanie sporządzona notatka, którą zamieszczę na forum.
Co masz na myśli mówiąc o zasadach zadawania pytań? Każdy będzie mógł zapytać się i dopytać o co chce. Jednak w kulturalnej atmosferze.
Rozmowa będzie prowadzona przez osobę z teamu (najpewniej będę to ja)
Rozmowa będzie miała na celu odpowiedź na Wasz list.

Czy osoba ta będzie komunikować się w języku polskim czy jakiś międzynarodowy np. angielski?

To już zależy od Was. Jeśli bardzo poprosicie to możemy poprowadzić rozmowę po angielsku. Jednak, sądzę że dla Was będzie łatwiej po polsku. Nam to bez różnicy ;)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Co masz na myśli mówiąc o zasadach zadawania pytań?

Nie brałem w czymś takim jeszcze udziału, ale podejrzewam, że jak pojawi się kilku trolli to zacznie robić się niekulturalnie :/

Trzeba wprowadzić jakąś kolejkę pytających, czy coś podobnego, żeby nie zrobił się z tego wiejski jarmark bez ładu i składu.

PS: zapraszam do tego tematu:
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Nie brałem w czymś takim jeszcze udziału, ale podejrzewam, że jak pojawi się kilku trolli to zacznie robić się niekulturalnie :/

Trzeba wprowadzić jakąś kolejkę pytających, czy coś podobnego, żeby nie zrobił się z tego wiejski jarmark bez ładu i składu.

PS: zapraszam do tego tematu:

Nie bój się, będziemy mogli to na spokojnie opanować. ;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Troli nigdy nie brakuje, ale tacy nie będą smarować się olejkami i wazeliną gdy chodzi o losy dobrej zabawy większość jednak powinna zastanowić się nad pytaniami i oczekiwaniami, bo prawda to nie zawsze to jakiej odpowiedzi oczekujemy.
:)) Sukcesem jest fakt, że ktoś chce jeszcze z nami rozmawiać, pewnie gdzieś tam Magda z Mileną zadziałały, ale to na marginesie tematu, teraz pokażcie czemu polski market ma najwięcej graczy i czemu oraz jakich zmian oczekujemy, nie muszę wspominać, że to obije się szerszym echem w całym The West.::P
 
Rozmowa będzie miała na celu odpowiedź na Wasz list.

To już zależy od Was. Jeśli bardzo poprosicie to możemy poprowadzić rozmowę po angielsku. Jednak, sądzę że dla Was będzie łatwiej po polsku. Nam to bez różnicy ;)
Myślę że oczywiście po polsku będzie prościej bardziej mi chodziło o to czy ta osoba polskim będzie operować ;).

Rozumiem, że czas nieograniczony i skończymy dopiero jak wyczerpiemy temat ;)?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Zgodnie z Waszymi głosami spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2020 o godzinie 18:30.
Wszelkie kolejne informacje podam w poniedziałek dnia 20.01.2020. Na pewno na spotkanie będą obowiązywały wcześniejsze zgłoszenia.

Miłego weekendu!
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Zgodnie z Waszymi głosami spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2020 o godzinie 18:30.
Wszelkie kolejne informacje podam w poniedziałek dnia 20.01.2020. Na pewno na spotkanie będą obowiązywały wcześniejsze zgłoszenia.

Miłego weekendu!
Na takie spotkanie założyłbym krawat może nawet gumiaki o dwa numery za duże by upchać trochę słomy i nie dlatego by wystawała na pokaz, nie jestem trolem i nigdy nim nie byłem, pokazuję czasami innym ich słabości i zalety by poznali samych siebie.
Obijam się trochę po dzikim zachodzie i widzę, że różnie o nas mówią, ale większość jest zdania, że nasza wersja językowa, czyli Polska ma bardzo duże znaczenie nie tylko pod względem statystyki graczy zarejestrowanych,
Prawda jest żałosna, bo nie gra wielu ludzi w The West, wyjaśnię wam na czym polega skecz na przykładzie Iluzjonista z Ohio.
Iluzja to oszukać kogoś stwarzając pozory, ale tu nawet nie trzeba oszukiwać, bo regulamin pozwala wielu graczom na korzystanie z jednego łącza internetowego.
Chcecie migracji wyludnionych światów, gdzie zagląda mało ludzi i zwiększyć rywalizację na danym świecie, to parodia, bo gra tak naprawdę z 400 ludzi z tego większość na wszystkich światach gdzie oni mają migrować, na księżyc, tam internet nie ma zasięgu.
Wracając do tematu ja zapomniałem czemu ta gra mi dała tak wiele fajnych wspomnień, ale nie zapomnę nigdy tych ludzi, których spotkałem na szlaku dzikiego The Westu.
Miłego Wszystkim
Dalsze pisanie o głupocie i przytaczanie argumentów to tylko trolowanie a tu wszystko sprowadza się do rozsądku padronow gry i statystyk jakie prowadzą analitycy
z poważaniem kudłaty durnowaty :)) ok_:)
 
Nie brałem w czymś takim jeszcze udziału, ale podejrzewam, że jak pojawi się kilku trolli to zacznie robić się niekulturalnie :/

Trzeba wprowadzić jakąś kolejkę pytających, czy coś podobnego, żeby nie zrobił się z tego wiejski jarmark bez ładu i składu.

Ja brałam udział w czymś takim dwukrotnie (w 2018 i 2019). Za każdym razem formuła była taka, że każdy mógł zadać pytanie, wtrącić swoją uwagę, bez żadnych kolejek. Bałaganu z tego powodu nie było, rozmowa przebiegała kulturalnie. Kilku trolli się na krótko pojawiło, ale jarmark się z tego powodu nie zrobił ;) Ogólnie, myślę że nie masz się co obawiać, że rozmowa przebiegnie chaotycznie.
Za każdym razem spotkanie trwało ok. 3 godzin, jeśli dobrze pamiętam. Spis tematów, które były poruszane można znaleźć na stronie Wojcieszego. (Wojtek, jeśli to czytasz, masz w tytule niewłaściwy rok :p)
To chyba tyle z pozytywnych informacji. Z tych negatywnych, za każdym razem z rozmów niewiele wynikło. Pomimo że pytania były zadawane precyzyjnie, to odpowiedzi na nie były wymijające. Jedyne co z tych spotkań wyniosłam, to poczucie, że zmarnowałam swój czas.

Swoją drogą, jaki jest sens podawania informacji o spotkaniu bez najważniejszej informacji, czyli tego, z kim ono będzie. Skąd wtedy potencjalni uczestnicy mają wiedzieć, czy w ogóle chcą w nim wziąć udział, czego w ogóle mogą się od tej osoby dowiedzieć, o co zapytać, a o co nie itd. Z drugiej strony, skoro rozmowa ma odbyć się z kimś z Inno i to kimś, kto mówi po polsku, to obstawiam, że chodzi o Etriel. Jeśli tak, to pewnie spotkanie będzie wyglądało tak jak za każdym poprzednim razem, czyli bez rewelacji, ale to tylko moje zdanie.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Zgodnie z Waszymi głosami spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2020 o godzinie 18:30.
Wszelkie kolejne informacje podam w poniedziałek dnia 20.01.2020. Na pewno na spotkanie będą obowiązywały wcześniejsze zgłoszenia.

Jutro powinniśmy dostać info, z kim będziemy rozmawiać (oby)...

PS: jeżeli InnoG znowu uraczy nas laniem wody oraz brakiem konkretów, to ja nie będę się wahał i klikam "czerwony przycisk":)

PS2: zapewne łaskawie coś nam obiecają, ale tutaj też pewnie ogłoszą co najwyżej kasację Czejen XD
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Zgłoszenia na spotkanie będą przyjmowane do dnia 24.01.2020 do godziny 18:30 tj. do 24 godzin przed rozpoczęciem spotkania. Zgłoszenia można dokonać poprzez wysłanie wiadomości prywatnej do mnie na forum. Zgłoszenia w inny sposób nie będą przyjmowane. Odpowiedzi na wszystkie zgłoszenia udzielę hurtowo po zamknięciu zgłoszeń.
 
Zgłoszenia na spotkanie będą przyjmowane do dnia 24.01.2020 do godziny 18:30 tj. do 24 godzin przed rozpoczęciem spotkania. Zgłoszenia można dokonać poprzez wysłanie wiadomości prywatnej do mnie na forum. Zgłoszenia w inny sposób nie będą przyjmowane. Odpowiedzi na wszystkie zgłoszenia udzielę hurtowo po zamknięciu zgłoszeń.

Czyli jak? Pisać do Ciebie na PW że chce wbić się na spotkanie? W ogóle co to za chłop/baba będzie? Polnisz, England, Dojcz szprechen?
A co jak ktoś wstydzi się z kobietami rozmawiać? Można wysłać PW do jakiegoś męskiego przestawiciela TWT?
Ino jak ktoś ma fobie społeczną i się boi mówić to można pisać?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie ma najważniejszej informacji: kto z IG (rzecz jasna prócz Lenki) będzie na tym spotkaniu.

@speedy911 i raczej tak będzie jak mówisz, raczej lanie wody w stylu
"Nie, nie możemy tego zrobić"
"Przedstawię ten pomysł wyżej"
"Ciekawy pomysł, pomyślimy nad tym"
"Monitorujemy stan serwerów i jeśli jakiś spełni określone warunki to migtacja/kasacja zostanie włączona"
"Mamy doskonały wgląd w to jak wygląda gra"
"Doskonale znamy swój produkt"
"Wiemy co gra potrzebuje"
Etc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry