Ćwierćfinał

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27756
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27756

Gość
Gość
Mistrzostwa pokera

Ćwierćfinał. Jednym z twoich przeciwników będzie Bella. Potrafi grać znacznie lepiej niż ty. Musisz się pozbyć tej wrednej złodziejki.

Uknułeś plan. Każdy z uczestników dostał własne karty. Nikt nikomu tutaj nie ufa a na Queen Carossa jest pełno podejrzanych typków.

Pora odegrać się na Belli, za to co ci zrobiła. Wykradnij jej z kieszeni karty, oznacz je węglem i podrzuć jej z powrotem. Zostanie zdyskwalifikowana za oszukiwanie.

Wskazówka: Zrób właściwą rzecz, będąc wyposażonym w odpowiedni przedmiot. Wszystko jest opisane w treści.
Potrzeba:
- Znaczone karty 0/1

Pomóżcie proszę czytam treść i nie kumam.:eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Musisz założyć węgiel w slocie na produkty i iść do pracy Okradanie ludzi.
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Dzięki poszło dalej.


Witam

pomóżcie gdzie znaleźć Znachora lub Miksturę nasenną :eek:kul:


Może uda ci się zorganizować coś, od czego przeciwnikowi zacznie kręcić się w głowie. Pora odwiedzić znachora. Może będzie miał dla ciebie odpowiedni eliksir.
Potrzeba:

Mikstura nasenna

//połączono posty - Szeryf Cień
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pracuj w Pracuj jako Konował. tam Ci to dropnie :)
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Zaginiony (Pewnego razu w "The West")

Ranczo Saltwater
Gdy dotarliście do rancza Saltwater Jenny pobiegła przywitać się z mężem i pasierbem. Niestety nigdzie nie może znaleźć ani męża, ani małego Timmiego. Twoja pierwsza myśl: Calvin.

Jenny: Halo, czy jest ktoś w domu? Gdzie oni się podziali?

Postanowiłeś sprawdzić okolice domu. Może znajdziesz jakiś trop.

Wskazówka: Wykonuj prace koło domu. Może znajdziesz coś, co wskaże ci miejsce pobytu rodziny Jenny.
Potrzeba:
- Model stacji kolejowej 1/1
- Kawałek ubrania 0/1

Proszę o pomoc jak znaleźć kawałek ubrania - wykonuję parce w pobliżu i nic?
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Kawałek ubrania znajdziesz w pracy - Wydobycie żelaza.
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Witam

Jak to zadnie skończyć.

Jazda pociągiem (Pewnego razu w "The West")

Szeryf John Fitzburn
Szeryf: To oznacza, że cel twojej podróży to Saltwater. To miasto jest położone w południowo zachodniej części mapy. Nieznajomy, który szuka C... » więcej
Potrzeba:
- Załatwione: Przyjazd do Saltwater (Pewnego razu w "The West") lub Załatwione: Przyjazd do Saltwater (Pewnego razu w "The West") lub Załatwione: Przyjazd do Saltwater (Pewnego razu w "The West") lub Załatwione: Przyjazd do Saltwater (Pewnego razu w "The West")
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Musisz być w stacji Saltwater między godziną 16 a 18 i w zależności od profesji (rzemiosła), mieć w plecaku 5x Dżem /Kwas siarkowy /Odważnik /Treściwa pasza
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Witam

Pomóżcie gdzie znaleźć:
Model stacji kolejowej
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Witam
mam takie zadanie gdzie znaleźć: Zatrute karty

Przybywasz na ranczo Saltwater. Widzisz duży szyld "SPRZEDANE". Co się dzieje? Gdy podchodzisz bliżej słyszysz kliknięcia pistoletów. Jesteś otoczony. Z domu wychodzi Calvin, uśmiechnięty.

Calvin: Witam na mojej ziemi. Mówiłem, że ze mną nie wygrasz. Jestem najbardziej wpływowym człowiekiem na prerii i mam najlepszych prawników.

Jak pewnie wiesz kocham też pokera. Może mała gra? Dokończymy to czego nam się nie udało na parowcu. Nie lubię zostawiać niedokończonych wyzwań. Jeżeli pokonasz mnie w pokera, to ranczo będzie twoje. Przynieś karty.

Obmyśliłeś plan. Nałożysz na karty jad grzechotnika. To powinno powalić Calvina.

Wskazówka: Załóż odpowiedni przedmiot i wykonuj konkretne prace.
Potrzeba:
- Zatrute karty 0/1
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Załóż zestaw do pokera (id1819000) i idź do pracy "polowanie na grzechotniki". Zrób kilka 15stek to powinno wypaść szybko :)
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Udawanie Szeryfa

Witam

Pomóżcie nie wiem o którego handlarza chodzi szukam u wszystkich w okolicy i nic.

Misja
Lewa ręka: Musimy się dowiedzieć co tu się dzieje. Gdzie idą te wszystkie pieniądze? Misjonarze nic nie powiedzą. Wyglądają na zastraszonych. Udając szeryfa może sprawdzimy ich szlaki handlowe. Odwiedzimy wędrownych handlarzy w okolicy. Gwiazda szeryfa powinna otworzyć nam bramy do źródła informacji.

Wskazówka: Zdobycie informacji od wędrownych handlarzy zajmie trochę czasu. Nie przejmuj się, jeżeli nie uda się za pierwszym razem.
Potrzeba:
- Użyj 'Dziwna koperta'
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Zakładasz [gwiazda szeryfa misji] i idziesz do pracy [wędrowny handlarz].
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Serca wysłane

Witam
Jak dołączyć serca, mam takie zadanie:
-Wyślij serca do swoich przyjaciół poprzez pasek znajomych.
Jak to wykonać proszę was o pomoc.

Potrzeba:
- Serca wysłane innym graczom
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Naciskasz na te serca przy avatarach, jeśli nie masz znajomych w grze, zaproś kogoś z czatu.

tip.png
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
P

Witam

Zrobimy butelki zapalające. Gdy zbiry wejdą do misji załatwimy ich naraz celnym rzutem. Dzięki butelce zapalającej udało mi się uciec z plantacji. Do jej budowy potrzeba butelkę rumu i zwój szmat. Praca u konowała pomoże zbudować bombę z tych składników. Do dzieła.
Potrzeba:
- Butelka zapalająca 0/1

Powiedzcie gdzie można zdobyć zwój szmat.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry