Aktualizacja - dyskusja

zdechlak gierka
e-padlina
aktualka
e-wędlina
święto piwa
trzy wypłaty
heros buczek
zero straty
sety bryłki
brak jakości
mulciak mulciak
i zazdrościsz
bitwy forty
zero skilla
ewelina ewelina
basen euro
nie paleta
rym sam uciekł
i kropka
 
Fajna ta zmiana z kinem, gdzie kiedyś za obejrzenie reklamy dostawało się 3 pkt motywacji, a teraz aż 1 pkt...
Z tego co widzę, na becie nadal jest 3 pkt

Znowu to my zostaliśmy wyróżnieni przez nasze wspaniałe TWT <3
 
Kiedy bedzie porzadna aktualizacja ze zwiekszeniem poziomu >150 ?
Mi miech temu ktoś usunął posta jak w odpowiedzi na pytanie "Kiedy jakieś poważne aktualizacje wprowadzicie" napisałem z sarkazmem że niedługo wprowadzą tą wspaniałą aktualizacje zwiększającą levele więc zakładam że prędzej west padnie niż to wprowadzą skoro samo pisanie o tym ich tak irytuje :uuu).
Pozdrawiam @zartas .
 
Mi miech temu ktoś usunął posta jak w odpowiedzi na pytanie "Kiedy jakieś poważne aktualizacje wprowadzicie" napisałem z sarkazmem że niedługo wprowadzą tą wspaniałą aktualizacje zwiększającą levele więc zakładam że prędzej west padnie niż to wprowadzą skoro samo pisanie o tym ich tak irytuje :uuu).
Pozdrawiam @zartas .
usuwanie postów, które szkodzą wizerunkowi administracji czy też tych opisujących szczerą bolesną prawdę na temat sytuacji gry włączając opinie graczy czyli najważniejszej opinii - jest wybitnie ponad komunikacją, informowaniem czy zwykłą dyskusją, w której nikt poważny brać udziału nie będzie.
Odpisywanie gotowymi regułkami "na odczep się" przestało nawet bawić.
Gierka zdycha a aktywność adminów na forum idealnie to odzwierciedla.
Dziwi mnie jedynie że do teraz nikt z przełożonych nie wydał wam rozkazu większej aktywności lub przeprowadzenia ankiety z dyskusją w której zamiast pisać że niedługo pojawi sie aktualizacja i bedziemy was informować czy też chwalenie się swoją niewiedzą zapewniając że się dowiemy sie w swoim czasie.

Aha no zapomniałem przecież że jesteśmy TESTOWYM community jak nie raz zostało to podkreślane, więc po co u nas coś zmieniać jak można przecież wyciągnąć wnioski z nieudolności Polaków i uniknąć błędów w innych krajach.

Aha2 no i zapomniałem przecież że po co mają się wgłębiać w temat naszych żalów jak przecież Ewelina i Adrianek przeleją swoje także dla nich sprawa jest jasna - kupione bryłki = aktywność i zadowolenie.

Aha3 - codziennie loguje się i czekam na tę bombe aż ktoś was obudzi i ze zdziwieniem dojdzie do was że jest troche za późno oops!

Pozdrawiam ekipę, Niszczyciele dobrej zabawy
 

zartas

Członek obsługi gry
Mi miech temu ktoś usunął posta jak w odpowiedzi na pytanie "Kiedy jakieś poważne aktualizacje wprowadzicie" napisałem z sarkazmem że niedługo wprowadzą tą wspaniałą aktualizacje zwiększającą levele więc zakładam że prędzej west padnie niż to wprowadzą skoro samo pisanie o tym ich tak irytuje :uuu).
Pozdrawiam @zartas .

Za pozdrowienia dziękuję, odnośnie usuwania przypomnę tylko, iż nie jestem jedyną osobą z prawami moderatora :uuu)

Ktoś podpowie jak zabić złego bliźniaka?
Tak jak napisał viksonZ, bliźniak posiada dokładnie tyle hp co Ty.

usuwanie postów, które szkodzą wizerunkowi administracji czy też tych opisujących szczerą bolesną prawdę na temat sytuacji gry włączając opinie graczy czyli najważniejszej opinii - jest wybitnie ponad komunikacją, informowaniem czy zwykłą dyskusją, w której nikt poważny brać udziału nie będzie.
Odpisywanie gotowymi regułkami "na odczep się" przestało nawet bawić.
Gierka zdycha a aktywność adminów na forum idealnie to odzwierciedla.
Dziwi mnie jedynie że do teraz nikt z przełożonych nie wydał wam rozkazu większej aktywności lub przeprowadzenia ankiety z dyskusją w której zamiast pisać że niedługo pojawi sie aktualizacja i bedziemy was informować czy też chwalenie się swoją niewiedzą zapewniając że się dowiemy sie w swoim czasie.

Aha no zapomniałem przecież że jesteśmy TESTOWYM community jak nie raz zostało to podkreślane, więc po co u nas coś zmieniać jak można przecież wyciągnąć wnioski z nieudolności Polaków i uniknąć błędów w innych krajach.

Aha2 no i zapomniałem przecież że po co mają się wgłębiać w temat naszych żalów jak przecież Ewelina i Adrianek przeleją swoje także dla nich sprawa jest jasna - kupione bryłki = aktywność i zadowolenie.

Aha3 - codziennie loguje się i czekam na tę bombe aż ktoś was obudzi i ze zdziwieniem dojdzie do was że jest troche za późno oops!

Pozdrawiam ekipę, Niszczyciele dobrej zabawy
Zależy jeszcze od tego jakich postów, na wszelkie dyskusje są określone tematy. Obowiązuje ogólnodostępny regulamin, do którego należy się stosować. Wątpię, iż sam byś był zadowolony, czytając masę spamu w tematach przeznaczonych do dyskusji :).

Kiedy dostaję jakieś informacje na temat gry, to chętnie się nimi dzielę, reszta administracji również, niestety nie o wszystkim sami wiemy. Przypominam, iż jesteśmy obsługą gry, a nie developerem.

Odnośnie poziomów taką informację swego czasu dostałem, tudzież się nią podzieliłem, natomiast z czego wynikają opóźnienia, nie mam niestety pojęcia. Mam tylko nadzieję, że bliżej jest do wprowadzenia tej aktualizacji aniżeli dalej skoro już jakiś czas temu miało być gotowe.
 
Kiedy dostaję jakieś informacje na temat gry, to chętnie się nimi dzielę, reszta administracji również, niestety nie o wszystkim sami wiemy. Przypominam, iż jesteśmy obsługą gry, a nie developerem.
Ja mam wrażenie że zamiast informować to usuwacie takie posty tak jak w przypadku przykładu który podałem wyżej a wtedy m.in prócz mojej odpowiedzi również poleciało zwykłe normalne pytanie do was.
Trochę przykre jest to że od was niczego się nie można dowiedzieć (bo macie w dupie nas i tą gierkę, że wolicie usunąć pytanie lub odpowiedzieć nic nieznaczącą regułką niż zorientować się na dany temat od niemców) że nawet @viksonZ poleca żeby pisać pytania na zagranicznych forach.
@Kristofer1995 daj znać jak skończysz analizować sytuacje na nawaho i musco bo wiele osób czeka na wieści od ciebie.
 
Do góry