Moje Przemyślenia/Myśli / Modlitwy

Wojcieszy

Papatki bobaski
I taka wiadomość od moderatora... Ogłaszam ten temat jako religijny... w nim można prowadzić dyskusje na temat religii, wklejanie modlitw itp.
Zgłaszanie typu ,,łee... tutaj mi się wers nie podoba, bo mówi, że mój potwór spagetiii źle smakuje" będą ignorowane.
Wyzywanie innych w stylu ,,łee... jesteś głupi bo wierzysz w to, a nie w to co ja" będzie usuwane.
Spam modlitwami/postami jeden pod drugim będzie karany (mam gdzieś łączenie wiadomości, bo edycja się skończyła... przed napisaniem wiadomości sprawdźcie ją kilka razy, a jak chcecie coś dopisać to poczekajcie na inną wiadomość).

Miłej dyskusji życzę.
 
.Ale Beliar nie znosił widoku światła i niszczył wszystko, co Innos stworzył. Ujrzał wtedy Adanos, że w ten sposób nic nie może istnieć na świecie: ani jasność, ani mrok. Stanął więc między swymi braćmi i próbował pojednać ich ze sobą. Jednakże bez skutku. Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii. Tak oto powstało morze, a z morza wyłonił się ląd, a na lądzie powstało wszystko, co żywe: rośliny i zwierzęta, wilki i owce, a na samym końcu powstali ludzie. Adanos cieszył się ze wszystkiego, co wówczas powstało, a swą miłością darzył jednakowo wszystkie rzeczy. Ale gniew Beliara był tak wielki, że przemierzył on całą ziemię, by znaleźć bestię. A gdy do niej przemówił, stała się ona jego sługą. Beliar tchnął w nią część swej boskiej mocy, by mogła zniszczyć całą ziemię. Ale Innos podpatrzył czyn Beliara i przemierzył ziemię, by znaleźć człowieka. A gdy do niego przemówił, ten stał się jego sługą. Innos tchnął w niego część swojej boskiej mocy, by mógł on naprawić szkody wyrządzone przez Beliara. Wtedy zwrócił się Beliar do innej istoty, ale Adanos zesłał potężną falę, która zmyła ją z powierzchni ziemi. Ale wraz z nią odeszły także drzewa i zwierzęta, więc Adanos wielce się zasmucił. I rzekł wreszcie do swych braci: nigdy więcej nie postanie wasza noga na mojej ziemi, albowiem jest ona święta i pozostanie taką na wieki. Ale człowiek i bestia nie zaprzestali wojny na ziemi Adanosa i płonął w nich gniew ich bogów. A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara. I zobaczył Adanos, że prysła równowaga między ładem, a chaosem i zaklął Innosa, by ten odebrał człowiekowi swą boską moc. A Innos w swej mądrości tak uczynił. Ale Adanos obawiał się, że pewnego dnia bestia powróci na ziemię. Dlatego uprosił Innosa, by ten zostawił część swojej mocy na ziemi, aby pewnego dnia przywrócić ją człowiekowi. A Innos w swej mądrości tak uczynił|
 
Szczęść Boże jest obok nas cały czas

Zacznę od początku jestem Niewolnikiem miłości Jezusa w Maryi
Totus Tuus Maryjo traktat o prawdziwym Nabożeństwie do Najświętszej Maryji Panny Dziewicy Niepokalanej świętego Ludwik Maria de Montfort ten sam co świty Jan Paweł II wziął swoją dewizę życiową Totus Tuus Maryjo ,tym samym traktatem i oddaniem Niepokalanemu Sercu Maryi Panny Dziewicy Niepokalanej żył Święty Maksymilan Kolbe i inni.
Kiedyś mogę napisać jak to się stało że naprawdę wierzę w Boga
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Nie należy sądzić, że człowiek jest najstarszym i ostatnim władcą na ziemi albo że zwykła masa życia i substancji to wszystko, co istnieje na tym świecie. Dawne Istoty były, są i będą zawsze. Nie w znanych nam przestrzeniach, ale pomiędzy nimi. Spokojne, takie same jak za pierwotnych czasów, bezwymiarowe, istnieją, choć są dla nas niewidzialne. Yog-Sothoth zna bramę. Yog-Sothoth jest właśnie bramą. Yog-Sothoth jest kluczem i strażnikiem tej bramy. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość skupiają się w Yog-Sothocie. On wie, skąd Dawne Istoty przedostały się w przeszłość, wie też, gdzie się przedostaną w przyszłość. Zna też miejsca na ziemi, po których krążyły, po których wciąż krążą, i wie, dlaczego nikt Ich dostrzec nie może. Po Ich zapachu ludzie mogą czasami wyczuć Ich bliskość, ale nie są w stanie nawet wyobrazić sobie Ich wyglądu, choć niektóre z tych Istot zostały zrodzone wśród ludzi. A jest Ich wiele rodzajów, niektóre różne zupełnie od ludzkiego wizerunku, nie posiadające wzroku ani ciała. Krążą niewidzialne i ohydne w bezludnych miejscach, w których kiedyś wypowiedziane zostały słowa i odbyły się rytualne obrzędy w odpowiednim dla nich czasie. Wiatr szemrze w rytm Ich głosów, a ziemia szepcze, świadoma Ich obecności. Łamią lasy, niszczą miasta, ale niechaj lasy ani miasta nie dostrzegają ręki, która je smaga. Widziało Ich Kadath na mroźnym pustkowiu, ale kto spośród ludzi zna Kadath? Na lodowatej pustyni Południa i zatopionych wyspach Oceanu znajdują się kamienie, na których wyryte są Ich pieczęcie, ktoż jednak oglądał kiedykolwiek okryte głębokim lodem miasta albo zamkniętą wieżę ozdobioną girlandami wodorostów i skorupiaków? Wielki Cthulhu jest Ich kuzynem, a i on tylko niekiedy może je wypatrzyć. Iä! Shub-Niggurath! Poznacie Je jako ohydę. Ich dłoń jest przy waszych gardłach, a mimo to nie widzicie Ich. Domostwo Ich jest nawet na dobrze strzeżonym progu waszego domu. Yog-Sothoth jest kluczem do bramy, tam gdzie spotykają się ciała niebieskie. Człowiek rządzi teraz tam, gdzie niegdyś rządziły One; wkrótce One będą rządzić tam, gdzie rządzi teraz człowiek. Po lecie jest zima, po zimie lato. Czekają cierpliwie, potężne, bo znowu tutaj zapanują.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Cytuję:

I taka wiadomość od moderatora... Ogłaszam ten temat jako religijny... w nim można prowadzić dyskusje na temat religii, wklejanie modlitw itp.
Zgłaszanie typu ,,łee... tutaj mi się wers nie podoba, bo mówi, że mój potwór spagetiii źle smakuje" będą ignorowane.
Wyzywanie innych w stylu ,,łee... jesteś głupi bo wierzysz w to, a nie w to co ja" będzie usuwane.
Spam modlitwami/postami jeden pod drugim będzie karany (mam gdzieś łączenie wiadomości, bo edycja się skończyła... przed napisaniem wiadomości sprawdźcie ją kilka razy, a jak chcecie coś dopisać to poczekajcie na inną wiadomość).

Miłej dyskusji życzę.

Napisał o temacie religijnym, nie o temacie o wierze katolickiej. Napisał o modlitwach, a nie o modlitwach katolickich. Więc możemy o jakiejkolwiek wierze tutaj pisać, a Ty nie możesz nam tego zakazać inaczej będziesz nietolerancyjny wobec naszych przekonań i wierzeń religijnych. Pisząc o bożkach i o bluźnierczych tekstach obrażasz wierzenia @aziks'a. Jesteś nietolerancyjny. I to jest moja dyskusja odnośnie religii więc jest to zgodne z zasadami które nakreślił moderator forum, skasować mi postu nie może, chyba że złamie zasady które sam ustanowił.

Jak masz zażalenia to piętro wyżej jak to mawiał mój nieżyjący dziadek.
 
Ale to miał być temat Wiary w Boga a nie jak gracz aziks wstawił tekst bluźnierczy o jakiś bożkach .
Niestety, musisz być na to przygotowany, że łatwo nie będzie Ci w tym temacie i musisz spodziewać się wielu "ataków" i prowokacji :(, ale grunt nie dać się właśnie sprowokować, a jak już będzie bardzo korcić, to lepiej zastosować funkcję ignorowania :) .

Kiedyś mogę napisać jak to się stało że naprawdę wierzę w Boga
Z chęcią wysłucham Twojej historii tutaj czy na priv, pozdrawiam ;) .
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Niestety, musisz być na to przygotowany, że łatwo nie będzie Ci w tym temacie i musisz spodziewać się wielu "ataków" i prowokacji :(, ale grunt nie dać się właśnie sprowokować, a jak już będzie bardzo korcić, to lepiej zastosować funkcję ignorowania :) .


Z chęcią wysłucham Twojej historii tutaj czy na priv, pozdrawiam ;) .
Ale jakie ataki? Moderator, czyli osoba która na forum ma władzę napisał wprost, że to jest temat religijny, więc możemy wklejać tu cokolwiek związanego z religią. Także bez problemu mogę tu wrzucać teksty z Koranu, z księgi umarłych, z mitologii greckiej, o buddyzmie, teksty z wierzeń Azteków. Innymi słowy to temat gdzie możemy wrzucić cokolwiek związanego że słowem religia, a także rozmyślania na ten temat, więc to nie prowokacje a manifestowanie swoich przekonań religijnych co robi też gracz @Pokój i Dobro, a co możemy robić wszyscy pisząc o jakiejkolwiek religii chcemy.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
w mieliśmy tutaj trwać w miłości do Wielkich Przedwiecznych oraz siebie nawzajem, a nie od bluźnierców siebie obrażać, kultury trochę
 
Na początku krainę tę zamieszkiwali koczownicy i Wieczny Wędrowiec wskazał im drogę. I Innos przemówił od Wiecznego Wędrowca: „Odłóż swój Kostur.” I w jego miejsce Innos dał mu Berło i Wieczny Wędrowiec został Jego sługą. I Innos obdarzył go częścią Swej boskiej mocy, aby mógł powstrzymać Beliara, a mocą tą był ogień i miał nad nim władzę. Ale niektórzy spośród koczowników nie podążyli za Innosem i lud koczowników podzielił się na dwie części. Ci, którzy podążyli, za Innosem, wznieśli wspaniałe świątynie i stali się Ludem Varantu, a berło było symbolem ich władzy. I Innos przemówił do swych sług: „ Wznieście dla mnie portal, abym mógł rządzić w tej części świata przez całą wieczność.” I Jego słudzy spełnili to żądanie. A kiedy Beliar zobaczył, co robili słudzy Innosa uniósł się gniewem i istota pełna starożytnej mocy przybyła na Jego wezwanie i powstała z ziemi, a wraz z nią inne potężne istoty. Ale nadszedł kres potężnych istot, albowiem taka była wola Adanosa. I Adanos zesłał powódź, a ta zmyła istoty z powierzchni Ziemi. Kiedy sługa Innosa zobaczył, co się dzieje, sprowadził do świątyni pięć boskich artefaktów i Lud Varantu zginął, a Kostur i Berło pogrążyły się w wodzie. I rzekł Adanos do Swych braci: „Nigdy więcej Wasza stopa nie postanie na Mej Ziemi, albowiem jest ona święta i pozostanie taką na wieki.
 
Szczęść Boże o każdej porze
,
Pokój Tobie i Twojej Rodzinie Niech Pan Bóg Tobie błogosławi Niech Skieruje Ku Tobie Oblicze Swoje Okaże Tobie Miłosierdzie Obdarzy pokojem. Niech Matka Boża otacza Ciebie Matczyna opieką A Duch Święty Oświeca i Prowadzi. Ufaj w Miłosierdzie Boże Jemu zawierz Wszystko. "Jezu Ty się tym zajmij przez Niepokalane Serce Maryi Panny Dziewicy Niepokalanej "powtarzaj wciąż. Na każdy dzień życzę. TOTUS TUUS MARYJO Polecam Nowenne Pompejanska Tajemnice Szczęścia Koronkę do Miłosierdzia Bożego Modlitwy ku Najdroższej Krwi Chrystusa Polecam ŚwJozefa z Cupertino Św Juda Tadeusza Św Ritę Św Szymona z Lipnicy Św.Gemme Galgani Św.Dymphna Św Charbela Św Ojca Pio Polecam i zachęcam zmawiać różaniec do Matki Bożej. Pan Jezus czeka na Ciebie Błogosławię Ciebie w Imię Jezusa Chrystusa i zanurzam w Najświętszej Krwi Chrystusa. Polecam także zapoznać się z Traktatem o prawdziwym Nabożeństwie do Matki Bożej i oddać się Jezusowi przez Maryję jest to 33 dniowy okres przygotowań św Ludwik Maria de Montfort
zawierzam Ciebie i Twoją Rodzinę Matce Bożej w opiekę Niepokalanemu Sercu Maryi Panny Dziewicy Niepokalanej mojej Pani i Królowej mego serca i życia i duszy i umysłu .Jezus Chrystus jest moim Panem i Królem i Bogiem mogę życia duszy ciała i umysłu.

Zawierzam Ciebie i Twoją Rodzine Niepokalanemu Sercu Maryi.

Polecam zacząć Nowenne Pompejańską o uzdrowienie swojej Duszy
Różaniec Różaniec i jeszcze raz Różaniec.

Życzę wszystkiego dobrego i opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz polecam Nowenne Pompejańską a także zanurzam Ciebie i Twoją Rodzinę i Twoich bliskich w Przenajdroższej Krwi Chrystusa aby zgodnie z Wolą Pana Boga przez zasługi Jezusa Chrystusa i przez Niepokalane Serce Maryi Panny Dziewicy Niepokalanej uwalniała uzdrawialała uświecała i oczyszczała.

KRÓLUJ NAN CHRYSTE !!!
TOTUS TUUS MARYJO !!!


Dostojna Królowo Niebios, Najwyższa Pani Aniołów,
któraś od początku otrzymała moc i posłannictwo zdeptania głowy szatana,
prosimy Cię pokornie, ześlij Twoje święte Zastępy,
aby pod Twoimi rozkazami i przez Twoją moc,
ścigały piekielne duchy, wszędzie je zwalczały,
unieszkodliwiały ich poczynania i strąciły je z powrotem w przepaść.

Któż jak Bóg! Święci Aniołowie i Archaniołowie,
brońcie nas, ochraniajcie nas!

O czuła Matko, Ty jesteś i Ty pozostaniesz na zawsze
całą naszą miłością i nadzieją. Amen.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
'Nie ma przecież chyba dziedziny, która by rodziła więcej nienawiści i walk aniżeli różnice religijne. Gdy jedna lub druga strona uważa siebie za jedynego posiadacza absolutnej prawdy, rozumie się samo przez się, iż każdą inną musi uważać za pozostającą w szponach bezwzględnego błędu, czyli "szatana". Ale gdy pokaże się człowiekowi, iż żadna religia nie zawiera całej prawdy, że wszystkie dopełniają się wzajemnie, że prawdę można znaleźć tylko w łącznych i wspólnych poglądach wszystkich, gdy to, co jest w nich błędne, z prawdą niezgodne, zostanie w każdej usunięte - wówczas dopiero może zapanować prawdziwe braterstwo religii.'


'Sonata du Diable, zwana także Snem Tartiniego — jak przyzna każdy, kto ją słyszał jest najdziwniejszą melodią, jaką kiedykolwiek słyszano lub wymyślono — dlatego ta cudowna kompozycja,stała się źródłem niekończących się legend. Nie były one zresztą zupełnie bezpodstawne, ponieważ to sam autor je rozpowiadał. Tartini wyznał, że napisał ją po przebudzeniu ze snu,w którym usłyszał swoją sonatę wykonana przez Szatana. Miała przynieść mu korzyści, a także dopełniać umowę zawartą z piekielnym majestatem.'

Helena P. Bławatska (1831-1891)
 
Bogu niech będą dzięki, dziękuję Wam Tobie Lenko i Tobie Wojcieszy .


jak będziecie potrzebować modlitwy piszcie śmiało razem z mym Aniołem Stróżem Maryją Dziewicą Niepokalaną i wszystkimi Zbawionymi będziemy się modlić .

nie lękajcie się wirusa bo panika jest zbędna
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Bogu niech będą dzięki, dziękuję Wam Tobie Lenko i Tobie Wojcieszy .


jak będziecie potrzebować modlitwy piszcie śmiało razem z mym Aniołem Stróżem Maryją Dziewicą Niepokalaną i wszystkimi Zbawionymi będziemy się modlić .

nie lękajcie się wirusa bo panika jest zbędna
Bóg przy wirusie nie pomoże. Tu muszą ludzie wymyślić szczepionkę na ten syf. To moje przemyślnie religijne.
 
„A kiedy mina święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! Ale jeśli oni się nawrócą i będą odprawiać modlitwę, i dawać jałmużnę, to dajcie im wolną drogę.”
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Księga Jeremiasza 25:15-16

To powiedział do mnie Pan, Bóg Izraela: «Weź z mojej ręki kubek wina i daj je do picia wszystkim narodom, do których cię posyłam. Niech piją, zataczają się i szaleją przed mieczem, który poślę między nich»


Księga Wyjścia 21:20-21


Kto by pobił kijem swego niewolnika lub niewolnicę, tak iżby zmarli pod jego ręką, winien być surowo ukarany. A jeśliby pozostali przy życiu jeden czy dwa dni, to nie będzie podlegał karze, gdyż są jego własnością.


Księga Ezechiela 4:12-15


Będziesz go spożywał jak podpłomyk jęczmienny; upieczesz go przed ich oczami na nawozie ludzkim (gównie; przyp. julo8)». I dodał Pan: «Tak będą spożywać Izraelici swój pokarm nieczysty między poganami, wśród których ich rozproszę». Na to rzekłem: «Ach, Panie Boże, oto dusza moja nigdy się nie splamiła: od dzieciństwa aż do tej pory nie spożywałem ani padliny, ani tego, co zostało rozszarpane; żadne mięso nieczyste nie weszło do moich ust». A On rzekł do mnie: «Patrz, zezwalam ci, byś upiekł sobie pokarm na nawozie (gównie; przyp. julo8) wołowym zamiast na ludzkim».


Księga Przysłów 16:4


Wszystko celowo uczynił Pan,
także grzesznika na dzień nieszczęścia


1 Księga Samuela 15:2-3

Tak mówi Pan Zastępów: Ukarzę Amaleka za to, co uczynił Izraelitom, jak stanął przeciw nim na drodze, gdy szli z Egiptu. Dlatego teraz idź, pobijesz Amaleka i obłożysz klątwą wszystko, co jest jego własnością; nie lituj się nad nim, lecz zabijaj tak mężczyzn, jak i kobiety, młodzież i dzieci, woły i owce, wielbłądy i osły».


List do Efezjan 6:5


Niewolnicy, ze czcią i bojaźnią w prostocie serca bądźcie posłuszni waszym doczesnym panom, jak Chrystusowi,


1 List do Koryntian 14:33-35


Bóg bowiem nie jest Bogiem zamieszania, lecz pokoju. Tak jak to jest we wszystkich zgromadzeniach świętych, kobiety mają na tych zgromadzeniach milczeć; nie dozwala się im bowiem mówić, lecz mają być poddane, jak to Prawo nakazuje. A jeśli pragną się czego nauczyć, niech zapytają w domu swoich mężów! Nie wypada bowiem kobiecie przemawiać na zgromadzeniu.


Księga Izajasza 13:15-18


Dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach, ich domy będą splądrowane, a żony - zgwałcone. Oto Ja pobudzam przeciw nim Medów, którzy nie cenią sobie srebra ani w złocie się nie kochają. Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone. Nad noworodkami się nie ulitują, ich oko nie przepuści także niemowlętom.
 
Ja pamiętam takie słowa, szczególnie z okazji Światowych Dni Młodzieży z 2016 roku w Krakowie ;) .

"Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią."
Ewangelia Mateusza 5, 7.
Naprawdę cudowne wydarzenie to było, dla każdego kto jest mile nastawiony do drugiego - uwaga - bez względu na wiarę czy przekonania ;) . Czynić dobro i być po prostu osobą tak po ludzku porządną może być każdy. A to akurat czy ktoś wierzy w Boga czy nie, to Jego indywidualna sprawa, nieroztropne jest piętnowanie kogoś za to i nie Nam to rozstrzygać, jednak z jednym zastrzeżeniem, o ile oczywiście taka osoba stara się, a lepiej jak nawet jest - dobrym człowiekiem ;) .

Pozdrawiam :)
 
Do góry