zaakceptowany Zdrajca

Po zapoznaniu się z treścią tematu, moja odpowiedź to:


  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Witajcie

Uważam że ranga "zdrajca" powinna dawać nowe przywileje osobie która ją otrzymuje.

1. Brak możliwości podglądu taktyki w bitwie o fort.
2. Bez względu na ustawienie postaci, postać z rangą "zdrajca" powinna być rozrzucana losowo po forcie tak jak ma to miejsce na manewrach.

Skutki:
Zdrajca zapisany na daną bitwę, zacznie w losowym miejscu.
Zdrajca nie widzi taktyki i ustawienia graczy w bitwie o fort, do czasu rozpoczęcia bitwy o fort, pod warunkiem że się na nią dostanie.
Brak możliwości skutecznego skanowania położenia, ograniczy ilość multikont które są tworzone przez niektórych do tych właśnie celów.
Brak wpływu na cokolwiek w twojej rozgrywce jeśli nie grasz na fortach, a więc jeśli nie grasz na fortach innych niż środkowy, nie głosuj i nie wypowiadaj się proszę. :)

Zapraszam do głosowania i komentowania.
Może ktoś ma inne pomysły, albo chce coś dodać.

Pozdrawiam.
 
Wybacz ale na dakocie walki wyglądają tak, że kazdy uczestnik bitwy jest na wagę złota. Tam wgl ta ranga nie jest potrzebna :D
 
Witajcie

Uważam że ranga "zdrajca" powinna dawać nowe przywileje osobie która ją otrzymuje.

1. Brak możliwości podglądu taktyki w bitwie o fort.
2. Bez względu na ustawienie postaci, postać z rangą "zdrajca" powinna być rozrzucana losowo po forcie tak jak ma to miejsce na manewrach.

Skutki:
Zdrajca zapisany na daną bitwę, zacznie w losowym miejscu.
Zdrajca nie widzi taktyki i ustawienia graczy w bitwie o fort, do czasu rozpoczęcia bitwy o fort, pod warunkiem że się na nią dostanie.
Brak możliwości skutecznego skanowania położenia, ograniczy ilość multikont które są tworzone przez niektórych do tych właśnie celów.
Brak wpływu na cokolwiek w twojej rozgrywce jeśli nie grasz na fortach, a więc jeśli nie grasz na fortach innych niż środkowy, nie głosuj i nie wypowiadaj się proszę. :)

Zapraszam do głosowania i komentowania.
Może ktoś ma inne pomysły, albo chce coś dodać.

Pozdrawiam.
Przecież jak się zapisujesz na bitwe to z automatu masz rekruta nie zdrajcę zatem zobaczysz położenie reszty graczy.
 
Wybacz ale na dakocie walki wyglądają tak, że kazdy uczestnik bitwy jest na wagę złota. Tam wgl ta ranga nie jest potrzebna :D
Świetnie że nie musicie na Dakocie rozdawać Xów, ale co to się ma do powyższego tematu? :D
Przecież jak się zapisujesz na bitwe to z automatu masz rekruta nie zdrajcę zatem zobaczysz położenie reszty graczy.
Istnieje coś takiego, jak polecenie przestawienia się na drugą stronę np.
Więc osoba z X już nie zobaczy taktyki, która może się różnić od wcześniej zaobserwowanej.
Nie jest to co prawda do końca skuteczne, ale pomocne.
Pozdrawiam. :)
 
Świetnie że nie musicie na Dakocie rozdawać Xów, ale co to się ma do powyższego tematu? :D
Nic, chciałem se podbić licznik postów.

Postaraj się dawać propozycje, które ożywią grę i poprawią aktywność na bitwach.
To jest teraz priorytet, a nie poprawianie "zadrajcy" gdzie na większości światów się tego wgl nie używa :)
 

nazwagracza

Blada Twarz
Świetnie że nie musicie na Dakocie rozdawać Xów, ale co to się ma do powyższego tematu? :D

Istnieje coś takiego, jak polecenie przestawienia się na drugą stronę np.
Więc osoba z X już nie zobaczy taktyki, która może się różnić od wcześniej zaobserwowanej.
Nie jest to co prawda do końca skuteczne, ale pomocne.
Pozdrawiam. :)


Hmm... Tak jak piszesz, że można się przestawić, ale przecież wiemy jak to wygląda w praktyce. Połowa się przestawi, połowa zostanie, bo nie przeczyta, dodaj do tego jeszcze offki. To ze strony ataku, a na obronie jak się przestawisz? Połowa do fortu, połowa na umocnieniach? Moim zdaniem lepszą możliwością jest stworzenie listy przez sojusz, na którą można wpisać nicki graczy, którzy z automatu przy wejściu na bitwę dostają X bez możliwości zobaczenia jak wygląda mapka z rozmieszczeniem graczy. Wiadomo, że jak komuś się będzie nudzić to i tak zrobi zaraz nowego mulciaczka, który po 45 minutach jest gotowy na bitwę; ale żaden system nie jest doskonały i na to nie ma co poradzić.

No i tak jak pisze Halofx - osoby z X nigdy nie dostają się na bitwę.

W skrócie pomysł ok, ale ja bym wykonał go inaczej, czyli dodał czarną listę graczy z X, wyłączył wizję na rozmieszczenie innych graczy takiemu X, właściciel fortu może ustawić limit lvlu, który dostaje X(np. każdy poniżej 50) naturalnie można sobie wybrać jaki, a osobie która ma mały poziom po prostu dać rangę jeśli się dowie, no i X nie wchodzi na bitwę. Nigdy.
 
Jeżeli chcemy uniknąć śmieciowego szpiegowania to system zapisu na bitwę powinien zostać zmieniony.

Moja propozycja:
Osoba może zapisać się na bitwę, ale nie widzi mapy,czatu oraz ilości osób zapisanych.Generałowie a następnie kapitanowie zatwierdzają daną osobę na bitwę i wtedy taki gracz może dostać podgląd do wszystkiego.

Takie coś pewnie lekko by zmotywowało ludzi do aktywnego grania na fortach i pozwoliłoby wyplewić mulciakowe chwasty
 
Swoją drogą.. Czemu @Lenka222 gość z 1lvl czy 15lvl może w jakikolwiek sposób zapisać się na bitwę o fort, skoro ustalono, że bitwy o fort będą dostępne od 25lvl.. To ja proponuję by rzemiosło, klasy, miasta i te inne rzeczy, były dostępne również od samego początku. Po co ten cały samouczek, blokada mapy, prac, skoro wystarczy wpisać w profilu, notesie czy wiadomości prywatnej nazwę fortu, by w niego wejść i zapisać się na 1 poziomie. Od miesiąca na Pensylwanii szpiegują nas te same nicki na poziomach 4, 6, 15 itd. Nikt z tym nic nie robi. A szkoda.
Chyba czas zrobić reskill w znajomość zwierząt, może wtedy zrozumiem ambicje tych zwierząt.
Najpierw nas skanują, potem ustawiają tam gdzie stoimy, na koniec profilują swoje wspaniałe zwycięstwa, bo przecież są lepsi. :)
Pozdrawiam.
 
moze lepiej zrob reskill w celowanie boś wypalił kapiszona z tym oczernianiem lepszego sojuszu na pensylwanii gdzie obydwa sojusze mają tyle samo za uszami.
co do tematu to pomysly nie sa zle, dodam tylko od siebie ze jak na moje to kazdy zapisujacy sie powinien miec range o mocy rezerwisty a nie rekruta jak to ma obecnie miejsce

+ jeszcze jedno, nie wiem po co karać zdrajców tym rozrzuceniem losowym po forcie. przeciez i tak jest "wypychany" przez innych uczestnikow.
juz widze jak chce sobie wejsc na s1 jako full dowo na bitewke, ale daja mi zdrajce bo maja takie widzimisie, przez co laduje na drugim koncu mapy i ginę w 1-2 rundy? Absurd
 
Lepszego sojuszu w czym?
Jesteście słabsi, bo słabi wykorzystują "sposoby" by zwiększyć szansę na zwycięstwo.

Czy już wiecie gdzie się ustawiliśmy dzisiaj?
Rozumiem że to nie są wasze "sposoby" a jedynie pytacie wróżki, czarodzieja o pozycję i w cudowny sposób wiecie jak się ustawić.
Kolabo to już się nawet nie kryje z tym, robiąc synchro w pvp ze swoimi "przyjaciółmi" Bawi mnie to jak Zbieg pod fortem stał pół dnia full budowanie. On tam chyba podkopy robił? Dokopał się chociaż? Ciekawe macie sposoby, wy lepsi gracze. Macie przecież najlepszego full dowo na całym the west!
Zbiega to ja nawet lubię, więc się o nim nie wypowiem. Co zaś do kolabo, myślę że ze stif32 by się na pewno zaprzyjaźnił. W końcu oboje są tacy legendarni itd. Pozdrawiam serdecznie, i nie zapomnijcie otworzyć dziś kalendarza adwentowego bo rózgę dostaniecie. :)

1606847212241.png
 
masz prawo miec swoją opinie.
co do ankiety to nie zagłosuję z wyżej wymienionego powodu - rozrzucanie zdrajców jest bezsensowne, i na ataku i na obronie
 
Super, że masz pomysły ale temat rangi "zdrajca" był poruszany z 50 razy i po prosut the west ma to gdzieś, więc niepotrzebne wypociny ;/.
 
Super, że masz pomysły ale temat rangi "zdrajca" był poruszany z 50 razy i po prosut the west ma to gdzieś, więc niepotrzebne wypociny ;/.
Zdrajca to zdrajca, urwać mu dzwony.
Mam nadzieję że nie będę musiał korespondować z IG, zachęcając ich do "dobrej zmiany"
pif_pafDla zdrajców nie ma fortów, są obozy koncentracyjne BOOM!!
 
Zastanawia mnie co trzeba mieć w głowie żeby wierzyć po ostatnich latach, że IG zależy na tej gierce i będą jakieś zmianę które wymagają dużo poświęconego czasu przez kogoś z IT a nie sam management :rolleyes:
 
Witajcie

Uważam że ranga "zdrajca" powinna dawać nowe przywileje osobie która ją otrzymuje.

1. Brak możliwości podglądu taktyki w bitwie o fort.
2. Bez względu na ustawienie postaci, postać z rangą "zdrajca" powinna być rozrzucana losowo po forcie tak jak ma to miejsce na manewrach.

Skutki:
Zdrajca zapisany na daną bitwę, zacznie w losowym miejscu.
Zdrajca nie widzi taktyki i ustawienia graczy w bitwie o fort, do czasu rozpoczęcia bitwy o fort, pod warunkiem że się na nią dostanie.
Brak możliwości skutecznego skanowania położenia, ograniczy ilość multikont które są tworzone przez niektórych do tych właśnie celów.
Brak wpływu na cokolwiek w twojej rozgrywce jeśli nie grasz na fortach, a więc jeśli nie grasz na fortach innych niż środkowy, nie głosuj i nie wypowiadaj się proszę. :)

Zapraszam do głosowania i komentowania.
Może ktoś ma inne pomysły, albo chce coś dodać.

Pozdrawiam.
zdrajca czy postronny gracz może brać biernie udział w bitwie niezależnie czy w niej bierze udział,zdrajca nie widzi co się pisze na i jakie padają rozkazy
lubię oglądać jak ludzie walczą,przyglądać się ich taktyce ,jedyne co możesz to by zdrajca nie dostawał się na bitwę oops! ok_:) nikt nie chce by ktoś psuł zabawę
 
Status
Zamknięty.
Do góry