Dzień Niepodległości dyskusja

Status
Zamknięty.

maticzerwony13

Blada Twarz
Mam problem z zadaniem "Stara skrzynka". W jaki sposób mam użyć starej skrzynki? Miałem ją założoną pracując w Garbowaniu i nic. Czy trzeba próbować aż do skutku czy chodzi o coś innego? Dziękuję z góry za pomoc
 
Już dawno mówiłem, o tym, że używanie jednego setu pod czynność X powinno automatycznie osłabiać czynności inne. W grze od dawna istnieje system, który pozwala nadawać przedmiotom minusowe statystyki, do tej pory, każdy set tylko ludziom coś daje, nie zabiera nic, a może własnie lepiej byłoby aby korzystanie z jednego setu wiązało się z spadkiem umiejętności pod inne czynności? Tutaj akurat set pod budowanie, który wprowadzacie jest dokładną odwrotnością tego.
Tu się zgadzam, nie powinno być tak że osoba która buduje kościół(marshal) czy zbiera produkty otrzymuje zazwyczaj bonusy defensywne w pojedynkach(madison) lub też kosmiczną ilość pkt życia(clyde).Jestem za tym, aby sety miały lepsze bonusy niż zestawy z poprzednich lat, ale były przeznaczone do jednej konkretnej czynności i dawały do niej potrzebne statystyki.Prosiłbym również o rebalans setu żołnierza, który jest za obligacje/bryłki i zmienienie mu tej wytrzymałości na dowodzenie lub gdy zostanie wprowadzony nowy wzór fortowy dodanie mu jakieś dobrego bonusu zgodnego z nową formułą, ponieważ wytrzymałość na fortach nic nie daje.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
o legalności gry zapytam. publicznie jak zdobyć set murriety na świecie Pensylwania
można legalnie hakować ,to nie jest zadanie sekrety dzikiego zachodu czekam na wyjaśnienia kto i jak to zrobił ,wszystko co się dzieje na dzikim zachodzie jest jawne ,proszę nie pisać głupot że to jest utajnione bo nie widziałem konkursu na temat głupoty w jakim przyznaje się sety
jeszcze jedno pytanie do Kristofer1995 ,sam wysłałeś mu kod czy wspólnie z Ebola nad tym pracowaliście ile przy okazji wkleiłś mu kasy ,to takie legalne ale tajne dla szarych graczy
temat rozwinę o ile nie zobaczę reakcji osób za to odpowiedzialnychpif_pafoops!BOOM!!
 

Mortuus Romeo

Blada Twarz
No więc wróciłem po kilku latach niegrania.. i aktualnie mam problem z zadaniem z Parady Niepodległości, a mianowicie ''Dwóch strasznych bandytów" od szeryfa... i gdzie ja mam ich znaleźć? Próbowałem w pojedynki i nie zaliczyło, próbowałem w mieście jako ''list gończy'' u szeryfa i też nie zaliczyło... Any help?
 

Kristofer1995

Członek obsługi gry
No więc wróciłem po kilku latach niegrania.. i aktualnie mam problem z zadaniem z Parady Niepodległości, a mianowicie ''Dwóch strasznych bandytów" od szeryfa... i gdzie ja mam ich znaleźć? Próbowałem w pojedynki i nie zaliczyło, próbowałem w mieście jako ''list gończy'' u szeryfa i też nie zaliczyło... Any help?
Należy wygrać dwa pojedynki (pvp) z graczami którzy posiadają nałożone na sobie listy gończe :)
 

Kristofer1995

Członek obsługi gry
o legalności gry zapytam. publicznie jak zdobyć set murriety na świecie Pensylwania

najlepiej w sposób legalny i zgodny z regulaminem

jeszcze jedno pytanie do Kristofer1995 ,sam wysłałeś mu kod czy wspólnie z Ebola nad tym pracowaliście ile przy okazji wkleiłś mu kasy ,to takie legalne ale tajne dla szarych graczy
jakieś dowody czy takie strzelanie bez podstaw ? oops! flame!!
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
krzysiek2828 napisał:


@Lenka222

Planujecie stworzyć w shopie przemiot za obligacje umożliwiający otrzymywanie fajrwerków jak w poprzednich latach ?
Przedmiot taki obecnie nie będzie dostępny. Możliwe, że za rok uda się, aby można było go zakupić
Jak planujecie wprowadzić sety z roku 2019 pochodzenia Vaquero i Kowbojki do obiegu za obligacje czy tak samo jak został wprowadzony set murriety na świat Pensylwania
Pytam ponownie jakim sposobem takie sety pokazują się na światach na których nie mają prawa się ukazać na Wiki nic nie wiadomo na ten temat ale swoją drogą Wiki to rzadko i stara opcja suportu ,gdzie można zasięgnąć informacji ,pewnie w suporcie ale Ci to jedna wielka zgraja jak policja na krawężniku tłumacząca że jest na wypadek interwencji
Rano zgłaszam błąd w dziale przedmiotów zagubionych
Nowe serwery od czasu kadencji Fuska są monitorowane i nie ma miejsca na afery pokroju setów Hawajskich czy innych błędów
Spokojnej nocy życzę
Widzę jeszcze szczypi. Niestety nie mogę potwierdzić, gdyż nawet nie nawiązała się między nami żadna rozmowa a tym bardziej na ten temat. Wymyślone argumenty bez pokrycia to bardzo zła praktyka. Miłego dnia ;)
Wymyślasz argumenty na każdą okazję ,wysil trochę więcej niż ironia
 
Mozart przeanalizuj sobie wszystkie dostępne możliwości zdobycia czegokolwiek na dowolnie wybrany przez siebie świat, które oferuje nam gra czy też jego opiekunowie. Gdybym nie wiedział to bym nigdy na to nie wpadł.

a tak na serio to podobno Lenka w ramach przeprosin za niesłusznego bana, wrzuciła do 3 bramek:
liść tytoniu
1000 bryłek
set Murriety

Ebol wybrał bramke numer jeden bo jak wiadomo dostał pierwszy bana, miasto go wspierało a że jest top1 to przeznaczenia sie nie da oszukać
kurtyna uniosła się ku górze
bum
102 metry
 
Status
Zamknięty.
Do góry