Świąteczna wyprzedaż 2021 dyskusja

Status
Zamknięty.
przygotowania do wyścigu o tytuł sponsora roku dla nowego świata uważam za rozpoczęte, szykujcie karty kredytowe i zapasy bryłek, walczcie do ostatniej złotówki na koncie

ps.
<Ocenzurowano>


//-Moderacja
 
A ja chciałbym zapytać czy będzie jeszcze kiedyś możliwość odbioru przepisów, które były w tym roku do odebrania w Maju z okazji Crafting Event 2021 jeśli miało się 750 punktów rzemiosła? Na przykład przepis dla kowala Ulepszone ostrogi. Czy będzie to tak jak z każdym eventem czyli powtórzy się w 2022?
 

lolol90

Blada Twarz
Ale już nie jesteś Moderatorem i Adminem i Zartas jest dużo lepszym Moderatorem niż ty bo on usuwa te posty które są najbardziej obraźliwe,które innych obrażają lub prowokują a ty nie zwracałeś nigdy na to uwagi tylko pozwalałaś innym Graczom na gorsze rzeczy na Forum
dobrze stif jazda z takimi

WRWE
 
A ja chciałbym zapytać czy będzie jeszcze kiedyś możliwość odbioru przepisów, które były w tym roku do odebrania w Maju z okazji Crafting Event 2021 jeśli miało się 750 punktów rzemiosła? Na przykład przepis dla kowala Ulepszone ostrogi. Czy będzie to tak jak z każdym eventem czyli powtórzy się w 2022?
oby nie. było grać jak było
 

DeletedUser

Gość
Gość
oby nie. było grać jak było
we tam klej otwory nuubie



A ja chciałbym zapytać czy będzie jeszcze kiedyś możliwość odbioru przepisów, które były w tym roku do odebrania w Maju z okazji Crafting Event 2021 jeśli miało się 750 punktów rzemiosła? Na przykład przepis dla kowala Ulepszone ostrogi. Czy będzie to tak jak z każdym eventem czyli powtórzy się w 2022?
Pewnie bedzie powtórzony bo co innego dadza aby zapchać miejsce na jakis iwynt
 
Status
Zamknięty.
Do góry