[Strefa Spamu] Napisz, co zechcesz.

kruK629

Członek obsługi gry
<Post został usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum>
Robię spam w wątku gdzie spam jest dozwolony - ale według Ciebie robię spam, chyba większość lekcji w szkole musiałeś przespać
Bo rozróżnianie kłamstwa od prawdy no nie idzie Tobie, czytanie ze zrozumieniem regulaminów zwłaszcza - też tak średnio (i idziesz w zaparte), ale za to rzucasz oskarżeniami o multi na lewo i prawo
Ja mam propozycję - jeśli okaże się, że jednak nie mam multkonta - to Ty robisz out z tego forum za rzucanie fałszywych oskarżeń i pomówień ??
To jak przyjmujesz wyzwanie ?
 
Robię spam w wątku gdzie spam jest dozwolony - ale według Ciebie robię spam, chyba większość lekcji w szkole musiałeś przespać
Bo rozróżnianie kłamstwa od prawdy no nie idzie Tobie, czytanie ze zrozumieniem regulaminów zwłaszcza - też tak średnio (i idziesz w zaparte), ale za to rzucasz oskarżeniami o multi na lewo i prawo
Ja mam propozycję - jeśli okaże się, że jednak nie mam multkonta - to Ty robisz out z tego forum za rzucanie fałszywych oskarżeń i pomówień ??
To jak przyjmujesz wyzwanie ?

nie robię bo to moja Gram,moje Forum i wy nie macie prawa mnie atakować,obrażać i Admini Patelkowa,Zartas zaraz skasują wasze groźby i ataki na mnie i wasz spam
 

kruK629

Członek obsługi gry
Ja Jestem Najlepszym Graczem tej Gry i Legendą i Dzięki mnie Ta Gra Żyje bo ja pomagam ją Ożywiać a ty nie masz racji i tylko prowokujesz mnie do kłótni bo sprawia ci to przyjemność <Ocenzurowano>
Dobrze zacznijmy od początku
"Najlepszym graczem" - na którym serwerze masz numer 1 w rankingu aby nazywać siebie najlepszym ??
"pomagam ją Ożywiać" - Tak Twoimi pomysłami, każdy z łatką do kasacji :)
"a ty nie masz racji" - wytłumacz mi proszę w czy ??
Pokazywanie Twojego poziomu, Twoich stałych tekstów, które cały czas używasz, wyzywania mnie od mulciaków. Jakoś ja potrafię napisać jakieś inne rzeczy a nie CTRL+C i CTRL+V
 
Dobrze zacznijmy od początku
"Najlepszym graczem" - na którym serwerze masz numer 1 w rankingu aby nazywać siebie najlepszym ??
"pomagam ją Ożywiać" - Tak Twoimi pomysłami, każdy z łatką do kasacji :)
"a ty nie masz racji" - wytłumacz mi proszę w czy ??
Pokazywanie Twojego poziomu, Twoich stałych tekstów, które cały czas używasz, wyzywania mnie od mulciaków. Jakoś ja potrafię napisać jakieś inne rzeczy a nie CTRL+C i CTRL+V

raczej ty cały czas mnie atakujesz,obrażasz,prowokujesz i ty robisz kopiuj wklej bo nie umiesz nic innego napisać i wyloguj się z Forum bo zaraz poleci perm dla ciebie i Gracze mają dość twojego spamu na dziś
 

kruK629

Członek obsługi gry
ten stif2137 to bot,troll kolejny jak ty,podróbka nędzna,oszust,kłamca i ty go stworzyłeś i ty na TW nic nie znaczysz i Admini,Gracze wierzą mi a wam nie
Ja Tobie nie wierze, bo Tworzyłeś ankiety łamiące regulamin forum wiec proszę nie pisać, że Gracze Tobie wierzą!!
 

kruK629

Członek obsługi gry
raczej

raczej z ciebie całe TW się śmieje i całe Forum z twoimi Trollami na czele i z Mulciakami
Najbardziej bekę ma całe TW z Ciebie, Twoich propozycji mających poprawić grę oraz z Twoich tych samych tekstów zdartej płyty

Śmiać to się można z Ciebie nędzna podróbko jedynych prawdziwych Legend stifa2137 i Blaz3ja
 

kruK629

Członek obsługi gry
Proszę o pokazanie dowodów
Według Stifa piszemy nie po jego myśli to jesteśmy wszyscy mulciakami

Tytuł Legendy jest mój i zawsze był a ty go Kradniesz podszywasz się pode mnie,grozisz mi i zaraz zgłoszę twoje groźby oszczerstwa do Lenki,Patelkowej i Pożegnasz się z TW nędzny chory dzieciaku
Kto Tobie przyznał tytuł Legandy bo chyba nie gracze, pozatym swoimi wpisami odebrałeś sobie ten tytuł,który sobie nadałeś

Podróbko prawdziwej legendy TW stif2137
 

kruK629

Członek obsługi gry
Tytuł Legendy jest mój i zawsze był a ty go Kradniesz podszywasz się pode mnie,grozisz mi i zaraz zgłoszę twoje groźby oszczerstwa do Lenki,Patelkowej i Pożegnasz się z TW nędzny chory dzieciaku
Do Patelkowej, na którą sam chciałeś skargę napisać bo złożyła propozycje blokady słowa Legenda?
 
Do góry