Świat według Kiepskich

  • Rozpoczynający wątek William Smith
  • Data rozpoczęcia

Lubisz Kiepskich

  • Tak, lubię Kiepskich

    Głosy: 37 74,0%
  • Najbardziej lubię cyca

    Głosy: 10 20,0%
  • Najbardziej lubię Paździocha

    Głosy: 1 2,0%
  • Nie, lubię Kiepskich

    Głosy: 2 4,0%

  • W sumie głosujących
    50
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Lubicie Kiepskich?
Który odcinek się wam najbardziej podobał?
 

DeletedUser25605

Gość
Gość
najbardziej podoba mi się odcinek 77 czyli pępek świata ::DD:
 

DeletedUser27624

Gość
Gość
Mi wszystkie odcinki sie podobaja ale najlepszy dla mnie był z tymi wyzwaniami nie pamiętam jaki odcinek i jaka nazwa ale tam pazdzioch przeleciał na golasa po do okoła wrócił a potem ferdek pił wode z kibla XD:meks:
 

DeletedUser20449

Gość
Gość
A dla mnie to serial o samych debilach :eek:
No sory ale takie mam o nich zdanie.
Grabowski to znakomity aktor i satyryk... Wole go w takich rolach niż w roli jakiegoś debila który siedzi na fotelu , pije piwo i ogląda TV...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ci debile to są Polacy opowiada to z humorem o nich, a wierz mi że wielu Polaków jest takich samych.
 

DeletedUser20449

Gość
Gość
Z humorem :eek:
TO raczej antyreklama dla Polski :)
Co to za humor? Jak obcokrajowcy zobaczą Grabowskiego na fotelu wyglądającego jak żul z piwem w ręku to na prawdę pomyślą o nas sobie wiele wspaniałych rzeczy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Serial pokazuje jacy jesteśmy i możemy w nim zobaczyć samego siebie . Niektóre teksty naprawdę są niezłe
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiepskich* parę odcinków oglądałem, ale się jakoś specjalnie nie wciągnąłem.
Jakoś do mnie ten serial nie przemawia.

*Kiepskich w sensie Świata według Kiepskich.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jaka antyreklama wielu Polaków takich jest i tyle.
Obcokrajowcy o ty też czasami wiedzą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Stare odcinki były fajne, odkąd Patrick Yoka zajął się reżyserią serial stracił to ,,coś''. Nowe odcinki są nudne, praktycznie wszyscy aktorzy grający w Kiepskich wyglądają na zmęczonych grą w serialu...Wolę oglądać powtórki starych odcinków niż te nowe...
 
Serial ŚWK był wg mnie najlepszym serialem komediowym w Polsce. Muszę się tu zgodzić z moim przedmówcą, że lata świetności ta produkcja ma za sobą. Odkąd wrócił Waldek z tą całą Pupcią tego serialu po prostu nie da się oglądać.

Ale na jedno muszę Wam zwrócić uwagę. Serial ŚWK był robiony na podstawie Świata według Bundych. Między tymi dwoma sitcomami jest TYLE podobieńsw, że głowa mała. Married with Children to serial dla Amerykanów, a "Ferdek i sąsiedzi" to świat stworzony dla Polaków. Wkurza mnie bardzo jak ktoś twierdzi, że Kiepscy to serial denny. Wiekszość odcinków nosi w sobie ukryty sens.
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Kiepscy to przezabawna satyra Polskiego społeczeństwa. Tego serialu po prostu nie można nie lubić :D Jednak najlepsze odcinki jak już słusznie zauważyliście serial ten ma za sobą. Dawno nie oglądałem już tego sitcomu. Najlepszy odcinek moim zdaniem? Cóż ciężko mi teraz wybrać jeden najlepszy odcinek, bo w głowie lata mi kilka, ale chyba "Kiepscy dają czadu" jest tym najlepszym, nie pamiętam dokładnie całego odcinka, ale wiem, że była tam grana beka z hip-hopu i temu jakoś mi tak utkwił to w pamięci i z sentymentem wspominam ten epizod.
 
Tak się zastanawiałem nad moimi ulubionymi odcinkami i chyba to będzie Tyrtum-Pyrtum
W tym odcinku Ferdek z sąsiadami zakładają europejską szkołę kulturalnego spożywania alkoholu i mierzą się z Rosjanami w "wielkim meczu":) Ten odcinek pokazuje, że ile by polak nie miał wódki i tak mu zawsze braknie:)
 

DeletedUser29120

Gość
Gość
Całkowicie zgodzę się z wypowiedzią Wojtasa D. Nowaka, że Świat Według Kiepskich to "przezabawna satyra Polskiego społeczeństwa".

Moje ulubione odcinki:
-Od judasza do kamasza (czy coś w tym stylu)
-Pan gałganek
-Euro
oraz wiele innych ale nie znam tytułów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uwielbiam ich za to ze moge sie posmiac.
Moj ulubiony odcinek to:
Umcia umcia :D
Sorka za ortografie ale moj komputer sie psuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry