Świat na starych zasadach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27164
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest Twoje zdanie

  • Tak

    Głosy: 6 54,5%
  • Nie (dlaczego?)

    Głosy: 5 45,5%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser27164

Gość
Gość
Witam. Od dawna nachodzi mnie pewien pomysł, a mianowicie stworzenie świata na dawnych zasadach. Jestem jednak świadom tego, że to gracze tworzyli klimat na Weście, jednak myślę że taka zmiana mogłaby pomóc. :)

Po pierwsze. Interfejs miałby zostać zmieniony na ten który występował przed wersją 2.0.
Kolejnym elementem było by wyłączenie nowych funkcji premium, tak jak to było na pierwszych światach.
Następnie myślę o wyłączeniu opcji rzemiosła na danym świecie oraz zostawieniu tylko starych prac. (Cerowanie skarpetek :D)
Co do zestawów setowych to proponuję zostawić te które były właśnie przed wersją 2.0, bo to był jednak klimat kiedy było 5 setów na krzyż. :)
Proponuję także zmianę maksymalnego poziomu do 120 oraz wycofanie nowych questów.

Na pewno jest jeszcze wiele różnych szczegółów ale wszystkich nie zdołam wymienić.

I teraz najważniejsze. INNO nie zgodzi się na taką propozycję, więc proponuje aby świat był płatny gdyż zarobków z niego nie będzie. Myślę, że abonament 10-15 zł na miesiąc (mniej więcej tyle kosztuje jedna premka na miesiąc więc chyba zbyt wiele osób problemu by nie miało jeżeli zechce pograć.) przy pokaźnej ilości graczy mógłby zaspokoić koszty serwera, chociaż mogę się mylić. :)

Co gdy nie uregulujesz abonamentu? Konto jest zawieszone na danym świecie.

Wymyślając nazwę można powołać się na Plemiona i pożyczyć sobie Classic. :D

image_the_west_1.jpg


To tyle. Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28235

Gość
Gość
Szczerze mówiąc jedyne co chciałbym by wróciło ze starego TW [obecna wersja mi się nawet podoba] to czaty sektorowe, a nie przypadkowe "Saloony" - fajnie było pogadać z przeciwnikami podczas bitwy. ;)
 
Polska i jej zarobki nie pozwalały by grać na abonamencie wielu osobom.
To nie niemcy czy inne kraje. Chciałbyś grać z 10 osobami na krzyż? :D
 

DeletedUser27164

Gość
Gość
Polska i jej zarobki nie pozwalały by grać na abonamencie wielu osobom.
To nie niemcy czy inne kraje. Chciałbyś grać z 10 osobami na krzyż? :D

serio uważasz że 10 zł miesięcznie to jest duży problem? :p
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Propozycja wraca jak bumerang co jakiś czas.
Niestety z przykrością po raz kolejny muszę zaznaczyć, że nie zostanie ona na pewno zrealizowana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry