Łajdak/pomocy!

  • Rozpoczynający wątek Stalowy Bill
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak pokonać łajdaka, hita mnie około 180, a ja go 12,24.:( Ma ktoś może uniki przed nim. Nie radźcie mi popraw unik bo to wiem sam.:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja go pokonalem dosyc latwo Niestety nie zachowal sie raport z walki :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
opusc miasto, wydaj cala kase na itemy, podejdz do goscia i tak dlugo klikaj w "wyzwij" az cie ani razu nie trafi ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
też jest to metoda, jak trafia niewiele razy to może i nie trafi ani razu ale jak trafia częściej to po prostu trzeba unik poprawić. Bez ok 20 pkt uniku nie ma co się za nich brać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
opusc miasto, wydaj cala kase na itemy, podejdz do goscia i tak dlugo klikaj w "wyzwij" az cie ani razu nie trafi ;)

Czyli po zemdleniu w takiej walce traci się gotówkę?

EDI:
Niewiele brakowało... ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem dlaczego napisał opuść miasto i kup rzeczy?
Ale jak masz niezabezpieczone pieniądze w banku a poza miastem wszystkie są niezabezpieczone to mdlejąc traci się wszystkie pieniądze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chodzi o to by nie psuć miastu statystyk chyba (chociaż nie wiem czy omdlenie w walce z questowymi przeciwnikami też się zalicza).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak z innego świata to na bank nie pomoże bo sam próbowałem. Trafiają na różnych światach różnie, to może i w obrębie jednego świata będą różnie celować dla różnych graczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja raczej radze dawac w off w walce xD nie unik ale strzelanie i zaskocznie. Jakos nie miaoem problemu z pojedynkami w questach... 99% zadaje omdlenia tym kolesia z zadan...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja raczej radze dawac w off w walce xD nie unik ale strzelanie i zaskocznie. Jakos nie miaoem problemu z pojedynkami w questach... 99% zadaje omdlenia tym kolesia z zadan...

Ja mam 15 uniku z ubrankami, a siły uderzenia 9:( Nie jestem mistrzem pojedynków. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki wszystkim za rady, podreperowałem unik i wszystko w porządku, zszedł za pierwszym razem.:):D
 
Status
Zamknięty.
Do góry