Ćwierćfinał

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27756
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28058

Gość
Gość
Żeby wykonać to zadanie musisz mieć w plecaku Rum i Sukno. Robisz kilka 15stek w pracy Pracuj jako konował.
"Zwój szmat" to nic innego jak wspomniane wcześniej sukno.
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Babcia na północy
Proszę o pomoc List od babci - jak to zadanie wykonć gdzie znaleźć ten list.
 
Mam wykonane
Mielona kawa, Służba w armii (3 godziny)
a listu niema.
To są tylko wymagania do tego zadania. Aby dostać list, musisz najpierw wykonać zadanie u Waupee Ciepła odzież (Ostatnia granica), które powinieneś mieć już dostępne. Następnie pojawi się zadanie od Henry'ego Trzeciego stycznia (Ostatnia granica) - tutaj jedną z nagród będzie list i będziesz mógł wrócić do zadania u Marii i je zakończyć.
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
compass.png
Słownik 0/1 gdzie znaleźć słownik jak nie wyświetla się żadna praca, kupienie to niesztuka.
Ten przycisk obok słowa słownik nie pokazuje żadnej pracy.
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Dzięki ale to dopiero od 105 poziomu, a ja mam 75.
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Tajny klub
Hasło... Jedyne co przychodzi ci do głowy, to fakt, że Calvin brał udział w mistrzostwach pokera. Musi zatem lubić grać w karty i uprawiać hazard. Może powinieneś spróbować znaleźć wskazówkę w tego typu pracach.
pytanie gdzie naleźć? - Załóż Hasło
Proszę was o pomoc.
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Witam
Kto mi powie w jakiej pracy można zbudować bombę zegarową, mam założony zegarek kieszonkowy.
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Witam
Powiedzcie mi gdzie mogę znaleźć Drewniane koraliki to jedno,
a drugie to Kolorowe drewniane koraliki szukam już od x czasu i nie trafiłem.
 
Drewniane koraliki:
- zakładasz drewno i wykonujesz pracę wyrównywanie koryta rzeki (wypadnie Ci wtedy moczone drewno),
- zakładasz moczone drewno i wykonujesz pracę wytapianie kul (wypadną Ci wtedy drewniane koraliki).

Kolorowe drewniane koraliki:
kolorowe koraliki otrzymujesz jako nagrodę za ukończenie zadania "Drewniane koraliki" u Waupee. By ukończyć to zadanie, musisz posiadać 10 jagód, 10 borówek i wspomniane wcześniej, drewniane koraliki.

Mam nadzieję, że pomogłam ;)
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Drewniane koraliki:
- zakładasz drewno i wykonujesz pracę wyrównywanie koryta rzeki (wypadnie Ci wtedy moczone drewno),
- zakładasz moczone drewno i wykonujesz pracę wytapianie kul (wypadną Ci wtedy drewniane koraliki).

Kolorowe drewniane koraliki:
kolorowe koraliki otrzymujesz jako nagrodę za ukończenie zadania "Drewniane koraliki" u Waupee. By ukończyć to zadanie, musisz posiadać 10 jagód, 10 borówek i wspomniane wcześniej, drewniane koraliki.

Mam nadzieję, że pomogłam ;)

Dzięki jest tu bardzo dużo pomocnych informacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry