Nadchodzący Gonzales - ankieta

Status
Zamknięty.

Kristofer1995

Członek obsługi gry
Drodzy gracze,

Pragnę Was poinformować, iż niebawem chcemy, aby Gonzales zaczął tętnić życiem na nowo. W tym temacie pojawi się ankieta związana z przyszłym wydarzeniem na świecie Gonzales i mam ogromną prośbę, aby każdy z Was wziął udział w w/w ankiecie w miarę możliwości. Wszystkie informacje związane z Gonzalesem będą podawane Państwu na bieżąco. W ankiecie będą do wyboru kategorie takie jak:
  • Polskie Mistrzostwa Pojedynkowe;
  • Polskie Mistrzostwa Fortowe;
  • Konkursy indywidualne z podziałem na poszczególne kategorie ( ranking pvp , rzemiosła, doświadczenia, etc );


Chcemy poznać Wasze zdanie, co Wy byście chcieli zobaczyć na zbliżającym się Gonzalesie.


Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
A czy jakos ostatnio nie bylo Goznalesa fortowego z ustawkami? czy wyciągneliscie juz wnioski? Macie juz motywacje do zrobienia takiego mistrzostwa? ;-[
Czy moze w trakcie konkursu znowu bedą zmiany regulaminu, zadan?
 
  • Polskie Mistrzostwa Pojedynkowe;
  • Polskie Mistrzostwa Fortowe;
  • Konkursy indywidualne z podziałem na poszczególne kategorie ( ranking pvp , rzemiosła, doświadczenia, etc );
  • xd
1. Twórcą gonzalesa jest kalkulator? (jk)
2. MP ciekawe o ile nikt tego nie zje...e
3. MF, kalkulator już pokazał gonzalesa z fortami (jk)
4. konkurs indywidulany xddd raj dla mulciaków, gdzie admini nie będą widzieć mulciaków swoich przydupasów.
5. Tylko AndiSZ na organizatora Gonzalesa. ok_:)ok_:)ok_:) (jk)
6. Międzynarodowe Mistrzostwa Fortowe ok_:)ok_:)ok_:)
 
Mam bardzo ważne pytanie, czy tak jak na Gonzalesie Fortowym też dostanę banicje za klikanie w gierke?
 
A czy jakos ostatnio nie bylo Goznalesa fortowego z ustawkami? czy wyciągneliscie juz wnioski? Macie juz motywacje do zrobienia takiego mistrzostwa? ;-[
Czy moze w trakcie konkursu znowu bedą zmiany regulaminu, zadan?
każdy gonzales to ustawki mordo od 5 lat, liczy się kto znajdzie lepsze luki w regulaminie
gg.JPG
 

DeletedUser

Gość
Gość
że Wam sie chce w to wciąż bawić, jak to z góry wiadomo że ustawka pełna niedopracowań, tylko wkurzenie totalne będzie
 
A może między narodowe IFBC ? Ze swoim eq ;) macie czas żeby to ogarnąć dopracować:) myślę że inne nacje też by były chetne
 
Status
Zamknięty.
Do góry